Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

sigurno da ima ljudi koji koriste dobre patch kablove, ne kapiram tvoj negativan stav...narocito sto se radi o kablicima koji dugo traju, jer se po prirodi stvari ne akaju. a razlika se i vise nego primeti na iole dobrom pojacalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitacu mrava pa ti javljam,mada mislim da je artist u pitanju,a za proelove dzekove mi bas sinoc rece da nije mogao vec neko vrijeme da nadje,pa ako ko naleti nek' kaze dje ih je nasao,trebali bi i meni,oni L,tj uglasti.

 

prodavao je neko i cordial na kp.com na metar,sjecam se da je imao lijepu cijenu,treba i to vidjeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo izguglao sad, ima MusicMedia http://www.musiccentar.com/i-6860/klotz-ac104sw.a-instrumentalni-kabl , realno ovo nije skupo, od 1m mosh' 5,6 komada da uradis:) ...a za proelove dzekove vidim da ima na mitrosovom sajtu, sad svasta tamo ima a u prodavnici malo toga, jebem ga, javi mi u svakom slucaju...ja sutra idem u Bg, pa ako stignem pogledacu po radnjama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaze ortak da nema u mitrosu bio on prije koji dan bas trazio dzekove,e sad mozda nabave,nikad se sa njima ne zna.'aj; procunjaj i reci odje jesi sta nasao i posto,ja sam u nekim drugim akcijama ovih dana kad idem u dgra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da neko ode u pravu radnju za elektroniku? Recimo - "Kanibal" je mesto gde sam sve nabavljao.

 

Takodje, da se malo vratimo na prichu - kablovi izmedju pedala se ne akaju, pogotovo ako su pedale fiksirane za bord, tako da se isplati jednom dati ok kintu i ne razmishljati godinama posle u vezi toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moji se npr akaju,jer nemam bord,plus ih gazim kao majmun pa se stalno zatezu jer se pedale setaju (jer su mi uvijek fl2,dsd2 i ch 1 povezani onim metalnim kratkim pecevima da bi mogao dvije odjednom da palim/gasim) i ovi pravljeni pecevi kombinacija klotz-a i proel dzekova rade kao sat.a ovi metalni su se skoro odmah razlemili,i mi to jednom sredili,namotali ih klijestima i otad ni da acnu.

 

edit,upade LHL:

 

ja sam kupio ima sigurno skoro 2 godine u maricu,napisah gore,razlemise se skoro odmah,to mi zalemili ljudski i ni da acnu posle toga.mozda ne treba ni da se prelemljuju ako ih dobro namotas klijestima odmah,jer se tako razleme posto se olabave i cimanjem pokidaju.klijesima ih muski namotas i to je onda sto godina.

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam nesto ovako, samo finije izrade. Uzeh ih u Mega music pre koju 'dinu, doduse ne koristim ih puno, jer sam smanjio upotrebu pedala. Do sad su dobro posluzili.

FREE-SHIPPING-1-4-6-35-gold-OFFSET-JACK-JACK-Connector-Patch-font-b-EFFECT-b.jpg

 

Inace, po mom iskustvu - izbegavati Kanibal, najskuplji su. Treba gledati u Radio klubu, Mikro Princu i Silken Electronics-u (ja tu najcesce i uzimam sta mi treba).

 

edit: evo, moji izgledaju ovako nekako

preview.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silken je legendaran po tome shto su njihovi kablovi od metar zapravo bili 1,2 m dugi, Ne znam koliko su para izgubili na tome xD

 

Takodje, valjali su i pogreshno oznachavane potove, tako da sam prestao kod njih da uzimam stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaze ortak da nema u mitrosu bio on prije koji dan bas trazio dzekove,e sad mozda nabave,nikad se sa njima ne zna.'aj; procunjaj i reci odje jesi sta nasao i posto,ja sam u nekim drugim akcijama ovih dana kad idem u dgra.

 

Bio juce, bas im stigla Proel-ova roba ali imaju samo ove dzekove http://www.mitrosmusic.com/proizvod/4453-Proel-S240/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...