Jump to content

HIP-HOP


Kox

Recommended Posts

 

čistim sobu bacam bacam robu u mašinu cilit beng beng upuca sam tuš kabinu mister proper, mislim da sam mister proper kuća je čista ali mislim da ću čistit opet ribam ribam ribam ribam znoj mi kapa s čela složim krevet bolje nego baba iz hotela novi omekšivač miriše mi fino i'm in love with the coccolino

 

referenca

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 za dutinu i leleka. mene je posle nedelju dana već smorio.

previše trepa, svaki refren isti i svaki smo već čuli kod kiše metaka. kuje i laseri su bili toliko dobri jer niko drugi kod nas do danas nije uradio ništa slično. ovo što je vojko snimio ovde sad rade svi, samo je vojko bolji reper pa nije toliko loše. ima dobrih pančeva i nekih stvari koje nikom drugom ne bi pale na pamet, ali daleko je to ispod njegovog nivoa. rešio je da uradi album koji prati trendove da se svidi što široj publici, ali garantujem da će ovo za 5 godina zvučati zastarelo, dok će kuje i laseri i tad zvučati kao da su iz budućnosti. vojko se polako pretvara u ajsa (odnosno ono što on radi poslednjih 10-15 godina), pesme ni o čemu (o sranju, o čišćenju, o testenini, o tome kako je popaj, kako je bah...), a repovanje uz nekoliko izuzetaka svedeno na bazičan trep.

najbolje pesme: ne može, kako to, zovi čovika, ceca u parizu. ostalo ili prosek ili loše (machiarre recimo baš blam). replay value albuma 0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trep trend koji traje vec 20 godina :haha:

 

a kuje i laseri produkcija realno zvuci kao neki el-p, def jux stil iz 2003-2005, sto je svakako vise zastarelo od "trep" zvuka.

 

mislim volim i ja taj EP, ali mislim da je ovo do jaja. ima i tih nekih ludih neparnih pesama ima smesnih, ima bengera, lepo je iskombinovao pesme za siroke mase i svoje cudne tripove, a i u tim komercijalnim pesama je ostao dosledan svom stilu i nivou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 za ovo vojko/ajs poredjenje, mislim da je onaj rap hejter svojevremeno rekao da vojko nema dobar vers od tipa 2012, ne delim to misljenje ali vidim na sta je lik ciljao :D bas su mi ovi tekstovi x puta manje zanimljivi od nekadasnjih, ponegde se i osecam malo priglupo zbog onoga sto slusam

 

A meni apsolutno svi Vrhovi bitovi sad zvuce isto, pola ovih bitova mi zvuce kao nesto sto je preteklo sa Kresovih albuma pa ajde, gre'ota da se baci

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

A meni apsolutno svi Vrhovi bitovi sad zvuce isto, pola ovih bitova mi zvuce kao nesto sto je preteklo sa Kresovih albuma pa ajde, gre'ota da se baci

 

mozda je meni ok jer nisam slusao nijedan kreso ni kisa metaka album jer su mi uzasni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

trep trend koji traje vec 20 godina :haha:

 

možda u atlanti, kod nas svakako ne više od 3-4 godine.

 

kuje i laseri jedino sa tim def jux zvukom i mogu da se porede, od domaćeg ne mogu ni sa čim. a ako mene pitaš el-p je tad pre 15 godina radio produkciju koja je bila decenijama ispred svega ostalog.

 

mozda je meni ok jer nisam slusao nijedan kreso ni kisa metaka album jer su mi uzasni :D

 

ove pesme i zvuče kao kiša metaka bez ostalih repera. čak mi je prva kiša mnogo zanimljivija od ovoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...