Jump to content

Mayhem


kasapin

Recommended Posts

U vecini stvari bi se slozio sa ovim sto je Fillex gore napisao. MayheM je jedan od rijetkih black bendova koje stvarno volim i postujem. No, demoi su stvarno sranje. Vidi se da su bili nafurani klinci u tom periodu. DMDS je vrh mraka i tame i tu se nema sta reci. Takav se album samo jednom i u jednom trenutku mogao snimiti. WLA nije los, mada malo fali atmosfere. E, sad GDOW je FANTASTICAN!!! Nisu se ponovili, snimili su nesto totalno novo, a sto se tice tehnicke strane sviranja, uznapredovali su svjetlosnim godinama. Mozete vi sad da pricate price, tipa nije to trve, nema tu atmosfere i slicno. Ma trve je itekako, nisu snimili ono sto je publika htjela, vec kako su oni osjecali a atmosfera je prehladna. Sto se tice Chimere, osjeca se da su tu pokusali da naprave kompromis izmedju starog i novog fazona. Album je super, pogotovo oni Sabbathovski momenti doom rifova, mada, moglo je to i malo tripoznije.

I tako to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Franjakondzula - Aјде ајде ајде, боље ворн него бен... icon_mrgreen.gif

 

Ааахххххх, синоћ опет слушах Кимеру, чиста срећа, нема од Манијака бољег, Атила и Мртвац су аматери...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pure Fucking Armageddon jeste da ima sranje produkciju, ali pesme su po meni veoma proste i veoma dobre, Carnage je jedna od meni omiljenih stvari od Mayhema (za gubljenje), ubedljivo je najbolja za sutku recimo

 

tekstovi su prosti, glupi, ali su do jaja upravo zbog toga

 

a i niko se nije setio da stavi cinjenicu da je to snimljeno '86!!!

 

sto se tice Deathcrusha, isto - za '87 godinu je to bilo po meni stvarno nesto novo... brutalno, sa bolesnim vriskovima i veoma jedinstvenim rifovima, a i produkcija je skroz dobra za BM, sve se cuje, a to je jedino bitno...

 

a DMDS, mogu i da nekomentarisem, prosto - remek delo BMa

 

inace jel slusao neko bend Checkount Patrol ili tako nekako se zovve

to je jedini projekat, u kome je Euro svirao osim Mayhema...

Snimili su split demo '86, Euro i Necrobutcher, sa jos par likova iz Nemackog Assasiona... to moram da nabavim...

 

i Mayhem (ali The True Mayhem) nije uopste precenjen... a odkad je Euro ubijen, Mayhem se transformisao u - Gayhem!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Pure Fucking Armageddon jeste da ima sranje produkciju, ali pesme su po meni veoma proste i veoma dobre, Carnage je jedna od meni omiljenih stvari od Mayhema (za gubljenje), ubedljivo je najbolja za sutku recimo

 

tekstovi su prosti, glupi, ali su do jaja upravo zbog toga

 

a i niko se nije setio da stavi cinjenicu da je to snimljeno '86!!!

 

sto se tice Deathcrusha, isto - za '87 godinu je to bilo po meni stvarno nesto novo... brutalno, sa bolesnim vriskovima i veoma jedinstvenim rifovima, a i produkcija je skroz dobra za BM, sve se cuje, a to je jedino bitno...

 

a DMDS, mogu i da nekomentarisem, prosto - remek delo BMa

 

inace jel slusao neko bend Checkount Patrol ili tako nekako se zovve

to je jedini projekat, u kome je Euro svirao osim Mayhema...

Snimili su split demo '86, Euro i Necrobutcher, sa jos par likova iz Nemackog Assasiona... to moram da nabavim...

 

i Mayhem (ali The True Mayhem) nije uopste precenjen... a odkad je Euro ubijen, Mayhem se transformisao u - Gayhem!!!

kasapine ne zaboravi povratak atile u mayhem

ne znam ni da li su izdali taj novi album,ni da li su ga poceli ali se nadam da cu kad ga cujem reci....hmmmmmmmmmmm.....true!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasapine ne zaboravi povratak atile u mayhem

ne znam ni da li su izdali taj novi album,ni da li su ga poceli ali se nadam da cu kad ga cujem reci....hmmmmmmmmmmm.....true!

@#$%!!!

 

 

RAAAHH!

 

 

 

pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

According to a posting on MAYHEM's web site, the Norwegian black metallers will most likely release a CD consisting of a few covers and re-recordings before the new studio album is out. "The covers will be SODOM, BLACK SABBATH as well as two more bands," the posting adds. "The re-recordings will be from 'Wolfs Lair Abyss' [1997]. It will also contain a track from the forthcoming album. The CD may also contain some sort of live CD-ROM track."

 

Regarding the new material, guitarist Blasphemer (a.k.a. Rune Erickson) said, "The new songs are tending towards a more aggressive and straight, in-your-face kinda expression. Expect 8-10 vicious and disharmonic songs of the purest of black metal. More info on when the band enters studio and which etc. later, but the album will most likely be recorded early 2006 for a late spring/early summer release. The album is still untitled."

 

Sodom icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ne kazem, on je stvarno odlican bubnjar. Ali je cinjenica da Mayhem u pokusaju da bude brutalan i haotican (kao sto kazu da zele da budu) gubi na atmosferi, a atmosfera je upravo bila glavni sastojak DMDS-a i upravo ta atmosfera cini taj album posebnim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...