Jump to content

Winamp vs. Foobar


marcoman

Recommended Posts

Nekako je mnogo spor, bar na mom starom racunaru. Moracu da ga isprobam na novom pa se mozda i predomislim i koristim ponovo winamp. I ne svidja mise sto jede mnogo memorije u odnosu na Aimp.

Moracu da probam i taj Foobar. Pa onda sve da uporedim i vidim sta je za mene najbolje.

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
trudio sam se zaista da koristim foo i zbog jednostavnosti i mogucnosti, ali winamp poseduje gomilu jedinstvenih precica s tastature na koje sam navikao and so and so

jednostavno podesis na fubaru da precice budu iste kao na winampu, ja sam tako uradio :P

 

foovz0.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

me too :wub:

 

 

ali evo, dajem sansu foobaru.. pitanje je koliko ce to da traje jos :D

 

Ja sam mu ga dao :wub: i mislim da se necu vracati na winamp sve dok ne prestane da mi guta.... memoriju.

 

Elem, postoji li neka workabilna komponenta za foobar koja automatski skida covere albuma i snima ih na komp u odgovarajuci folder> Mrzi me da se drkam i da za svaki album posebno skidam cover vec da taj neki program ili sta vec iskenira muziku sa kompa i redom poskida sve covere. Nasao sam neke slicne programe ali nisu bas korisni...... sranje su ustvari.

 

 

Ma fooAvA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, postoji li neka workabilna komponenta za foobar koja automatski skida covere albuma i snima ih na komp u odgovarajuci folder> Mrzi me da se drkam i da za svaki album posebno skidam cover vec da taj neki program ili sta vec iskenira muziku sa kompa i redom poskida sve covere. Nasao sam neke slicne programe ali nisu bas korisni...... sranje su ustvari.

ima uz ovaj skin koji koristim

http://www.neugablonz.de/index.php?seite=foobar3

samo ne znam da li moze to da odradi za svu muziku odjednom, ali moze za album koji trenutno slusas, kliknes na dugme, on pretrazi, ako nadje sacuvas i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo crashova imam sa foobarom. Winamp guta mnogo... ali je barem stabilan. Wtf? A bas sam hteo da budem foobar juzer. :(

zasto kresuje? foobar koristim duze vreme i nikad, bukvalno NIKAD nije kreshovao. nesto tu nije bas kako treba i nisam sklon da okrivim foobar.

(btw, koristim onu naj-klot verziju bez bilo kakvih vizuelnih dodataka i dandrmolja)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Winamp je mnogo spor,narocito ako imate vise od 15 000 pesama i zelite da ubacite jedan deo,onda bagguje k'o lud.Naravno,bitna je tu i brzina hard diska,ali to je vec druga prica.

 

ma ko ga jebe.

 

winamp guta mnogo?

 

wtf, meni je upravo startovan i jede 40mb

toliko je otprilike jeo i foobar.

 

Sve zavisi od skin-a

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na skin (fooava) najvise i sumnjam.

 

edit:

Skontah da mi pod XP ne puca vec samo pod Vistom. Dakle Vista. :\

 

Radi meni na visti fooava opušteno, nijednom nije crashovao. 'ajde kada budem imao vremena odradiću portable f2k za fooava skinom da biste, vi forumaši, mogli da skinete stabilan f2k sa super skinom. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zavisi od skin-a

 

 

skin za foobar je isti koji je i sinstrel koristio, dakle fooava.

 

na winampu onaj big blento sa ukljucenim media library, cover art, winlyrics i te munje.

 

rezultat:

 

winamp-vs-foobar.jpg

 

 

 

Edited by Simm A)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako, ima komplikovanijih programa za muz'ku (moja karijera pocinje sa Cubase na Atari 1040 i Korg X5D), ali jebg'a po onom sto su ljudi rekli, jedina razlika sto se mene tice je tabovanje lista i kao manje opterecenje procesora... Ja skinse i (butt)plugove ne koristim toliko, a rob sam skrolovanja (kao i silovanja). Winamp je ajkonik covJece ba! :rockdevil: Mnoge pusiz su pale uz Winamp, dodje kao twin od ortaka... ;) bio-tehnoloska sUradnja! :da:

Ja bih radije ulozio u bolji zvucni sistem, kao sto spomenu Demonik ranije - neki audigy sa kompatibilnim zvucnikom, i to je to!

 

Neka slusanje Atze "Mayhema" LuXXXasa pocne! :rockdevil:

(tokom koncerta izlazi i gost iznenadzenja Zeljko 'Demonslayer 3000' Shashic i pJeva u duJetu sa Mejhemom....)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...