Jump to content

Grave Digger


King Diamond

Recommended Posts

pivopije.gif

Dobro si čuo. Jesam iz Novog Sada, mada sam u vreme rađenja omota još živeo u Budimpešti.

 

Newcomer je slao na ovaj topic tu informaciju, i bio je u pravu. Glasine brzo kruže...

 

Tip koji im je radio omot je jedan mađar, koji je do sada radio omote i za Annihilator, Nightingale. Demonoid, Destruction, itd...

...i trenutno radi za Therion ako se ne varam.

Zove se Gyula Havancsák, i možete mu videti web stranicu na

www.hjules.com

Tip jedva zna engleski i nemojte mu zameriti. Strašan je ovako, pravi je metalac, i zaista dobro crta. Najtraženiji je u Mađarskoj. Ja mislim s razlogom.

A pored toga je i jedan od najboljih metal basista koje sam ikada video...

 

pivopije.gif

Cheerz!!!

icon_rockdevil.gif

Одлично ради човек. Мало премодерно за мене, али омоти које је радио за Ossian и Kalapács албуме (посебно "Totem") су сјајни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U NE SERI

TEK SAM SAD PROVALIO TEMU wallbash.gif

 

 

GRAVE DIGGER CREW icon_rockdevil.gif

 

AJD ZA POCETAK

NAJACI ALBUM TUNES OF WAR UBEDLJIVO

 

NISU LOSI NI KNIGHTS OF THE CROSS,EXCALIBUR,SYMPHONY OF DEATH

 

 

 

(JEBI GA MALO SAM ZAKASNIO) wallbash.gif

Edited by bradati_simce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put pokušavam da pošaljem sliku na forum. Nadam se da će mi uspeti. Mislim da će vam biti zanimljiva.

icon_rockdevil.gif

 

user posted image

 

Tip koji im je radio omot mi je dobar drugar, a ono na slici je moja malenkost. Mislim da je ovo baš ta slika koja je korišćena za omot.

 

Cheerz!

pivopije.gif

DO JAJA BRATE

 

SVAKA CAST pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Коначно сам, након дугог трагања, набавио и први албум, 'Heavy Metal Breakdown', и уопште не заостаје за овима из 90-их. сад ми је апсолутно јасно зашто их је Noise онолико гурао у том периоду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Noise их је тада у рекламама и представљао као speed метал бенд, тако да немој ништа то да те чуди. Али у Немачкој је тад била права навала класичних метал бендова (колики им је био андергарунд, то тек сад спознајем) и кренуло се са тим power/speed звуком, а и класични сирови thrash је помаљао своју ружну фацу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Коначно сам, након дугог трагања, набавио и први албум, 'Heavy Metal Breakdown', и уопште не заостаје за овима из 90-их. сад ми је апсолутно јасно зашто их је Noise онолико гурао у том периоду.

Dugo si tragao za njim?Mogao sam ti ga ja dati jos pre 3-4 godine.

Dobar je album,pogotovo istoimena stvar. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha e Rna pa sto rece Lemmy mogao si dobiti ne samo od njega nego i od mene pre 4 godine ccc.

 

BTW Last Supper je extra album. Odkad je izasao ne mogu da se odvojim od njega. Neverovatna energija, rifovi i textovi. Opet su opravdali svoje ime. Nema najbolje im ipak stoje ovi konceptualni albumi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nema last supper samo istoimenu pesmu i dobra je !!! Sad ce neki reci da sam standardan ali rebellion je stvarno najbolj stvar diggera! naravno i knights of the cross,circle of witches........ sve u svemu digger crew!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako mala a tako psuje cccc icon_smile.gif

 

Fanatic Assassins za mene ima jedan od najacih rifova.

Та песма је толико атипична за њихов звук, да ми се много свиђа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, nekako se odlicno uklapa jer vuce na muslimane melodija sto je sasvim extra jer upravo opisuje njih. Njegov nacin pevanja u toj pesmi jednostavno reze. Slazem se sa tobom sto se tice ove stavke jer ne secam se gde bas na ovaj nacin reze vokalno ali rifcina razbija. Meni se uzasno svidja i mnogo je zarazna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...