Jump to content

Grave Digger


King Diamond

Recommended Posts

........................................................................

Alo ljudi........ajd neko ko je iz Bg-a da mi pozajmi predzadnji njihov album:"The grave digger"....al da budu pesme ne-isecene,poshto kad sam jednom slushao taj Cd(kupljen je kod skc-a) svaka pesma se zavrshava sa fadeout-om bukvalno na sred nekog extra riffa......na netu bash i ne mogu da iskopam sve pesme odatle,a ova moja ekipa je skroz u thrash fazonu i retko ko gotivi power...pa zato ako neko moze da mi pozajmi cd,bilo bi extra

Poz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Willyja sam vidio samo jednom kad je bio u pg-u...A ko si ti?

Pa ja sam taj chuveni Nele mhihi.gif ...o kome svi govore icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif.....nikad chuo,jel da? icon_smile.gif....ma zajebavam se...

Inache,znam Willyija ....ishao je sa mnom na fax...pa se sad vratio dolje.....

Ja sam iz Bg-a shto se da primetiti....al sam polu-CG ...mhihi.gif..i zato me mrzi da dalje pishem ovo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Tek sad nabavih Last Supper i ... onako.mislim,album u njihovom standardnom stilu,standardni kavalitet,ali su mi ocekivanja bila vrlo visoka posle Rheingolda,koji mi je i njihov omiljeni.No,u svakom slucaju,GD put se nastavlja i ne misli da stane,kako mi se cini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prvi put pokušavam da pošaljem sliku na forum. Nadam se da će mi uspeti. Mislim da će vam biti zanimljiva.

icon_rockdevil.gif

 

user posted image

 

Tip koji im je radio omot mi je dobar drugar, a ono na slici je moja malenkost. Mislim da je ovo baš ta slika koja je korišćena za omot.

 

Cheerz!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam imao direktan kontakt.

 

Zapravo me je taj moj drugar zvao, jer mu je bilo jednostavnije da me uslika, nego da crta Isusa. Meni je to bila čast, a i super zajebancija. Ima i neozbiljnih slika (Isus sa bass gitarom, pa kako drzi ona icon_rockdevil.gif dva prsta). To je isto poslato bendu i svidela im se zajebancija, ali naravno to nigde neće biti korišćeno.

 

Ako ikada budu svirali u blizini, planiram da odem i, ako mi se pruži prilika, da ih lično upoznam, ali nisam hteo da cimam ni tog prijatelja a ni G.Diggerovce. Glupavo mi je da se preterano namećem. Meni je strava i ovo što mogu da se gledam na omotu.

biggrin.gif

pivopije.gif

Cheerz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put pokušavam da pošaljem sliku na forum. Nadam se da će mi uspeti. Mislim da će vam biti zanimljiva.

icon_rockdevil.gif

 

user posted image

 

Tip koji im je radio omot mi je dobar drugar, a ono na slici je moja malenkost. Mislim da je ovo baš ta slika koja je korišćena za omot.

 

Cheerz!

pivopije.gif

U jebote...svaka cast!

Cuo sam i ja negdje, da je lik na omotu cini mi se iz Novog Sada...

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam i ja negdje, da je lik na omotu cini mi se iz Novog Sada...

pivopije.gif

Dobro si čuo. Jesam iz Novog Sada, mada sam u vreme rađenja omota još živeo u Budimpešti.

 

Newcomer je slao na ovaj topic tu informaciju, i bio je u pravu. Glasine brzo kruže...

 

Tip koji im je radio omot je jedan mađar, koji je do sada radio omote i za Annihilator, Nightingale. Demonoid, Destruction, itd...

...i trenutno radi za Therion ako se ne varam.

Zove se Gyula Havancsák, i možete mu videti web stranicu na

www.hjules.com

Tip jedva zna engleski i nemojte mu zameriti. Strašan je ovako, pravi je metalac, i zaista dobro crta. Najtraženiji je u Mađarskoj. Ja mislim s razlogom.

A pored toga je i jedan od najboljih metal basista koje sam ikada video...

 

pivopije.gif

Cheerz!!!

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam imao direktan kontakt.

 

Zapravo me je taj moj drugar zvao, jer mu je bilo jednostavnije da me uslika, nego da crta Isusa. Meni je to bila čast, a i super zajebancija. Ima i neozbiljnih slika (Isus sa bass gitarom, pa kako drzi ona icon_rockdevil.gif dva prsta). To je isto poslato bendu i svidela im se zajebancija, ali naravno to nigde neće biti korišćeno.

 

Ako ikada budu svirali u blizini, planiram da odem i, ako mi se pruži prilika, da ih lično upoznam, ali nisam hteo da cimam ni tog prijatelja a ni G.Diggerovce. Glupavo mi je da se preterano namećem. Meni je strava i ovo što mogu da se gledam na omotu.

biggrin.gif

pivopije.gif

Cheerz!

18 Juna Grave Digger sviraju u Mađarskoj sa Tankard i Wisdom ,Ako sam dobro čitao sve to u Debrecenu...

 

A ono za omot je stvarno strava

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...