Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

Guest 10 dinara

Ja se trudim da slusam sto vise razlicite muzike ali ne mogu da slusam Hip-Hop mogu da slusam ponesto nase tipa Beogradski Sindikat ali ne mogu da smislim Djusa i ostale Marchelo ima par dobrih pesama i to jeto(mada me nervira njegov glas)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...bwahhahahaha...

...EEEEEEEEEEE KO je ovde rekao da eminem valja??? alo bre ljudi kako mozete da ga stavljate u isti kos sa big pun-om,run dmc-em,wu tang-om??? ALO BRE NE IDE TO TAKO!!!

 

..neko ovde rece da voli gangsta rap..koji stvarno i vredi...i to je muzika koja nosi poruku..ok nema instrumenata..ne treba ti skolovan glas za tako nesto..ali ti momci i bez toga umeju da prave dovoljno dobru muziku...

..npr nwa,eazy-e,bone thugs `n` harmony,dmx,2pac,big pun,dead prez...od domacih robin hood,witb,luqa...

 

...btw odrastao sam paralelno uz metal i rap..tako da znam obe grupe i obe podjednako volim icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To vam je totalna glupost da ne moze da se slusa metal i hip hop. Mozda ne death ili tako neki pravac, ali sta je sa onima koji slusaju KoRn ili limp bizkit?

 

Wu Tang, DMX, Ice Cube, Busta, NAS, NWA...

 

DRE, Snoop to ne volim, i Eminema, G Unit

 

 

 

Od domacih slusam: Ajsa naravno, Prti Bee Gee narocito MosKri-ja a Timbe i Wikler me nerviraju, o VIPu, marchelu necu ni da pricham...

 

 

 

 

 

BTW R.I.P. Ol' Dirty Bastard...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja gotivim uzasno korn ,ali nikad nisam rekao da je to metal -

new wave je pravac di se uglavnom repuje sa dz dz gitarama, tako da treba reci da se rap moze slushati uz NU ( mada ja MRZIM one chamuge sa tv-a)

slusham i dimmu borgir, a i malo domacih koje sam nabrojao vec icon_biggrin.gif

i bez obzora shto su beli, imaju vishe respecta od mene nego sve chamooge zajedno

Edited by dRunken_munKy

Share this post


Link to post
Share on other sites

nabavio od Budahnillo's brother neka cuda.

 

novi EL-P - instrumental album "COllecting the Kid"

 

El-P and Alec Empire (valjda onaj lik iz atari teenage riot)

 

Dalek vs Kid606

 

Dalek & Faust

 

Mike Patton & X-ecutioners

 

 

i jos nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam samo dalek i faust i collecting the kid.

 

uzecu od debelog ostalo!

 

opasno sam se overloadovao bendovima clouddead ljudi. verujte da je bukvalno sve extra razlicito jedno od drugog i sto je najbolji deo uopste nije lose!

 

uvek i fair amount of indie rock, samo zavisi koliko ste sposobni da svarite razlicite kolicine elektronike i zivih instrumenata od pesme do pesme (upuceno trve hiphoperima).

 

 

poz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosta dobar ovaj immortal technique.

 

Beatovi su malo lame i jeftini, ali lik je skroz do jaja...ima neke skroz opasne momente, mada zna i on da smori.

 

textovi su u fazonu Talib Kweli meets Tu Pac...

 

kao obrazovan sam ali idalje pucam, pijem i jebem picke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuces vol. 1 , nije nista bolja mjuza ali je za promenu tvrdja. ne smara on sto kenja nego se pogodi da idu dve pesme sa 70% istom temom i nekim dosadnim beatom, kapiram da bi da je to otislo na prvi deo a ovde ugurao nesto bas heavy bilo do jaja.

 

subtle?

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad se can'tu svidelo... mora biti dobro.

 

mada, kaze i da mu se clouddead svidja.

 

nemam prave utiske o subtle, skoro sam nabavio album i prilicno se iznenadio zbog razlike u odnosu na "Ten" koji je pravi monsterwork sto ne ostavlja mesta za disanje. ovo bi bila umnogo opustencija onda.

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...