Jump to content

Yngwie J. Malmsteen


Nik

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Malmstina ja i dalje smatram carobnjakom sto se tice kompozicija i gitare...samo zbog prvih 5-6-7 albuma...poslednji koji mi se iskreno svideo je Facing The Animal, ako izuzmem da mi se Magnum Opus i nije toliko svideo, znaci standard, Rising Force, Marching Out, Trilogy, Odyssey, Eclipse, Fire and Ice, Seventh Sign i ovaj gore. Osam albuma, eto. Ovo sto u poslednje vreme radi je zaista...pa kako da kazem, jbg. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se sa tobom, mada realno sve posle trilogy-a mi je ne potrebno.

 

eclipse i fire and ice su mi previse glam cock rock fazon.

 

seventh sign, je polu dobar album, magnum opus je katastrofa (zajebao se kad je imenovao) :)

 

Facing the Animal je super album jer je produkcija dobra i vise vuce ka hard rock stilu, i naravno Leven je sjano zvuceo.

 

Mada i on ima ispada, narocito one govnarske balade su bile nepotrebne.

 

Meni je Alchemy mozda najbolji posle prvih tri, jer su pesme nekako modernije u stilu nekom power metalu evropskom i Mark Boals odvalio kako je otpevao. stvarno da se useres. Na Alchemy preskacem samo onu The Stand i instrumentale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

toliko sam se naslušala malmsteena da nemam uopšte želju da skinem ovo.

nisam sigurna da mi išta novo može doneti, osim novog razočarenja.... dok mi se ne promeni emocija neću ni da ga skinem, možda će to biti nikad?!?

 

idem da slušam slayer. i lucassena.

 

laku noć gospodo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Alchemy preskacem samo onu The Stand i instrumentale.

Ех, прескачеш Малмстинове баладе и инструментале... Како неискрено с твоје стране.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

I meni je novi album takoreći ništa... mada, upravo sam to i očekivao. Nego sam tek juče skontao da su mi falili albumi The Genesis i Unleash the fury, te ih skinuh brže-bolje, uzeću da ih preslušam as soon as possible, mada, iskreno... ni tu ne očekujem apsolutno ništa što već nisam čuo od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pa to ti je kad "presušiš" sa idejama... jako sam se razočarao nedavno kad sam skontao da je njegova stvar "Demon Driver" (koja mi se inače sviđa dosta) ništa drugo do plagijat Deep Purple-ove pesme "Dead or alive"....

 

Preslušao sam ove albume koje sam gore naveo... The Genesis... mislim da to i nije baš album, više mi deluje kao kompilacija nekih (neuspelih ili pak jako loših) demo snimaka... kvalite zvuka je očajan a i ko god da je pevao objasnio je kako to ne treba da se radi... znači tokom slušanja tih par pesama (nisam mogao da se nateram da izdržim ceo album) me je vokal bukvalno nervirao! A što se tiče Unleash the fury, on i nije na prvo slušanje ostavio toliko loš utisak... tako da ću ga poslušati još koji put...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Мислиш да га нису натерали да се закопча? Ипак, не може да прејебе Дија Снајдера за саслушање пред Сенатом. Како је рекао после: "Шта су мислили, да ћу да се облачим специјално за њих?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Hmm... možda ću sad da lupim pa da ostanem živ, al ako se ne varam to "full length" se koristi kao oznaka za studijske albume... čini mi se da sam tako negde čuo/video/pročitao... Uglavnom-skinuće se kad bude "osvanulo" negde pa ćemo videti jel reč o novim verzijama. U svakom slučaju se nadam da su bar remasterizovane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...