Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Preslushao sam vecinu stvari od ovih momaka i sve shto mi je ostalo kao utisak jesu prosechni tekstovi, za moj ukus ochajni vokali i neprekidno dokazivanje na gitari. I pored toga svega abnormalno su popularni, te ih ja svrstavam u komercijalu. :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ja živaca da te bashujem. Nek to odrade ovi momci kad se vrate sa koncerta sutra...:)

 

Mada, respektujem tvoje mišljenje, samo mislim da je totalno trulo doći na temu nekog benda i reći da ti se taj konkretan bend ne sviđa i nalupaš par stvari koje nemaju veze s mozgom.

Ja na primer ne volim Manowar, pa ne idem na tu temu da pričam kako mi se to ne sviđa, jer realno, koga boli ona stvar što ja ne volim taj bend. Isto tako i ovde. Niko ne mari što se tebi ne dopada ovaj bend i nikog nećeš uveriti da je taj bend loš ili komercijalan, pa makar i on bio. A nije, naravno. O ukusima ne vredi raspravljati, tako da je svako nastavljanje ove diskusije suvišno. Živio :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmmmmmmmm

 

Ja lichno ne volim Metaliku, te ih nisam ni slushao i stoga nemam razloga da ih neosnovano kritikujem naravno. Ali slusham progresivni metal, i Dream Theater me je zainteresovao svojim brojem fanova (prvi je pored toola u progresivi) te sam preslushao par njihovih najachih albuma (images and words, awake, metropolis pt 2...) i razocharao se.

Stoga samo iznosim svoju lichnu ocjenu ovog benda jer to radim za svaki koji dovoljno poznajem. Peace. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmmmmmmmm

 

Ja lichno ne volim Metaliku, te ih nisam ni slushao i stoga nemam razloga da ih neosnovano kritikujem naravno. Ali slusham progresivni metal, i Dream Theater me je zainteresovao svojim brojem fanova (prvi je pored toola u progresivi) te sam preslushao par njihovih najachih albuma (images and words, awake, metropolis pt 2...) i razocharao se.

Stoga samo iznosim svoju lichnu ocjenu ovog benda jer to radim za svaki koji dovoljno poznajem. Peace. :pivopije:

476px-Gtfo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

По први пут у животу чујем да неки ''прогресивац'' тврди како су ''Images & Words'' и ''Awake'' лоши албуми, кеве ми.

Свакога дана сазнам нешто ново...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali slusham progresivni metal, i Dream Theater me je zainteresovao svojim brojem fanova (prvi je pored toola u progresivi) te sam preslushao par njihovih najachih albuma (images and words, awake, metropolis pt 2...) i razocharao se.

Stoga samo iznosim svoju lichnu ocjenu ovog benda jer to radim za svaki koji dovoljno poznajem. Peace. :pivopije:

 

Cek, ti 'slusas progresivni metal', ali si se 'razocarao' u ova tri navedena albuma (images and words, awake, metropolis pt 2). Koji te onda progresivni metal ne razocarava, ako nije tajna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da javim da je Dream Theater sinoć u Budimpešti objasnio neke stvari. U principu, posle sinoćne svirke, nema svrhe otići više ikada na neki koncert. :) Ono je bilo savršenstvo, svako skroz u formi, LaBrie je bio fantastičan i mislim da nikada više ništa neću reći protiv čovekovog glasa. :) Setlista:

 

IN THE PRESENCE OF ENEMIES PT.1.

BEYOND THIS LIFE

MISUNDERSTOOD

A NIGHTMARE TO REMEMBER

HOLLOW YEARS

CAUGHT IN A WEB

EROTOMANIA

VOICES

SOLITARY SHELL

A RITE OF PASSAGE

PULL ME UNDER

-----------------------------------------

MEDLEY:

I. METROPOLIS

II. LEARNING TO LIVE

III. ACOS: THE CRIMSON SUNSET

 

Bio sam neka tri, četiri metra ispred bine u početku, ali kada je krenula Erotomania i kada sam izvalio da se Ruddess bukvalno ne čuje, povukao sam se nazad. Tako da sam pola koncerta gledao bend i uživao u adrenalinu i energiji prvih redova, a drugu polovinu koncerta sam pažljivo slušao. :da:

 

Pazarih novi album, jako fino urađen...

 

Sve u svemu, koncert je bio masterpiece. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...