Jump to content

Sta osecate i da li na vas doom metal utice depresivno?


Agarth

Recommended Posts

e stvarno , koliko je svadja , tripovanja i ubedjivanja nastalo postojanjem sirotog gothic metala, 'pravi goti' ne dolaze na Gothic night jer se pushta gothic metal , vecina goth/darkera gleda s prezirom na gothic metalce , gothic metalci misle da su gothi bez poznavanja osnova gothica,stvarno bi mogli svi medjusobno da se pokoljemo .....sve , bre ja to smatram ispoljavanjem svojih frustracija ,zamishljanjem da se materija (gothic) poznaje na najobuhvatniji moguci nachin i ajde sad na drzimo predavanja nekom o tome , stvarno mi je bedak da gledam slichne rasprave na forumu ( tipa Gwidionove izjave na -Utisci s nightova)( Princess , nemoj se vredjati ,mislim josh na  gomilu likova koji misle da su iznad obichnih smrtnika ako slushaju dark/electo/gothic rock a gothic metal smatraju nekim izrodom u gothic muzici).....OK , ajde da se svi lepo vratimo temi :roll:

 

Ne vredjam se, ali moram ti samo jednu malenu stvar reci...ili mozda dve... :wink:

1. Ja obozavam gothic metal...koji mi se ne uklapa samo u image vec i u celovit sklop licnosti. :roll:

2. I strasno mrzim electro da to ne mogu da ti opisem :ne:

...i mozda ima jos jedna stvarcica...

3. Volim da upoznajem ljude koji imaju slican ukus...tj. one koji imaju slicna interesovanja...tako da stvarno nemam nameru da ubijem bilo koga... :twisted:

A sto se tice toga da neki ljudi vole da se "uzdizu" iznad drugih po tome koliko poznaju neku materiju (doom&gothic u nasem slucaju) mislim da svako dovoljno govori za sebe...necu sada nikoga da napadam. Mozda je moj prethodni post u vezi ovoga bio malo vise drzak...ali to je posledica naletanja na ljude koji su imali predstavu o gothic-u samo na osnovu susretanja sa gothic metalom...ovo je verovatno bio no.4.

Sapienti sat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Dawngreeter

 

Pa gde si zeleni paradajzu?

Nego necu da se vredjamo...imam katalog za svojim stvarima, koji bih htela da posaljem goth faci 8) kao sto si ti pa ako zelis da se razmenimo? Imas li i ti nesto slicno? Pa, eto...da neka korist bude za oboje...Sta kazes? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jedan covek mi jednom prilikom rece:''Slusaj power kada ti je tesko, pozitivna muzika te moze izvuci iz osecanja sete.''

Doista je tako, tokom slusanja power moze da odagna bedu.

No, licno, osecam jos vecu tugu kada se''vratim u realnost''i iskljucim cd.

Zbog toga je doom moj lek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto doom ne bi bio lek, umesto nesto zbog cega bismo se osecali depresivno?...

 

ama svako ima drugachije poimanje i reagovanje na doom, nekad se to deshava i istoj osobi .....meni nekad doom bash pasuje ,naprosto odgovara mom trenutnom raspolozenju i tad sam u skladu sa sobom i svetom i OK mi je ....nekad me izbedachi josh vishe nego shto sam bila izbedachena...a shto se tiche powera tu ste u pravu ,mene je recimo Rhapsody uvek vadio i g...vana :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto doom ne bi bio lek, umesto nesto zbog cega bismo se osecali depresivno?...

 

ama svako ima drugachije poimanje i reagovanje na doom, nekad se to deshava i istoj osobi .....meni nekad doom bash pasuje ,naprosto odgovara mom trenutnom raspolozenju i tad sam u skladu sa sobom i svetom i OK mi je ....nekad me izbedachi josh vishe nego shto sam bila izbedachena...a shto se tiche powera tu ste u pravu ,mene je recimo Rhapsody uvek vadio i g...vana :mrgreen:

 

Zanimljivo... Kada ja čujem Rhapsody, dajem sebi samo dve opcije: ili ću ubiti sebe jer ne mogu da ih podnesem ili ću početi da kujem plan kako da ubijem njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...