Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

Taman da kažem da mi je definitivno najbolja od 3 dosadašnje (ta, Master, Empire), kad me je refren demantovao.

 

Jbg, i najbolji na svetu je počeo da podbacuje :(

 

 

Al' opet, sviđa mi se znatno više nego prethodne dve ode metalu (HMU, TTM).

Edited by Vule iz Kule

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Overio Rayse po 5. put sad u Sofiji, po mnogo cemu mi bio najslabiji njihov koncert do sada, ali da se jos uvek drze i da dobijes injekciju zivota samo kad vidis Kaija, to jos uvek stoji :]

 

Paket bio sa Rhapsody-em, koje mi je gre'ota da gledam kako sviraju samo sat (koji su inace prosli kao da je bilo 15 minuta), plus sa 'zvukom' predgrupe, posto je tokom njih isti bas bio sjeban (posebno kad se uporedi sa GR zvukom), gitara se cula samo za solaze, klavijature jedva tad. Ali bitno da se Tata Fabio cuo, jos uvek najbolji power pevac koga sam uzivo slusao. "Lamento Eroico" mi nece skoro izaci iz glave kako ju je mocno odradio.

 

Koga interesuje lista:

 

 

Vis Divina

Rising From Tragic Flames

Land of Immortals

The March of the Swordmaster

Unholy Warcry

Dark Wings of Steel

Lamento Eroico

Holy Thunderforce

Dawn of Victory

Reign of Terror

Emerald Sword

 

 

U principu od starih pikaju sve isto k'o na Chaos turneji, plus par novih.

 

Za Rayse sam se nedelju dana stekao da ne upadam nigde po netu gde bih mogao videti listu, tako da sam kao potpuni ignoramus upao na gig. Nema boljeg osecaja kada te iznenadi neka stvar uzivo, I reckon. Pikali su, bar za mene, previse novog albuma. 'Ajde sto ga publika ne zna, jer je bas taj dan izasao, nego je moglo bar 2 pesme manje, a i nisu morali sa Avalon da otvaraju. Em ne ide to posle Welcome, em je pesma mrša teška. Sto se tice dobrih stvari, pikanterije u vidu Razorblade Sigh i Tribute To the Past su me jebeno oduvale :rockdevil: i jos sa naglaskom na ovu drugu, jer mi je prva GR pesma, a i jedna od onih za koje se nikad ne bih nadao da bih cuo live. Ostatak liste solidan, LOTF klasici prisutni, ali nista sa SOISa :/

 

 

 

Welcome

Avalon

Hellbent

Heaven Can Wait

Razorblade Sigh

Tribute to the Past

Time for Deliverance

Pale Rider

Drum & Bass Solo

Blood Religion

Master of Confusion

Empire of the Undead

Rebellion in Dreamland

Land of the Free

Man on a Mission

 

To the Metal

Send Me a Sign

 

 

 

'vako, svirka vrlo dobra, ali ne odlicna. Obojica tu i tamo stucnuli na soloima, plus sto ovaj Ehre solidno radi posao, ali nikad Zimmermann od njega. Kai sad tera neki furiozno neshavtljivi imidz, koji obuhvata kozu, lance, nitne, leopard maramu i šiške koje mu zahvataju oko 66.6% lica. Sta god da mu je, nadam se da ce da ga prodje do naredne Rays turneje :] Vokalno imao dobro vece, stavise vise mi se svidjao kako se tada drzao nego ovo sto zavrsilo na ovom novom albumu.

 

Faaaar beyond the rising sun.... :rockdevil:

 

edit, dobar snimak sa 'certa:

Edited by Angelystor
  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kai sinoc bio nesto bolestan, pa vecinu liste odradili sa Tobias-om iz EdGuy-a

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZlwUn9z_XT8&feature=youtu.be

 

 

Iako ga ne mirisem nesto poslednjih godina, mora priznam da je bas dobro odradio posao ovdi.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...