Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Vuče, dajem ti ja kontakt od jednog lika, rekao mi da pravi ove pedale (meni je muff-a napravio, čekam da mi da fon ili mail pošto smo se mi preko muzičkog foruma dopisivali i dogovarali):

 

-Sans Amp GT-2

-Klon Centaur

-Boss CE-2

-MXR DynaComp

-MXR Noise Gate

-MXR Blue Box

-EHX Big Muff

-EHX LPB-1

-fOXX Tone Machine

-Fuzz Face

-Tone Bender

-ENX Dr. Q

-6-band EQ

-Roland Bee Baa

-Marshall BluesBreaker

-Marshall Guv'nor

-Lava Rim 2

-ProCo Rat

-Sonic Distortion

-Aron Nelson's Smash Drive

-Mr. Boogie

-DieFet

-A/B Selector

-AMZ Mosfet Booster

-AMZ Overdrive PRO

-Brian May Treble Booster

 

e-mail: [email protected]

telefon: 063/7035-643

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to je druga stvar,samo sto sam ja probao i imao rata starog i to je k'o custom da mi je neko pravio.sta cu kad sam zaljubljen u obituary.eventualno da kombinujem sa njim v twin sa nesto vise lampi,tipa 3-4 i sve u gain,ali to je vec palamudjenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra pazarina za te pare.meni je malo ruzna,ali to je stvar ukusa.i obavezno stavljaj druge magnete ako je uzmes.te ibanezove nazovi aktivnjare posle 94 nemaju veze sa mozgom.e dje su one sa starih roadstar IIki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E , jedan mali problem imam. Levoruk sam , pa mi je izbor gitara ogranichen ,a ne bi da menjam zice i da mi volume i tone budu na suprotnoj strani plus sto je sranje ako je gitara nesimetricna pa ako neko zna neke linkove za dobre izbore LH gitara , mogu i strani sajtovi. Voleo bih neki Epiphone Les Paul ali ajd prvo da vidim imate li vi neke ideje

Share this post


Link to post
Share on other sites

ево вам још један мајстор за педале, углавном прави за аустријанце, неке дилејеве и сл., разбија то, али сам пробао неке његове фузове и здраље су, чак је на некима радио и неке кастом принтове и сл. капирам шта год да му однесеш да ће да ти ископира, само са квалитетнијим деловима...

 

Пеђа

моб: 064 3464938

Share this post


Link to post
Share on other sites

E , jedan mali problem imam. Levoruk sam , pa mi je izbor gitara ogranichen ,a ne bi da menjam zice i da mi volume i tone budu na suprotnoj strani plus sto je sranje ako je gitara nesimetricna pa ako neko zna neke linkove za dobre izbore LH gitara , mogu i strani sajtovi. Voleo bih neki Epiphone Les Paul ali ajd prvo da vidim imate li vi neke ideje

 

 

Pogledaj prethodnu stranu, ostavio sam dva linka. Post broj 6415 :pivopije:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj prethodnu stranu, ostavio sam dva linka. Post broj 6415 :pivopije:

 

 

Hvala man.

 

Si video kakvu nepravdu trpim zato sto sam levoruk , omg Moderator mi ugasio temu samo zato sto sam drugaciji od drugih i ne treba da postoji tema za levoruke gitariste , to je jako cudno ! xD

 

Freak

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

sry, nisam bash neki ljubitelj pedala...al sam skontao da mi treba na svirkama da malo bustujem za solo...

Ako je problem samo da izadjes dobro u mixu, posao ce da ti odradi i eq pedala (ili eq na procu). Recimo, povecas mu malo midlove i visoke, a smanjis basove.

Bust pedale koriste ugl. gitaristi kad nemaju dovoljno gain-a za solo.

 

Inace, imas Digitech Bad Monkey za male pare u Mitrosu. Mnogi kazu da je kao klon gore pomenute.

Odlicna pedala, nekih 3-4k. Za bust soloa ubilo se. Ja mu gain stavim na priblizno nulu, malo odvalim volume-a, malo mu ga dam po visokima, a baseve malo isecem.

Do jaja.

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vuče, dajem ti ja kontakt od jednog lika, rekao mi da pravi ove pedale (meni je muff-a napravio, čekam da mi da fon ili mail pošto smo se mi preko muzičkog foruma dopisivali i dogovarali):

 

-Sans Amp GT-2

-Klon Centaur

-Boss CE-2

-MXR DynaComp

-MXR Noise Gate

-MXR Blue Box

-EHX Big Muff

-EHX LPB-1

-fOXX Tone Machine

-Fuzz Face

-Tone Bender

-ENX Dr. Q

-6-band EQ

-Roland Bee Baa

-Marshall BluesBreaker

-Marshall Guv'nor

-Lava Rim 2

-ProCo Rat

-Sonic Distortion

-Aron Nelson's Smash Drive

-Mr. Boogie

-DieFet

-A/B Selector

-AMZ Mosfet Booster

-AMZ Overdrive PRO

-Brian May Treble Booster

 

e-mail: [email protected]

telefon: 063/7035-643

 

hvala chetka :pivopije:

 

samo te nikad nisam pitao koliko ti je para uzeo za to?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3000 dinara za Muff-a sveukupno. :pivopije:

 

ево вам још један мајстор за педале, углавном прави за аустријанце, неке дилејеве и сл., разбија то, али сам пробао неке његове фузове и здраље су, чак је на некима радио и неке кастом принтове и сл. капирам шта год да му однесеш да ће да ти ископира, само са квалитетнијим деловима...

 

Пеђа

моб: 064 3464938

 

To onaj što je Žici modovao SD-1? Ako je taj, sve preporuke, radi maksimalno profesionalno. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se izgled bas zato sto lichi na les paul , a mrzim one standardne ibanez sto svi furaju danas.

 

I koje magnete da stavim ?

zavisi koji budzet imas.ikakav zvuk zelis.ako je po jensu sa avatara sudit',ce stavis lundgrene.ali,kako oni vise staju n'o ta gitara sto si linkovao,ipak treba da se izjavis kakav ti zvuk treba,pa da ti preporucujemo.ja bi inace u mahagoni vazda kak'oga paf-a stavlja',ali to sam ipak ja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...