Jump to content

Dissection


Sisus

Recommended Posts

Ja sam se odavno iskljucio iz rasprave. Stvar je u tome da ne mogu svi da vole Reinkaos. Ja ovaj album osecam i oni koji ga osecaju znaju o cemu pricam. Oni koji ne osecaju Reinkaos jednostavno nemaju to u sebi i nema svrhe da se raspravljam sa njima.

A izvini kako ga to osecas?Svako na svoj nacin.Ako ga osecas kao i bend onda ne znam sta da ti kazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako stvarno je sve to fascinirajuce za mene i ceo taj album je genijalan ali sve to sto je bend uradio je i prilicno za moj ukus bolesno i pomera granice NORMALNOG ali opet koja je definicija normalnog?Necu da osudjujem,samo me je zanimalo da li shvatas ceo album kao bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ne kazem da svako ko slusa Dissection treba da bude clan MLO-a, ali poruka Reinakosa je jasna, i tu nema sta mnogo drugacije da se shvati nego tako kako jeste. SOTLB, kao i The Somberlain imaju istu poruku, s'tim sto tekstovi nisu toliko direktni, in your face, vec su vise onako ''pesnicki'' ako bih mogao tako da se izrazim sto je takodje jako dobro, ali ostavlja mesta i za drugacija, apstraktnija i nejasna osecanja. Dakle Reinkaos je direktan, nema mesta za ''drugacije shvatanje'', neki ljudi to mogu da prihvate i prihvataju, neki ne mogu i iz tog razloga su se fanovi Dissectiona podelili u dva tabora posle izlaska ovog albuma. Neke dakle Reinkaos ispunjava a nekima je smor iz prostog razloga sto ga ne osecaju, kao sto sam vec rekao.

Edited by Hell on Earth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško da su textovi ti koji su podelili fanove :)

 

Ja gotivim MLO i textove sa tom tematikom, i čak u poslednje vreme i menjam mišljenje o Reinkaosu - različit je, ali je ideja tu. Album jeste odličan. Pizdim samo kad se neko usudi da kaže da je bolji od prva dva. To prosto ne može da bude. Kao što In Flames može sad da izbaci sjajan album za desetku, ali opet nema teorije da nadjebe The Jester Race. O tome se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...