Jump to content

Visigoth

• Please log in to reply
25 replies to this topic

#21 Angelystor

Angelystor

Abstract of Metal

• iskreni članovi
  • 20906 posts

Posted 22 februar 2015 - 20:51

View PostGrobodan, on 19 februar 2015 - 16:56, said:

Wtf dude, pa tu je epika za kraj, Creature of desire je baš pravi hit, Vengeance i meni u početku bila slabija ali sad mi baš onaj refren prirastao uhu... ma nema slabe.

Od ove tri mi i Vengeance ponajbolja. Ne znam, trebalo je album da se završi sa Necropolis, stojim i dalje pri tome.

Album mi se mnogo više svideo nego azalu, ali ima istine u tome da su mogle pesme i da budu kraće, možda bih u tom nekom aranžmanu i progutao album sa svih 9 pesama.

Routine keeps me in line
Helps me pass the time
Concentrate my mind
Helps me to sleep

#22 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 32161 posts

Posted 22 februar 2015 - 21:04

Iskreno i ja sebe uhvatim u tim razmišljanjima dok slušam tu i tamo ali rifovi mi se toliko sviđaju da mi to nadoknadi taj minus :haha: očigledno su hteli da idu na taj epik long feel ali možda i bolje da su promenili tu i tamo. U svakom slučaju za debi album ja sam prezadovoljan, ako su pametni mogu samo da rastu sa ove pozicije.
Metal Sound - Srpski metal webzine

"Yoji Kuri je crnohumorni, nezavisni i minimalni animator čiji su filmovi usmereni na poremećeni ugao gledanja na ljubav i seks. Jedan deo filma "Kupatilo" pokazuje skultpture zadnjica i nogu, a drugi petogodišnjeg dečaka koji uživa u vremenu provedenom u njemu.

#23 Goxy

Goxy

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 3685 posts

Posted 23 februar 2015 - 16:18

ovde duzine pesama ne mogu da bi smetaju zato sto prvo, nisu previse dugacke,mozda u proseku oko 6 min a drugo, struktura pesama je raznolika,deonice se ponavljaju koliko treba,refreni upecatljivi. sto se mene tice odavno me zabole za obrade,raspored pesama,introe,outroe,intermeca,ambijentale,kurce i ostale palce,to odavno preskacem kad slusam albume. samo konkretno :rockdevil:

#24 Saša Grbić

Saša Grbić

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 1150 posts

Posted 26 februar 2015 - 21:31

Bend sabija.
Balkan metal night Svake srijede od 20 časova.

Metal/Rock radio
Radio Grmljavina

#25 obsessed by cruelty

obsessed by cruelty

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 2654 posts

Posted 12 januar 2018 - 18:32

#26 Sreta

Sreta

старворс ов метал

• iskreni članovi
  • 5317 posts

Posted 13 januar 2018 - 04:55

Vizigot je do jaja!
GDE SI CUPI? - MOJ TE LUPI!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )