Jump to content

Grave Digger


King Diamond

Recommended Posts

Ovaj bend je trebao da prestane s radom nakon izdavanja albuma "The Grave Digger", jer sve nakon njega, ukljucujuci i novi album je smijesno. Nisam jos detaljnije preslusao "Liberty Or Death", ali za sad na njemu nisam pronasao ni jedan lijep momenat i mislim da ce me taj utisak definitivno drzati.

 

LoD nisam chuo...Last Supper ne volem..ali Rheingold je jedan od najboljih albuma benda bre!!! ne bih se bunio da mi ga ceo sviraju live!

Share this post


Link to post
Share on other sites

LoD nisam chuo...Last Supper ne volem..ali Rheingold je jedan od najboljih albuma benda bre!!! ne bih se bunio da mi ga ceo sviraju live!

Hm, najavili su neka iznenadjenja u set listi za predstojecu turneju. videcemo sta ce to biti. Nisam danas uradio intervju sa Krisom, inace bih vam preneo ukoliko bi mi rekao o cemu se tacno radi.

 

We Wanna Rock You, We Wanna Rock You, We Wanna Rock You, We Wanna Rock You, We Wanna Rock You...

 

Ah, puste zeljice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

OK, razumem da covek zeli unapred da cuje album. I ja cu uciniti isto, ali samo da bih znao vredi li ga kupovati. Mada, Grave Digger je jedan od retkih bendova cije albume mogu da kupujem po automatizmu, bez bojazni da ce biti los. Jedino sam se dvoumio kada je trebao da izadje "The Grave Digger", posto je Lulis tada bio otisao, ali bio sam budala sto sam sumnjao u Manija.

 

Ma zajebavao sam se bre, downloadujte do mile volje to i ja radim, mozda ne sa Grave Diggerom ali sa mnogim drugim da, a ono drugo je bilo u stilu Branka Rogosica, ni njega nisam mislio da vredjam, ipak je on dosta ucinio za scenu, pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma razumem te totalno, nikad nisam bio burzuj ali sam uvek imao koliko mi treba i dovoljno da kupim dva, tri Cd-a meseceno ali to nije dovoljno da zadovoljim potrebe, svi zele svasta da cuju, tako da sam se ogranicio na CDove moji najomiljenijih grupa ili onih bendova koje zelim da podrzim (uglavnom domacih), ali znam dosta ljudi koji nemaju para za Cd u tri meseca, to je tuzno ali mi zaista nismo zemlja u kojoj se pare daju za Cdove. Svi downloaduju, i oni koji kazu da ne i oni downloaduju. Drgui problem je sto neke bendove i ako zelis da kupis ne mozes da ih nadjes ovde tako da ti preostaje drkanje da narucis preko interneta ili download. Stvarno nisam mislio nikog da vredjam i ako jesam zao mi je i izvinjavam se jos jednom. Pozdrav do Grave Diggera

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

On ostao bez glasa skroz, ja ne mogu da pevam, a bole me ruke skroz... Posle King Diamonda vrlo moguce jedan od najboljih koncerata koje sam gledao (odmah uz Kreator/Destrcution u Sarajevu 2002.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate li neko slike od sinoc?

 

Bilo je fenomenalno, oni su vrh!!!

Ali ja i dalje ne mogu da spojim pevacev lik i izgled... Meni je njegov glas najmocniji ikad, ali je, brate smeh :udri::):):)

Svaka im cast, razbili su!!! Mada, sve mi je isto kao i u Sao Paolu, gde su snimali 25 to Live. Lazno zakeram, odusevljena sam!!!

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Zao mi je sto nisu svirali The Curse of Jacques, ali jbg...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al je Grave Digger otprasio sinoc, meni je bilo bas do jaja, svirali su dosta pesam mada mi je bilo cudno sto nisu svirali The Dark Of The Sun i The Round Table ali su zato otprasili Scotland United kao drugu pesmu, pa Excalibur, uf, kakva set lista. I nove stvari su mi zvucale strava... ma totalna ludnica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...