Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

Ako nekoga zanima:

 

 

 

Dragi prijatelji,

 

ELEMENTAL SE VRAĆA U BOŽIDARAC U ČETVRTAK 14. JUNA!

 

Centar za kulturu Božidarac i Turistička organizacija grada Zagreba Beograđanima poklanjaju BESPLATAN koncert hrvatske hip-hop atrakcije, grupe ELEMENTAL!

 

Elemental će Beograđane podsetiti na pesme sa aktuelnog albuma "Vertigo", ali i na hitove sa ranijih izdanja zahvaljujući kojima su stekli popularnost među omladinom širom regiona. Svi posetioci koncerta biće u prilici da se podsete sjajne atmosfere koju je Elemental proizveo na solističkom koncertu održanom zimus, takođe u Božidarcu.

 

Elemental će u CZK ,,Božidarac" nastupiti u okviru prezentacije letnje turističke ponude grada Zagreba.

Pozitivan komšijski duh će se širiti Božidarcem u četvrtak 14. juna sa početkom u 22.00!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav masakr sinoć, sunce ti jebem. Ne sećam se tačnog redosleda, pa ću samo da nabacam sve što je bilo:

 

istina (kao intro)

govno je na vatri (ova jeste bila prva)

svodničin

h323

kralj ribara

kamiondžije

liu kang

narodna

meko sranje

punjene paprike

ubij se

the govno

maci

cigan

lovrinac

dalmacija

siromašan

leteće sranje

ZGB

deblo

after u zatvoru

za bebu

 

bis:

krek kuća

miris

lovrinac (opet :haha:)

 

vrh je atmosfera bila, oko 500 ljudi, baš su se iznenadili likovi koliko ih je volela masa.

I da, rispekt za bubnjara u High On Fire majici :rockdevil:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, bruka. bash mi zao shto nisam bio. zvao me ortak sa certa dok je ishao lovrinac, mada sam jedva prepoznao koja pesma ide koliko je krchalo. nadam se da ce doci opet i da sledeci put nece biti pred ispitni rok i da cu biti pri parama.

 

samo me zanima na koju foru izvode krek kucu uzivo? jesu poveli nekog od nekih tvrdih likova ili kako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...