Jump to content

Recommended Posts

 

yes honey, yes

 

ne osnuvu svega zakljucije se da je AF>Leprous a bas i nije tako.

 

NOT SO FAST

 

TPS > LTL

TPS < Destrier

 

Bilateral > LTL

Bilateral < Destrier

 

Coal< LTL & Destrier

 

The Congregation > LTL

The Congregation =/< Destrier

 

Malina neka sačeka malo za LTL,ali def < Destrier.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jbt, nisam ni znao da postoji bonus pesma na albumu.

 

Inace, od kada je ovo izaslo, samo to slusam (cak sam i starije albume opet krenuo da slusam).

Meni je ovo dosta bolje od prethodna dva i Destrier-a. Da me ne smori kada stignem do kome i da imaju jos neku zivlju pesmu, bio bi mi u ravni sa Bilateralom.

Ali i ovako je to dosta bolje od onoga sto sam ocekivao. Posle nekoliko godina opet mogu da kazem da sam Leprous fenboj :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, i na ovom albumu i na the congregation su najgore pesme na kraju :D

 

Meni je Coma mozda najlosija pesma sve u svemu, nije tragicna, ali ono, malo bi tupav taj glavni riff - dobar je za neki break ali ne bas i da bude glavna tema za celu pesmu.

 

i najbolji deo pesme kad Einar razduzi onaj "feel the coooooomaaaa coooooooomaaaa" na kraj jednog refrena se samo jednom desi u pesmi.

 

I "feel the heat, no retreat" je bas uzasan tekst, narocito za refren :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocajan je tekst, ali zato Baard ubija na toj pesmi. Kontam da ne bih tu pesmu ni slusao da nema njega.

Nego, da li je ovo sve odsvirano sa dve ruke ili je bilo nasnimavanja? Neki delovi mi bas zvuce zajebano.

 

Zaboravio sam da pomenem vrhunsku produkciju. Neverovatno je koliko sve dobro zvuci.

Ovo je jedini album koji sam slusao u prethodnih par meseci gde me ne mrzi da preskupe bubice zamenim otvorenim, glomaznim slusalicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Gotovo, postali zvezde - http://www.leprous.net/shop/

 

i najbolji deo pesme kad Einar razduzi onaj "feel the coooooomaaaa coooooooomaaaa" na kraj jednog refrena se samo jednom desi u pesmi.

 

Ja to vec nedeljama pokusavam da otpevam. Jadne moje komsije.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

stoji, ali opet ono, postaviš se tako da moraju ljudi da plate da bi se pozdravili s tobom, kamo li slikaju... loš trip.

 

tesko da nece niko da se slika sa tobom. VIP je vise fazon da mozes da blejis malo u backstageu, ne verujem da ce lik da ti trazi 5 eura za selfi.

 

meni isto ok, mora nekako od metala da se zaradi. ako neko zeli da plati nek plati.

 

isto ovi sto daju casove gitare na turneji. da li ces realno nesto za pola sata da naucis? ne. ali platis da bi dzemovao malo sa likom koga cenis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tesko da nece niko da se slika sa tobom. VIP je vise fazon da mozes da blejis malo u backstageu, ne verujem da ce lik da ti trazi 5 eura za selfi.

 

meni isto ok, mora nekako od metala da se zaradi. ako neko zeli da plati nek plati.

 

isto ovi sto daju casove gitare na turneji. da li ces realno nesto za pola sata da naucis? ne. ali platis da bi dzemovao malo sa likom koga cenis.

to je sve ok, ali ne mogu da se setim da sam viđao te što naplaćuju vip da zastanu malo da izbleje sa ljudima posle koncerta... #justsayin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...