Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

mnogo za fuzz,pa i ako je zvex oridji sa kastum grafikom.ovaj oce i da spusti na 50 jura,ja odustah jer realno za djitru ocu pharaoh a za bass zeleni,a u subotu mi svakako stize fz7 za dz koji je dovoljno nenormalan dok ne skupim lovu za klon zelenog

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i nije nesto sad vau,za te pare mora da bude,narocito sto je faz na kraju krajeva.

 

nego slusam ovaj matamp na najnovijem DIS-u krv ti jebem kakav ton.skontah da meni nema drajva bez stare britanske el34 saturacije i ogromnih trafoa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa skuvaj klon,mislim da je on pis jednostavan i da te nece izaci kod makse ni 40e,ako se ne budes predrkavao sa kucistem.jebote 1000 i kusur funti za ovaj matamp sto oni koriste,ali spejs satl u ruskoj izvedbi.najbolji prljavi klin koji ikad cuh,a preogromna muda u drajvu plus definicija el34ke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa onaj njegov sa slike na KP, jebem ga, ni nemam pojma ciji je to klon (jel znas mozda?), nije mi nesto ni bitno...dvoumio sam se izmedju TS i OCD, i na kraju sam ipak uzeo OCD, mada on vise naginje na distorziju...ma ne znam, ovo pojacalo sto imam nije ni za kurac bez pedale...imao distorziju pa eto da uzmem i overdrajv za neke malo mekse stvari:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa mogao sam, ali ne volim nesti digitech pedale...mada kontam da sam mogao da uzmem i boss-ove polovne, sve tri,recimo ch-1,dd3 i sd-1, mozda za 20, evra vise, ali ono smorio sam se vise trazeci po KP nesto relativno povoljnije a i desilo mi se bas skoro da me lik izjebao isto ko i tebe, hahaha...kao prodata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kontam,trebao ti je OD sa manjim gejnom da ga garis na cisto pojacalo ili OD da dodatno zaris postojeci drive kanal?OCD je kul za prvi scenario,iako meni ima mnogo boljih rjesenja,dok za drugi nije ni za kurac.zato mi je nejasno sta ljudi vide u toj pedali.

 

koliko se sjecam ako nije robot delay onda je analogan,opet ako ti je trebao analogni dilej onda je maksa najbolji,jer nema dobrog bez malo vecih para.za digitalni ja bi ili steknuo za echopark ili ganjao japanski boss (sto sam na kraju i uradio,i naletio na boss dsd2 za 50 e),ako ti ne treba previse opcija,samo ganjas zvuk.sad fala bogu ima samo takvih sema i za dilej,iskocila je neka skoro sa modulacijom i trista cuda i sa dugackim vremenom,najbolje od oba svijeta,ja planiram taj da vidim da mi skuvaju kad se bude imalo para.neka si i pravljen chorus uzeo,ja se drzim boss-a jer onom digitalnom ostrinom sjece kroz miks,sto ne mogu da kazem za analogne,pa i dan danas drzim ch1 u lancu iako je govnav,ali radi posao.ali definitivno za po kuci analogija je mnogo bolja,kontam da je njegov kopija ce2ke ili derivat,strasan je to chorus,samo meni nikad ne bi zavrsio posao.

 

sad nesto skontah,ja bas nakotih boss-a,vecina mi je japan,samo ns2 i ch1 tajvan.to su sprave,a nijednu nisam preplatio,cak sam ih jako povoljno uzimao,fl2 me ispao 35e,psm5 25e,dsd2 50e,i sve radi i dan danas kao sat

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kontam,trebao ti je OD sa manjim gejnom da ga garis na cisto pojacalo ili OD da dodatno zaris postojeci drive kanal?OCD je kul za prvi scenario,iako meni ima mnogo boljih rjesenja,dok za drugi nije ni za kurac.zato mi je nejasno sta ljudi vide u toj pedali.

 

 

pa to prvo, naravno...drive na samom pojacalu ni ne koristim...

 

 

 

koliko se sjecam ako nije robot delay onda je analogan,opet ako ti je trebao analogni dilej onda je maksa najbolji,jer nema dobrog bez malo vecih para.za digitalni ja bi ili steknuo za echopark ili ganjao japanski boss (sto sam na kraju i uradio,i naletio na boss dsd2 za 50 e),ako ti ne treba previse opcija,samo ganjas zvuk.sad fala bogu ima samo takvih sema i za dilej,iskocila je neka skoro sa modulacijom i trista cuda i sa dugackim vremenom,najbolje od oba svijeta,ja planiram taj da vidim da mi skuvaju kad se bude imalo para.neka si i pravljen chorus uzeo,ja se drzim boss-a jer onom digitalnom ostrinom sjece kroz miks,sto ne mogu da kazem za analogne,pa i dan danas drzim ch1 u lancu iako je govnav,ali radi posao.ali definitivno za po kuci analogija je mnogo bolja,kontam da je njegov kopija ce2ke ili derivat,strasan je to chorus,samo meni nikad ne bi zavrsio posao.

 

sad nesto skontah,ja bas nakotih boss-a,vecina mi je japan,samo ns2 i ch1 tajvan.to su sprave,a nijednu nisam preplatio,cak sam ih jako povoljno uzimao,fl2 me ispao 35e,psm5 25e,dsd2 50e,i sve radi i dan danas kao sat

 

jebem ga, nisam ja sad nesto ekspert za ostale efekte, nisam ih ni koristio do sada, ali ono kao ne zvuce mi lose ti njegovi a i mogu da ih vratim ako ne budem zadovoljan, sta znam...jurio sam i ja boss japance, ali su dosta skupi ili u ocajnom stanju...u svakom slucaju i da sam uzeo tajvance polovne bilo bi bolje u slucaju kasnije prodaje, jer bih uvek dobio te pare, ovako tesko da cu da dobijem za klonove ali dobro, ja sam ih uzeo za sebe, sa namerom da ih koristim dosta,dosta dugo, dok mi se ukus bas toliko ne izostri pa da hocu nesto kao i ti, hahaha...nadam se da cu biti zadovoljan...

 

koje je bolje resenje za OD? ..jebiga ja sam se dvoumio izmedju TS i OCD...mislim to je covek i imao jedino, sad verovatno moze da uradi jos nesto ali nisam bas hteo da se cimam a i ne znam sta bih drugo mogao da uzmem...ima i ona riot clone, to mi se ne svidja...ni meni se nije OCD nesto svideo posebno, ali kazu da je versatilniji pa sam na kraju ipak to uzeo iako sam mislio da uzmem TS...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...