Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

to za Bajagu i pare je ortodoksna glupost... malo bolje upuceni znaju da je Vranjkovic Bajagin tonac vec nekoliko godina... ukljucujuci i koncert u Beogradskoj Areni, izmedju ostalog.

 

smrt Bube je bila toliko iznenadna... najlogicnije moguce resenje je bilo da se uzme neko ko je pre svega prijatelj benda, blizak clanovima, od poverenja itd... Vranjkovic ima sasvim dovoljno para od toga sto godinama radi kao tonac (izmedju ostalog), tako da bi bilo previse nefer da je odbio njihovu ponudu... jer se tu radi o prijateljstvu, a ne o parama. kad si malo stariji a i dalje u muzici i svemu tome, malo drugacije razmisljas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican koncert, svaka im se dala XD

Davno se nisam ovako dobro provela na nekom koncert. Osim proslom njihovom :P

 

Dopao mi se i "light show" haj okacicu sutra neke fotke sa tonske probe ako valjaju cemu, jer za razliku od fotki sa koncerta ove nemate :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg,žao mi što nisam bio.

Aj,stavite setlistu.

Po nekoj mojoj evidenciji set lista bi trebalo ovako da izgleda:

 

Tri korne penal,

Deponija

Finansijska Konstrukcija

Raskorak

Vertikalno gledano

Čarobni Akord

Zečevi Beli

Majdan

Trenje

Protiv Sebe

Nikad (2000 i kusur godina)

Najduži je poslednji sat

Andrej

Težak slučaj pakla

Dan Koji Nikad Nije Došao

Nedostupna Polja

SDSS

Blentostamin

Tehno...logija

 

s tim što mi fale možda dve pesme ako ih se neko seti nek dopiše, al' ovo je pravi redosled...

 

Bila je odlična svirka, zvuk je bio OK i nije bila velika gužva...

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SDSS/GSZ.

 

Nego,ja sam prepio sinoc najstrasnije...sad gledam ovu set listu i primjecujem da mi je najgore bilo kad je Raskorak bio,sjecam se samo onoga sujeto dvopolna...i mene kako se borim da ne bacim peglu. :)

Meni hajlajti koncerta Trenje i Tezak Slucaj Pakla...uh,genijalno je bilo.

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka im chast, bilo mnogo dobro sinoc. Chini mi se da su 3 sata przili. Ja sam prezadovoljan iako me je karta na kraju koshtala 1300 din xD. Meni je definitivno hajlajt bio Nedostupna polja, i svaka chast publici koja je doprinela na veoma dobroj atmosferi tokom te pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego,ja sam prepio sinoc najstrasnije...sad gledam ovu set listu i primjecujem da mi je najgore bilo kad je Raskorak bio,sjecam se samo onoga sujeto dvopolna...i mene kako se borim da ne bacim peglu. :)

Meni hajlajti koncerta Trenje i Tezak Slucaj Pakla...uh,genijalno je bilo.

 

Nemoj pogreshno da me shvatish, ali meni nije jasno ako si bash chekao ovaj koncert, kako to da si se napio pred koncert, ko da te nezanima sta ce da sviraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...