Jump to content

Nevermore


KRANG

Recommended Posts

Neka zvuci kako zvuci, ali na "Exit"-u se do sad nije pojavio niti jedan bend zbog kojeg bih otisao tamo.

Heh, kad cu i ja morati da branim Exit u ovom slucaju :mrgreen:

 

Nastup Mizara bio je dovoljno kvalitetan, pa sve da ni jedan bend nikad posle nije otisao na taj festival. Siddartha je nastupala, i vredi svake pare. Moonspell isto.

 

Generalno ne vidim nikakav problem sa Exitom. Definitivno je bolje da postoji nego da ga nema. A Nevermore... pa nije Budimpesta toliko daleko. Plus sviraju pred punom salom fanova, bude bolji zvuk... Samo mi zaista ne ulazi u glavu da mogu biti toliko skupi, nema logike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde donekle da shvatim da je malko veca cijena kad treba da nastupe na nekon festivalu, ali za solo koncert nema sanse. Ali, tek je vrhunac svega reci da je Nevermore skuplji nego svi ostali bendovi zajedno koji ce nastupiti na "Explosive" stage-u. Dabogda onda ne bilo ni tog stage-a ni "Exit"-a, posebno kad su za njega zaduzeni lopovi Polzovici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lopovi Polzovici.

Shvatam sta hoces reci, ali gledaj to ovako: da nije bilo njih ne bi gledali King Diamonda u BGu. To mi je i vise nego dovoljno. Na stranu to sto nikad ne bih mogao pljuvati po ljudima koji su stampali magazin na kojem sam odrastao (Hard Metal, jelte), i koji su svojim piratskim aktivnostima odrzali metal scenu u zivotu (mogu sa sigurnostcu govoriti za BL, sav metal ovde stizao je iz Explosive-a).

 

Iskreno, to ko zaradjuje od koncerata ili koliko ne zanima me. Idem da gledam bend koji volim, i to je to. Npr. bas me briga ko su ljudi koji organizuju Dream Theater u Zagrebu, jer da nije njih, ne bih video tog benda ko zna do kad jos.

 

Bice prilike jos za Nevermore, siguran sam. Mada si trebao potegnuti sa nama onda u Budimpestu. Vidim ja da si ti zbog toga iznerviran :meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, nisam mogao tada ici, ali mi je bas zao, jer su jos sa sobom vodili Mercenary.

 

Sto se tice Polzovica, na svojoj sam kozi osjetio njihov lopovluk, a i puno ljudi pored mene, tako da znam sto pricam. Veliki su prevaranti i tesko Metalu na ovim prostorima, ako se na njih bude oslanjao. Cinjenica je da su jednom periodu prije 15-ak godina imali entuzijazma i pokazivali iskrenu zelju da se nesto uradi po pitanju Metala, kroz "Explosive Records" i neke casopise. Danas se samo brukaju i besomucno grabe za novcem. Ne bih dalje o njima, pa bi najbolje bilo da temu o dolasku Nevermore-a ostavimo kad za to dodje vrijeme, nadajmo se iduce godine kad izbace novi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prica se u seattle-u da je warrel skratio kosu i ofarbao u crveno, ako to uopste zanima ribe i po neke homoseksualce na forumu. :D

 

sto se tice nevermore na exitu, gledao sam ih vec 6 puta. mislim i meshuggu 4 puta, ali eto. :D

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...