Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Nisam ga svirao ali sam ga cuo u Sky Musicu...najbolji hibrid koji sam imao prilike da cujem icon_da.gif ...dobro jeste heavy do bola ali meni se to dopada...bolji je u svakom slucaju od AVT-a i MG-a zar ne?

hehe..sto volim taj izraz hibrid...to je ala manson zvuk...pa ako volis onda dobro...ali i dalje stoji da je pojacalo vredno bejzbol palice... icon_smile.gificon_smile.gif ...za tu avt i mg ne znam...jel su oni deciji boksovi u sky-ju mg serija...???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono volim ali ne nesto preterano...Dushan je rekao jednom priklikom da ti hibridi zvuce kako treba tek kada se "otpanje" do daske icon_da.gif i ja sam mislio da su sranje dok ih nisam testirao kako treba...a i s'obzirom na to koliko kostaju savim su Ok icon_da.gif ...ali opet bih pre uzeo bilo koje "all tube" pojacalo nego nekog hibrida...jebiga kad sam zatucan icon_smile.gif...doduse vec imam jedno ali ne moze da skodi icon_smile.gif ...i da ti mali Marshall-i su MG serija

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono volim ali ne nesto preterano...Dushan je rekao jednom priklikom da ti hibridi zvuce kako treba tek kada se "otpanje" do daske icon_da.gif i ja sam mislio da su sranje dok ih nisam testirao kako treba...a i s'obzirom na to koliko kostaju savim su Ok icon_da.gif ...ali opet bih pre uzeo bilo koje "all tube" pojacalo nego nekog hibrida...jebiga kad sam zatucan icon_smile.gif...doduse vec imam jedno ali ne moze da skodi icon_smile.gif ...i da ti mali Marshall-i su MG serija

a ti sve slusas dushana...???sala naravno...ne pada mi na pamet da dovodim njegovu ekpertizu u pitanje...medjutim imas jedan problem...MODE FOUR NE SMES DA OPTANJIS...BAR NE U ZATVORENOM...jer ima nekih 250w ako se dobro secam...ubija koliko je jak...napravice ti sarme od bubnih opni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jer ima nekih 250w ako se dobro secam...ubija koliko je jak...napravice ti sarme od bubnih opni...

jos gore 350W! icon_da.gif - glava

a ona kutija je 400W i to kida tako glasno da mishevi beze iz sky-ja glavom bez obzira!

 

Pa nije on mnogo jak...to ti je ipak hibrid...nije on nista mnogo glasniji od nekog 100W lampasa

 

prejak je! icon_wink.gif

 

 

toliko!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi imam ZOOM 707 II , i dvoumim se da li da ga prodam i kupim Boss Metal distorzijicu ili Ibanez Smash Box ili Neki Fuzz Box sa Dunlop Wah-Wah Cry Baby Cry pedalom i nekom Chorus Pedalom Ili da ga zadrzim Aj ljudi hitno mi pozurite sa sugestijama

Share this post


Link to post
Share on other sites

manje poznata marka......DOD 4....ima 4 pedale, ne je losh, samo se sjebo posle prwog nestanka struje (cenim da bi tako prosla i vecina mnogo boljih procesora). zna li neko neki servis procesora ili nekog ko privatno radi sa tim stvarima, ali da je u bg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beri kožu na šiljak.

 

Zavisi šta je crklo. AKo se radi o nečemu banalnijem, neki elektronski servis može da sredi stvari, ako je riknuo neki čip, možeš da baciš ili pošalješ na opravku napolje.

 

Na tvom mestu bih verovatno prošetao do Marića i raspitao se da li servisiraju i takve stvari, a ako ne, onda vrlo moguće znaju ko to radi u gradu. Ja se nešto ne bakćem procesorima tako da nisam u toku sa tim ko opravlja.

 

I btw, DOD je poprilično poznata marka icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kod Marica sam ga i kupio.....odneo sam ga da vidi sta je u pitanju i rekao je da je vrisnulo neko kolo (dal strujno, ili neko drugo nisam siguran)... postoji li resenje ili ipak moram da se pomirim sa tim da vise nemam procesor i koju alternativu (do recimo 150-200e) preporucujes? p0zdraw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram... Ako su ti ga prodali, a pod garancijom je, pretpostavljam da bi ti ga zamenili. Ako nije pod garancijom, onda su opet oni ti prvi koji ako znaju šta ne valja znaju i ko može da ti to sredi. Dakle, šta su ti tačno rekli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa rekao je da trenutno nema tog dela koji meni treba....cini mi se da je pomenuo elektricno kolo ili nesto slicno. inace, processor je polovan (dakle, komisiona prodaja) i NEMA GARANCIJE sad.gif(...

btw. pokusacu u nekom elektroservisu....mozda ipak ima spasa.....HWALA NA SAWETU

Share this post


Link to post
Share on other sites

e mozda sma pogresio topic ali ne znam gde drugde ovo da pitam biggrin.gif

 

 

verujem da je neko imao ili ima zoom i moze li mi pomoci da napravim neke dobre patcheve.... npr neki dobar za metallicu, neki za maiden, i neki npr Satriani - Crush Of Love.

 

naravno ne moze se napraviti ISTO, ali slicno makar moze! nadam se da cu dobiti pomoc! biggrin.gif fala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa rekao je da trenutno nema tog dela koji meni treba....cini mi se da je pomenuo elektricno kolo ili nesto slicno. inace, processor je polovan (dakle, komisiona prodaja) i NEMA GARANCIJE (...

btw. pokusacu u nekom elektroservisu....mozda ipak ima spasa.....HWALA NA SAWETU

Ako je samo u pitanju električno kolo, onda možda i nije frka. Naravno ako te maestro elektroničar ne odere icon_wink.gif

 

verujem da je neko imao ili ima zoom i moze li mi pomoci da napravim neke dobre patcheve.... npr neki dobar za metallicu, neki za maiden, i neki npr Satriani - Crush Of Love.

 

naravno ne moze se napraviti ISTO, ali slicno makar moze! nadam se da cu dobiti pomoc!  fala unapred!

To sve toliko zavisi od pojačala u koje se bodeš da stvarno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...