Jump to content

Dissection


Sisus

Recommended Posts

Za takve rifove ide takav bubanj. Tomas Asklund je vrhunski bubnjar.

Nije Ohmanu ni do kolena. A ako uz takve rifove ide takav bubanj, to samo znaci da su rifovi govno, posto je bubanj govno. Ohman je kompleksan bubnjar, Tomas se u Dissectionu nije dokazao. Cak nije ni uspeo da skine Ohmana u originalu.

 

Da li je mogao da nadje boljeg gitaristu ili ne, ne tice me se, i dalje su kao podgrejani lesevi.

Edited by SperMen

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet.zar mora biti prekomplikovano da bi bilo dobro.koliko ima starih dobrih metal albuma sa jos 'jadnijim' bubnjevima,prosecnom produkcijom,jednostavnim rifovima...a vaze za legendarne(sa pravom).na reinkaos-u bubnjevi su savrseno uklopljeni sa melodijama,a to kako se ponasaju na bini,ko je kompleksniji bubnjar uopste nije vazno jer su doprineli stvaranju mozda i najboljeg dissection albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidis, meni je vazno, jer kad odem na koncert ili ga gledam, hocu da osetim energiju koju bend zraci dok svira. Ne osecam je gledajuci Rebirth.

 

A to da je Reinkaos najbolji album, to je tvoje misljenje. Postujem ga, ali se ne slazem.

 

Ima odlicnih bendova sa jadnim bubnjem, kako ti kazes, ali Dissection nije jedan od njih. Po mom misljenju, bubanj je najslabija karika Reinkaosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Ohmanu ni do kolena. A ako uz takve rifove ide takav bubanj, to samo znaci da su rifovi govno, posto je bubanj govno. Ohman je kompleksan bubnjar, Tomas se u Dissectionu nije dokazao. Cak nije ni uspeo da skine Ohmana u originalu.

 

Da li je mogao da nadje boljeg gitaristu ili ne, ne tice me se, i dalje su kao podgrejani lesevi.

 

 

Ovo vise ne zvuci kao kriticko misljenje vec kao neka mrznja. Rifovi govno? Ako si ti fan Dissectiona, bar iz postovanja ne bi trebao da kazes tako nesto. Tomas Asklund je fenomenalan bubnjar. Jel si ti slusao Vobiscum Satanas od Dark funerala? Taj covek KIDA bubanj. I ima fenomenalnu tehniku. To sto koristi triger uopste nije minus, jer opet, covek treba da zna sve to da odsvira. Ako ne zna dzaba mu triger. Pa jel ti mislis da bi Jon uzeo nekoga ko nema pojma da mu svira? I on uopste nije duzan da skida Ohmana. Otkud znas da namerno nije odsvirao nesto u svom stilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ja sam fan Dissectiona, STAROG Dissectiona i rifovi na Reinkaosu su mi govno. Mogu to da kazem, jer to mislim. Ja za razliku od nekih nisam sebe na silu terao da mi se svidi Reinkaos preslusavajuci ga u nedogled.

 

Ko je uopste spominjao trigere?

 

Znam da nije odsvirao u svom stilu, jer je i prethodni bubnjar tako svirao. Jednostavno nisu znali da skinu taj deo. Sve ostalo je odsvirao kako treba, osim sto se malo gubio sa brzinom, ali to je cesta greska bubnjara. To mu ne zameram.

I ako vec kida bubanj, kako ti kazes, zanima me zasto ga nije pokidao i na Reinkaosu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam rekao, uz takve rifove ide takav bubanj. I ja nisam sebe terao ni na sta na silu. Sta vise, kada sam prvi put cuo Beyond the horizon na brzinu, bio sam skeptican kao i vecina ljudi koji pljuju Reinkaos. Ali kada sam nabavio ceo album i preslusao ga polako i pazljivo to je bila druga prica. Pesme jesu spore, ali su duboke i imaju dusu. Meni je ovaj album kult i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROD је одличан концерт, само што ми некако, како да кажем, па, мало им је досадно, бар сам ја стекао такав утисак.Басиста ми је таква царина. У Мордору овај двд кошта 2300 тако сам одустао од куповине пре неки дан када сам био у Бг.-у.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlichan koncert. Samo shto mi je onaj celavi gitarista smeshan za medalju :). A bubnjar se ponasha ko da su mu pobili celu familiju :). Sem toga je odlichno sve stvarno :)

Po cemu je Set smesan?

Dodji da ga vidis na watainu pa onda kazi nesto...al' ce biti dobro.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni izgleda ko da ima 14 godina :)

a on svira u watain-u ?

znam za bassistu, nisam znao i za malog celavog :)

al dobro, zezam se malo, dobro svira celavi. Chuo sam da ce na watainu posebno svirati i dissection pesme, to bi bilo lepo videti :da: kad vec ne moze da se gleda pravi dissection.

 

Edited by I am the black wizards

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni izgleda ko da ima 14 godina :)

a on svira u watain-u ?

znam za bassistu, nisam znao i za malog celavog :)

al dobro, zezam se malo, dobro svira celavi. Chuo sam da ce na watainu posebno svirati i dissection pesme, to bi bilo lepo videti :da: kad vec ne moze da se gleda pravi dissection.

Ne svira basista sa Rebirtha-a u watainu,nego basista koji je svirao na posladjoj dissection turneji, Erik.

Sto se tice Set-a,imate sliku na Watain temi pa ga pogledajte kako je zao.

A sto se tice dissection pesama,mislim da ce svirati somberlain jer su tu svirali na turneji ove godine,ko zna mozda jos nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...