Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

Po nekoj mojoj evidenciji set lista bi trebalo ovako da izgleda:

 

Tri korne penal,

Deponija

Finansijska Konstrukcija

Raskorak

Vertikalno gledano

Čarobni Akord

Zečevi Beli

Majdan

Trenje

Protiv Sebe

Nikad (2000 i kusur godina)

Najduži je poslednji sat

Andrej

Težak slučaj pakla

Dan Koji Nikad Nije Došao

Nedostupna Polja

SDSS

Blentostamin

Tehno...logija

 

fali ti Fotelja, bila je posle Carobnog akorda... posle Nikad je bila Sve sto mogu (treca nova pesma).. ostalo je ok valjda. ja sam izlazio negde pred kraj Blentostamina, mislio sam da su je vezali za Nevremena... mozda mi se ucinilo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj pogreshno da me shvatish, ali meni nije jasno ako si bash chekao ovaj koncert, kako to da si se napio pred koncert, ko da te nezanima sta ce da sviraj.

Pazi,od svih BO koncerata na kojim sam bio,samo sam na Exitu ove godine bio strejt i nije mi to bio taj standardni dozivljaj.Bio je to ok nastup,ali nisam mogao da uspostavim ono stanje svijesti gdje postoje samo bend i ja,niko drugi...i gdje svaku pjesmu dozivljavam totalno licno.Valjda shvatas sta hocu da kazem.

Naravno,druga je stvar to sto sam ja sad u petak malo pretjerao,ali imao sam neke svoje razloge. :lol:

 

I jos nesto,gledao sam ogroman broj stranih bendova...i kad je koncert benda koji volim i gledam prvi put,uvijek sam bio totalno strejt.Ovo je uglavnom samo Block Out ritual. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi,od svih BO koncerata na kojim sam bio,samo sam na Exitu ove godine bio strejt i nije mi to bio taj standardni dozivljaj.Bio je to ok nastup,ali nisam mogao da uspostavim ono stanje svijesti gdje postoje samo bend i ja,niko drugi...i gdje svaku pjesmu dozivljavam totalno licno.Valjda shvatas sta hocu da kazem.

Naravno,druga je stvar to sto sam ja sad u petak malo pretjerao,ali imao sam neke svoje razloge. :lol:

 

I jos nesto,gledao sam ogroman broj stranih bendova...i kad je koncert benda koji volim i gledam prvi put,uvijek sam bio totalno strejt.Ovo je uglavnom samo Block Out ritual. ;)

 

Svako kako mu drago :)

Meni je nekako skrnavljenje ako dozvolim da mi se bilo sta umesha u taj wibe ...

 

Evo par fotki sa tonske .. Nisu neke i vecinom su mutne ali eto moze ce nekome znaciti :D

 

081226-Block-Out-003w.jpg

 

081226-Block-Out-015w.jpg

 

081226-Block-Out-020w.jpg

 

081226-Block-Out-023w.jpg

 

081226-Block-Out-029w.jpg

 

081226-Block-Out-030w.jpg

 

081226-Block-Out-035w.jpg

 

081226-Block-Out-037w.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

cek, je l to ovaj poslednji koncert, sto je bio 26.12?
Ja sam tako razumeo...da je ovaj 26.12.

ispred doma je bio parkiran kombi Studia B, a koncert je sniman sa 2-3 kamere koliko sam video....

 

btw. bilo bi dobro da neko snimi ovo, ako je neko u mogućnosti, ako ima TV kartu i to...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...