Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Eh... Sakupio bih ja novce kad-tad za onaj "collector's edition box set" samo ne bih baš da punim džepove carini. :) Za to, i za ovo bih realno dao pare. Kao i za Porcupine Tree special (limited) editions. :D

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha koji šit sa ovim paketićima za novi album...

Od ovih poslednjih par albuma ovaj je najgori, čak je i Systematic Chaos bolji od ovoga

Neintresantno, bez trunke energije, pesme bez ikakve strukture, od ovih skoro 1h koliko traje ova nebuloza želiš na repeat da čuješ jedva 10 minuta, sve uključujući i The Glass Prison koju su nalepili na kraj ove The Shattered Fortress.

Ali dobro, sad će bar tri tripl dvd-a da izbace pa će imati o čemu da se piše na temi kad svi zaboravimo na ovaj masterpiece u roku od nedelju dana.

Portnoy je lep poslić napravio sebi od ovoga, samo se štancuju albumi

Edited by Luka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Best of times i The Count of Tuscany su stvarno DT klasici, baš ih preslušavam poslednjih par dana, fenomenalne stvari, toliko zvuče oldschool na par mesta, i baš se osećaju starinski uticaji Rusha i Pink Floyda. Ne mogu da verujem da neko i ove dve stvari smatra bezvrednim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bi album bio solidan mora imati bar 4 od 6 extra pesme,a u ovom slucaju imamo 2,eventualno 3 jer i Wither je lepa balada.....to ga opet necini solidnim da nekazem dobrim!I ja sam mislio da DT nikad nece izdati nista lose jer su toliko dobri da oni neznaju da napisu losu stvar,ali ipak sam se prevario i oni su samo ljudi.nemora sve da bude dobro sto oni izdaju ma koliko mi to zeleli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve uključujući i The Glass Prison koju su nalepili na kraj ove The Shattered Fortress.

 

 

Pa nije to slucajno! Shattered fortress ti je kraj AA sage.

 

 

 

 

 

Album, na prvo slusanje ne ostavlja neki utisak, makar meni, ali nije uopste los! cak su The best of times i The count of tucsany po meni inace odlicne pesme... daleko vise DT u poredjenju sa SC-om.

 

Wither isto.. ni malo nafurana.

 

Ocigledno su ukusi razliciti...

Edited by Erotomaniac

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da je njih ustvari usrao roadrunner, i da sad treba da se pale da su neki metalci, snimaju spotove za najgore pesme sa albuma, koje su taj neki fazon koji roadrunner forsira sa ostalim novim bendovima i koji se prodaju, pre to nije bio slucaj, cak i na ToT i Octavariumu, mogao se cuti DT u svim pesmama, a na zadnja dva to nije slucaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da je njih ustvari usrao roadrunner, i da sad treba da se pale da su neki metalci, snimaju spotove za najgore pesme sa albuma, koje su taj neki fazon koji roadrunner forsira sa ostalim novim bendovima i koji se prodaju, pre to nije bio slucaj, cak i na ToT i Octavariumu, mogao se cuti DT u svim pesmama, a na zadnja dva to nije slucaj

Nekome je stao slon na uvo ako ne čuje DT na poslednjem albumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...