Jump to content

Grave Digger


King Diamond

Recommended Posts

ja imam originalche KOC

i jeste najbolji

a pesma je Fanatic assassins

! jebe kevu

mada cela istorijsa trilogija (Excalibur, Knights of the cross, Tunes of War)

rastura biggrin.gifa: tu je naravno i novi Grave Digger

dok mi se heart of darkness ne svidja preterano ...dodushe nisam ga puno preslusavao....War Games nije losh...

 

u svakom slucaju

TOGETHER WE STAND WITH STEEL IN OUR HANDS

FIGHTING FOREVER, FOREVER WE STAND!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam originalche KOC

i jeste najbolji

a pesma je Fanatic assassins

! jebe kevu

mada cela istorijsa trilogija (Excalibur, Knights of the cross, Tunes of War)

rastura biggrin.gifa: tu je naravno i novi Grave Digger

dok mi se heart of darkness ne svidja preterano ...dodushe nisam ga puno preslusavao....War Games nije losh...

 

u svakom slucaju

TOGETHER WE STAND WITH STEEL IN OUR HANDS

FIGHTING FOREVER, FOREVER WE STAND!

 

Il si procitao na sredini onu kratku pricu vezano za Templare???

 

Fantaic Assassins jebe kevu prijatelju. Slazem se sa tobom 101 posto.

Preslusaj Heart Of Darkness jos malo ,nije toliko los. Inace i The Reaper je mnogo dobar album.

Ali mislim da bi im najvise odgovaralo da kao sto si rekao obradjuju samo ove istorijske dogadjaje jer ti albumi su im najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]BK (heheheheheh Black Knight), sto ti se nesvidja Keeper Of The Holy Grail?!?!?

Tako nesto si napisao u onoj recenziji za scissors... meni je ta pesma najjaca sa tog albuma...

Ah, ta pesma je cisto zlo...prosto te hvata neka jeza dok je slusas. Obozavam je! :twisted:

 

To te hvata jeza od hladnoce tongue.gif

smile.gifsmile.gifsmile.gif Pa nisam rekla da je trenutno slusam smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]BK (heheheheheh Black Knight), sto ti se nesvidja Keeper Of The Holy Grail?!?!?

Tako nesto si napisao u onoj recenziji za scissors... meni je ta pesma najjaca sa tog albuma...

Ah, ta pesma je cisto zlo...prosto te hvata neka jeza dok je slusas. Obozavam je! :twisted:

 

eto vidis kako znas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooodaaaaaaaaavnoooooo sam cuo par pjesmica sa "Witch Hunter"-a i nije mi se nesto posebno svidio. SerbZmaj ih je u jednoj chat sesiji mnogo hvalio i rece mi da nabavim njihove novije stvari.

 

Onda dodje Rajder (iliti Crni Vitez) i poce samo Grave Digger, te Grave Digger. U svakom slucaju u njegov ukus co'ek mora da se pouzda! :mrgreen:biggrin.gifa:

 

Rekoh sebi: "Nabavicu i to cudo!"

 

Onda kad sam bio u PG Dragon Heart i Violator ih hvale koliko mogu. Rekoh: "Zar je to toliko dobro a da se meni nije svidjelo?"

 

I ovog ljeta naletio sam na sve albume sem "Witch Hunter"-a (oh, ironije! :mrgreen: ) i sve ih kupim i oduseve me albumi "Tunes Of War" i "Heast Of Darkness", a kasnije i drugi...

 

Long live Grave Digger!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Tunes Of War, Grave Digger, Knights Of The Cross, Excalibur and Heart Of Darkness.... i ubedljivo najbolji album je KINGHTS OF THE CROSS... pa zatim Tunes of war and Grave Digger... ostali... manje-vise biggrin.gifa:

 

Komsinica zna sta valja.

Knights Of The Cross RULAAAAAAAAAAAAA.

 

biggrin.gifa: biggrin.gifa: Pa vidi se da se mi Zemunci uglavnom u svemu slazemo :mrgreen:tongue.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Tunes Of War, Grave Digger, Knights Of The Cross, Excalibur and Heart Of Darkness.... i ubedljivo najbolji album je KINGHTS OF THE CROSS... pa zatim Tunes of war and Grave Digger... ostali... manje-vise biggrin.gifa:

 

Komsinica zna sta valja.

Knights Of The Cross RULAAAAAAAAAAAAA.

 

biggrin.gifa: biggrin.gifa: Pa vidi se da se mi Zemunci uglavnom u svemu slazemo :mrgreen:tongue.gifsmile.gif

 

Pa moramo biti slozni

 

 

Takodje bih zeleo da demantujem glasine da Chris "prdi" u mikrofon jer ima par pesama kao sto je "Silence" ili pocetak pesme "House" gde covek peva "normalno" ali kao sto je Lorienne vec jednom prilikom napisala , da vec ima dosta grupa sa slicnim vokalima tako da treba promene malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Slazem se Steel sa tobom da je Rebellion najbolja pesma . Svaki put kad je slusam odlepim koliko se uzivim he,he,he.

Svidja mi se kod njih sto imaju te himnicne pesme koje su neverovatno dobre na koncertima. Slusao sam pre neki dan (hvala Trooper-u na snimljenom disku) Tunes Of Wacken . Joj koje je ono ludilo u publici kad dodje na red tako neka himnicna pesma pogotovo Rebellion.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...