Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Drajv je k... u svakom slucaju... Meni se nije dopao ni onaj na Fendziju ni na Marshallu... Bolje je da se uzme pedalica :smajlikojijasepopapucici:

au.. pa da si ti cuo kako sam danas snimio stvar sa tom distorzijom sa pojacala/// usro bi se... ali stvarno... mnogo sam ponosan na sebe... zvuk sam sam isproduciro i jako je jako dobar... nisam mogao da verujem da moj marshallcic moze tako da zvuci... poredjenje je sa metallicom sa blacka! icon_da.gif

 

au mnogo dobro!

kada sve pozavrsavam onda cu okaciti na net to. cisto da se vidi kako to zvuci.. samo neko mora da mi pokaze kako to da kacim na net? icon_smile.gif

 

 

Naravno nije to isti drajv koji imaju lampasi i sl. mnogo je losiji, ali kako mi je to danas zvucalo i nije mnogo losiji! icon_da.gifwallbash.gif O cemu ja pricam wallbash.gif

 

A nijedna Boss pedala ne zvuci valjano na tom pojacalu... samo ja drive koristim sa njega! icon_da.gif

jebiga mozda na fendzi bolje zvuce pedale, ali na ovom marshallu je to sramota koliko loshe zvuce/ JBG//

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

au.. pa da si ti cuo kako sam danas snimio stvar sa tom distorzijom sa pojacala/// usro bi se... ali stvarno... mnogo sam ponosan na sebe... zvuk sam sam isproduciro i jako je jako dobar... nisam mogao da verujem da moj marshallcic moze tako da zvuci... poredjenje je sa metallicom sa blacka! icon_da.gif

 

au mnogo dobro!

kada sve pozavrsavam onda cu okaciti na net to. cisto da se vidi kako to zvuci.. samo neko mora da mi pokaze kako to da kacim na net? icon_smile.gif

 

 

Naravno nije to isti drajv koji imaju lampasi i sl. mnogo je losiji, ali kako mi je to danas zvucalo i nije mnogo losiji! icon_da.gifwallbash.gif O cemu ja pricam wallbash.gif

 

A nijedna Boss pedala ne zvuci valjano na tom pojacalu... samo ja drive koristim sa njega! icon_da.gif

jebiga mozda na fendzi bolje zvuce pedale, ali na ovom marshallu je to sramota koliko loshe zvuce/ JBG//

 

poz! pivopije.gif

e da proc. mnogo bolje zvuci od pedala na malom marshallu icon_mrgreen.gif

 

 

e bojane, jel ti imas mozda jacksona?

posto cini mi se da sam te video da sviras na jednoj svirci, u domu... a sa tobom je svirao jos jedan gitaristra koji lici na LoodeeKooD-ov avatar!

 

poz! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da proc. mnogo bolje zvuci od pedala na malom marshallu icon_mrgreen.gif

 

e bojane, jel ti imas mozda jacksona?

posto cini mi se da sam te video da sviras na jednoj svirci, u domu... a sa tobom je svirao jos jedan gitaristra koji lici na LoodeeKooD-ov avatar!

 

poz! icon_smile.gif

Da da, ok, cuo sam ja i proc na CDR15... Dobro je to, dobro je... Valjano se cuje, nema sta... Sve je to u principu stvar licnih afiniteta... Meni se licno ne dopadaju te ubudzene distorzijice na malim pojacalima...

 

Licio na moj avatar??? Mozda je moj evil twin! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e bojane, jel ti imas mozda jacksona?

icon_da.gif

 

 

posto cini mi se da sam te video da sviras na jednoj svirci, u domu... a sa tobom je svirao jos jedan gitaristra koji lici na LoodeeKooD-ov avatar!

 

Jeste, na hitu, taj lik koji je svirao tada sa nama stvarno lici na Loodijev avatar icon_smile.gif

 

 

pozdrav! pivopije.gifmusik19.gif

Edited by bojan j.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto ne bi probao recimo neko kvalitetnije polovno pojacalo Peavey,ili Vox?

PAZI FORA JE U TOME STO U SRBIJI IMA SVEGA I SVACEGA... TAKO DA I OD ONOGA STO MISLIS DA JE NAJBOLJE NOVO, RECIMO IMA MNOGO BOLJE POLOVNO... JA TOLIKU RAZNOVRSNOST SAM SAMO PRIMETIO U PORODICI INSEKATA icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

SALIM SE... BITNO JE DA OVDE IMA SVEGA I SVACEGA I DA SVE MORA DA SE PROBA, I NIKAKO DA SE DRZI NECEGA STO TI JE U GLAVI ZACRTANO KAO NAJBOLJE!

TO NIKAKO... GLUPO JE NUDITI NEKE MARSHALLE ILI PEAVEYE ILI TOME SLICNO... LEPO OKRENES NOVINE... VIDIS STA IMA U PONUDI... ODABERES SNAGU POJACALA KOJA TI JE DA KAZEM POTREBNA.. I ONDA OD KUCE DO KUCE ZOVES I PITAS DA LI MOZE DA SE PROBA... I TAKO... icon_rockdevil.gif

 

Au al sam losh... sve ispade sa caps lockom wallbash.gifpivopije.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' me ti to zezas? icon_mrgreen.gif

Ajd' kad moram ovako rolleyes.gif Na rechi "OVDE" u mom prethodnom postu imas link ka toj mojoj gitari. Kliknes na tu rec i gitara se pojavi sama icon_biggrin.gif Bolje? icon_wink.gif

ma sala... mala...

 

nego nisi mi odgovorio.. kakva je Jenna.. jel vredi te pare? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinite da li Jackson Randy Rhoads model dolazi sa damom sa slike icon_confused.gif  icon_smile.gif ...jedan lik (sa jednog stranog foruma) je zbog nje kupio tu gitaru icon_smile.gif

 

Naravno, zasto bi kupovao inace? icon_mrgreen.gifwallbash.gif

 

ma sala... mala...

 

nego nisi mi odgovorio.. kakva je Jenna.. jel vredi te pare?

 

Koje pare? Otkud znas koliko kosta kad ti nisam rekao icon_razz.gif ?

 

Salim se, naravno da vredi (dvostruko znacenje icon_mrgreen.gif ) icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Made in Japan, naravno...

pretpostavio sam...

kakav je floyd, kako ga ti dozivljavas i kako bi ga opisao...

naravno znam ja sta je ta sprava, jelte imam i ja floyd, nego kakav je na jacksonkama- jednostavno tvoje misljenje?

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pretpostavio sam...

kakav je floyd, kako ga ti dozivljavas i kako bi ga opisao...

naravno znam ja sta je ta sprava, jelte imam i ja floyd, nego kakav je na jacksonkama- jednostavno tvoje misljenje?

poz! pivopije.gif

Hm... pa sta da ti kazem. Ja tu gitaru imam od februara i dosad nisam imao nikakvih problema sa flojdom, iako sam ocekivao da bude nekih "glitchova" icon_mrgreen.gif Nista, dosta dobro se ponasa u divingu, nesto ga ne cimam previse "na gore" ako me razumes, odlicno drzi stim, npr cuo sam za jedan problem, (Atheist mi je pomenuo za svoju gitaru ali on ima yamahu i nije originalan flojd) da kad ga dajvuje i vraca, da treba da rucku cimne jos malo nazad jer nece da se vrati u polozaj u kojoj je bila, kao nesto je zadrzava... Ja npr. o takvim problemima ni ne razmisljam...

Opet kod mene, nije ni suvise lak za cimanje, i ako imas malo jaci stisak mozes lepo za kontrolises vibrato ruckom.

Ne znam sta te jos zanima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...