Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

dacu ti je ja jeftinije,al' imas fore do vikenda za pare

 

plus biraj koje ces zice u kojem stimu,ja castim,i dobijes full setap za dz,dakle mislim da je posteno sa moje strane

 

ne zajebavam se,ozbiljan sa skroz

 

edit: e da,vuce,rekose mi da si htio onog hamera da uzimas,jesi i dalje zainteresovan?

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidjecu da ti ih do nocas zategnem,nije mi kamera tu,al' ono see thru black je varijanta finisa,isto u dobrom stanju,nije se to ni toliko rabilo,samo trebaju nove zice i setap.posto za vikend idem u nk ponuda vazi samo do tada,posle cu da cekam da izvucem svaki dinar jer mi onda nece biti hitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vazi, kad budes mogao baci slike, nije frka .zainteresovan sam,

iskreno ako mi se svidi sta vidim pricacu sa mojima pa ako dodaju nesto para mozda i padne neki deal

 

mada ne obecavam nista

 

*cisto da se ogradim*

 

j objasni mi samo ovu recenicu

nije se to ni toliko rabilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to. Video sam da Esquire ima 3-way switch iako ima samo jedan magnet pa nisam bio siguran.

 

Planiram sto jednostavnije da uradim. Necu ni pickquard da mećem, bukvalno samo bridz, magnet i potovi. Dobro stavicu malo bolji magnet, za jedno 200 evra moze ekstra gitara da se uradi, bolja nego tamo neki skvajeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja meko sviram + imam 7-8 gitara, pa ni ne stizem da ih istrulim znojem i bendovanjem. Znam ljude koji su menjal izice na nedeljnoj bazi, jer im je to bio trip, a poznajem i ljude koji ne menjaju dok ne pukne (rekord je bio ortak koji jedno 3 godine nishta nije menjao), tako da svako ima svoje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја углавном мењам цео сет кад пукне једна, а то је око 2 месеца просечно , барем из евиденције. Осим ако не пукне прерано...

 

У сваком случају хвала, чисто да видим искуства туђа.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...