Jump to content

Navijanje za manje klubove


kuruz

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ja radio neko vreme na Zvezdari, nize moje firme u to vreme Radnicki iz BG-a, rukometasice na celu sa Cecom Kitic imale onaj karantin, sta li, pred meceve. TO je neka birtija/motel bila, Radnicki je bio vlasnik, mi isli na klopu (klopa naravno razvaljivala) i da se druzimo sa ovema. Super je tu bilo cura. Ceca je naravno vec legenda, mada je tad bila matora i udata, debelo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

<a href="http://www.kksvetidjordje.com/galerija/index.php" target="_blank">http://www.kksvetidjordje.com/galerija/index.php</a>

Овде можете да видите слике са утакмице против Динама из Панчева, није нас било пуно, ал' смо били много добри.

joj dinamo xaxa :) skoro sam iscimao nekog likog za sal. koji je isti kao UF i fazon skinuo i rekao aj bezi evo ti kad sam video da je dinamo iz panceva xaxa

 

'' Želja '' Niš - ništa drugo!

 

A Radnički ( niški, a ne NBG k'o od ove iznad mene) ipak nije mali klub . . .

gotivne su meni meraklije :) imao sam stan preko puta stadiona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фрушкогорац, невероватан тим!

 

Искрено, на утакмицама има више публике него на пола прволигашких стадиона, a да не серем види се из приложеног, најорганизованија група тренутно овде.

 

fc2f6d2978.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Синоћ смо бацили три топовска удара, последњи смо убацили на терен као и траке, а после утакмице смо чекали судије и делегата да изађу, али су нам побегли на задњи излаз сале! Јебем им матер, нису свирали чист фаул 3 секунде пре краја продужетка! Ово нам је прва изгубљена, сад имамо скор 9 - 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фрушкогорац, невероватан тим!

 

Искрено, на утакмицама има више публике него на пола прволигашких стадиона, a да не серем види се из приложеног, најорганизованија група тренутно овде.

 

fc2f6d2978.jpg

to bese organizuje onaj grobar?pisao je po nasem forumu ranije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha isao sam 10ak puta na tekme BSK Batajnice.Ono ekipa koju znam,bleja,likovi koji vare ( ja jelte ne konzumiram to) i nis spec.Smorilo me to sto smo u pedeset osmoj ligi i gay mi da gledam utakmice BSK Batajnica - Mala Mostanica (iako smo neke Bombardere presavili kod njih kuci)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

xaxa slican rad skoro neki klinci napali ortaka sa ledja.udare ga po glavi nekom stanglom ovaj se pocese i pokida ih sve od batina...xD mada su ga sledeci dan izotvarali samo tako...posto su zakljucili da jedna stangla nije dovoljna xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Прошле недеље било више пандура него икад, чак десеторица. Избацише једног лика кад је пљунуо судију, ми остали смо изашли из револта. Не дају нам више да уносимо алкохол, претресају нас на улазу...

Share this post


Link to post
Share on other sites

На Управном одбору поред осталих тема посебно је истакнут значај навијача у освајању јесење титуле. Управа ће учинити све да се изглади неспоразум са "Боксерима". Мере ангажовања обезбеђења су биле неопходне због новог закона који се морао поштовати. Гледаће се да мере следећи пут не буду тако ригорозне, а такође се навијачима обећава нова застава, мајице и још понешто по договору. Ми немамо друге навијаче, нити нам требају, јер "Боксери" су најбољи!

 

\m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Прошле недеље било више пандура него икад, чак десеторица. Избацише једног лика кад је пљунуо судију, ми остали смо изашли из револта. Не дају нам више да уносимо алкохол, претресају нас на улазу...

 

Sad ste postali prava navijcacka grupa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...