Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

ok brate hvala,definitivno kupujem metal zone.

E meni se ovi mali marshali mnogo svidjaju,razmisljam cim skupim pare da uzmem jedan,neko kolko $ ?

uzmi mali marshall od 15W koji ima samo reverb od efekata i to mg seriju.... ne slusaj marty-ja icon_smile.gif sto se toga tice.... to je mnogo dobro pojacalo (malo) kada bih ja kupovao malo pojacalo uzeo bih bas to.... i da kosta oko 140 eura, mrzi me da pretvaram u dolare!

poz!

 

 

Cela MG serija je nevidjeno sranje...a ovo gore nisam svirao

 

ma nisu!.... pa ja sam svirao mg 100 glavu i nije nista spec a nije ni losa... mislim za tranzistorca je ok! a ako ne budem nasao jebeni i prokleti jcm 800 mooracu da pazarim jedno od ova dva!

poz marty!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E covek posto se ti ocito dosta razumes u gitarice,sta mislis o Jacksonovim strelama koje se prodaju u mitrosu?Uzgred nisam mislio da te smorim pa ako bi bio ljubazan... musik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Ako je pitanje bilo upuceno meni da odgovorim...Jackson su najbolje gitare za metal...kraj price...e sad nisam dugo bio u Mitrosu tako da ne znam sta trenutno imaju...ali ako se bilo ko od vas bude odlucivao sa kupovinu gore pomenutih gitara neka obavezno ali obavezno pogleda da li je gitara napravljena u Japanu...jer ove druge (India,Kina) ne vrede ni 100 eura no.gif ...naravno USA je uvek najbolji izbor ali kosta...sve u svemu jedina mana kod Jackon-ki su potenciometri...jer su vrlo loseg kvaliteta tako da je zamena neminovna...i to u vrlo kratkom periodu...nadam se da sam bio od koristi icon_wink.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je pitanje bilo upuceno meni da odgovorim...Jackson su najbolje gitare za metal...kraj price...e sad nisam dugo bio u Mitrosu tako da ne znam sta trenutno imaju...ali ako se bilo ko od vas bude odlucivao sa kupovinu gore pomenutih gitara neka obavezno ali obavezno pogleda da li je gitara napravljena u Japanu...jer ove druge (India,Kina) ne vrede ni 100 eura ...naravno USA je uvek najbolji izbor ali kosta...sve u svemu jedina mana kod Jackon-ki su potenciometri...jer su vrlo loseg kvaliteta tako da je zamena neminovna...i to u vrlo kratkom periodu...nadam se da sam bio od koristii

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

U toj klasi (malih tranzistorskih pojacala) Fender je neuporedivo bolji od Marshall-a icon_da.gif

gresis, 15w marshall i 15w fender ne mogu da se porede!

marshall ima mnogo lepsu distorziju od fenderove koja je apsolutno sranje!

a sto se ostalog tice slicni su jer im efekti oboma nisu losi!

 

da ja kupujem malog tranzistorca uzeo bih bas mg seriju! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

gresis, 15w marshall i 15w fender ne mogu da se porede!

marshall ima mnogo lepsu distorziju od fenderove koja je apsolutno sranje!

a sto se ostalog tice slicni su jer im efekti oboma nisu losi!

 

da ja kupujem malog tranzistorca uzeo bih bas mg seriju! icon_da.gif

Pa nisam mislio bas na tako mala pojacala...u tom slucaju je vec svejedno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cela AVT serija je super...ali ja bih pre uzeo neki combo kao sto ima Dushan nego glavu i kabinet...nego jesi li razmisljao o Mode Four-u...to ti je takodje super icon_da.gif

mode four super...???jeli momce jel si ti svirao to pojacalo mozda...???vece tranzistorsko govno u zivotu nisam probao...prejako...sto se suve vataze tice...a od onog "tona cigala" zvuka nista...preskupo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mode four super...???jeli momce jel si ti svirao to pojacalo mozda...???vece tranzistorsko govno u zivotu nisam probao...prejako...sto se suve vataze tice...a od onog "tona cigala" zvuka nista...preskupo...

Nisam ga svirao ali sam ga cuo u Sky Musicu...najbolji hibrid koji sam imao prilike da cujem icon_da.gif ...dobro jeste heavy do bola ali meni se to dopada...bolji je u svakom slucaju od AVT-a i MG-a zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...