Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

Novi Frank Ocean počne nekako funky/soul sa semplovima, ali to traje samo na par pesama, posle toga se smiri i pređe u raspoloženje kakvo fura do kraja albuma. Laid back, neobavezno, bez jakih bitova i pesama koje se izdvajaju hitičnošću na prvo slušanje, kao što je bio slučaj na Nostalgia, Ultra. Ima dobrih stvari, ali tek treba da se slegne ovako spor i iskuliran album.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bas novi Frank Ocean nekako previse ravan. Album je namenjen izgleda da ga pustis u pozadini dok radis, ucis, jebes, drogiras. Ako se skoncetrises, previse je opusten, i pesme nikako da dodju do svog vrhunca ili izrazaja. Vise puta sam rekao, eh sto bi bilo dobro da ova pesma ima ovo ili ono. Isto tako sto je svaka naredna pesma neki bridge, malo mi to sjebava celokupni flow albuma. Jedina koja je bas onako hiticna je Thinking bout you i Pyramids. Pyramids je fenomenalna, pogotovo mi se beat dopada, ali malo predugacka. Imam osecaj da je Frank bas iskreno napravio ovaj album, gde se bas opustio i pevao o stvarima oko njega, ali nekako pocne da se gubi jako dugo uz jednolican beat, a ne mogu reci da sam impresioniram tim cime peva. Sve u svemu jos cu slusati album da vidim dal treba da mi legne, da bi provalio cari ovog albuma ili ovako laid back muzika nije za mene. Naprimer prvi Frank me je odusevio na prvo slusanje, valjda sto je bio dosta hiticniji od ovog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tvrdo sranje mora da bije i da te tera na nasilje, moze da bude neki old school boom bap sa ogromnim basevima ili moze da bude neko nasilno lex luger/waka flaka sranje gde samo zelis da bacas laktove na kurve kad cujes.

 

meko je ovo

 

 

ovo je tvrdo

 

http://www.youtube.com/watch?v=laBuBysHVNE

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

slusao sam ovo pre neki dan, earl jebeno najgori na traci :(

 

nadam se da ce da se fokusira za album i da ce malo da zivne. ovo sve sto je izbacio otkad je izasao zvuci kao da previse vari i da se malo previse opustio jer mu svi sisaju karu kako je dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

idu sad na neku veliku turneju po americi koliko videm, ne znam sta se sve snima.

 

video sam da je bio earl sa pharrelom u studio, ako moze neko da ga usmeri na dobar nacin to je on valjda. videcemo.

 

ali ovaj domo se popravio bar meni.

 

debeli shiptar bronson je konstatno dobar, nekako dodje kao rezervni beli ghostface pa mi prija. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

domo mi vazda bio najmanje zanimljiv u of-u.

 

valja li inache bronson, nikako da se nakanim da ga poslusham? daj neku preporuku.

 

sad gledam nastup djechaka sa egzita i blago sam razocharan. kratka lista (dobro, to nije njihova krivica) uglavnom sachinjena od mtv hitova, oni repuju preko kurca, ivo upada tek na pola nastupa (do tada sam mislio da nije ni doshao), publika polumrtva. u jednom trenutku im i dobosh pao. cimer bio volonter tamo i prichao sa vojkom, ovaj mu rekao da su nezadovoljni kompletnom organizacijom. onaj nastup iz bg-a mi puno zivlje deluje od ovoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro svaki Bronson mixtape je dobar. Lik je konzistentan, uvek baci dobro sranje. repuje taj throwback 90s NY stil, dosta bajtuje ghostface-a, ali dobar je svakako.

 

zabavan, duhovit, dobar flow, dobri bitovi, dobar rep. inace je kuvar bio i debeo je pa voli mnogo o hrani da repuje.

 

jedino sto je shiptar :D

 

ovo je cepacina

 

 

ZASTO NECE DA MI PRIKAZE LINK

 

potrazi na youtube-u

Action Bronson & Statik Selektah - 'Not Enough Words'[/background]

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...