Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

Festival u centru Panceva, 28 Petak, 28.08. 18:00-18:30 Sam Hill - nemam pojma 18:30-19:00 Radio Amusement - tribute to radiohead i muse 19:00-19:30 Nešto Najgore - punkthrone 19:30-20:00 The Spanks - neki alternativni kurac 20:00-20:30 Fancy ...Frogs - dark gothic rock 20:30-21:00 By-Pass - metal, doom 21:30-24:00 Block Out

Naravno ulaz dzabe, pa ko ide na BO na onaj kst cert nemoj da je lud da daje 500 dindzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Festival u centru Panceva, 28 Petak, 28.08. 18:00-18:30 Sam Hill - nemam pojma 18:30-19:00 Radio Amusement - tribute to radiohead i muse 19:00-19:30 Nešto Najgore - punkthrone 19:30-20:00 The Spanks - neki alternativni kurac 20:00-20:30 Fancy ...Frogs - dark gothic rock 20:30-21:00 By-Pass - metal, doom 21:30-24:00 Block Out

Naravno ulaz dzabe, pa ko ide na BO na onaj kst cert nemoj da je lud da daje 500 dindzi...

 

Da, jebote. Pančevo je na 15 min od Beograda, a karta je 90 dinara u jednom pravcu, znači ukupno 180. Ne moraš biti neki matematičar da bi skontao da se više isplati. Tako da, dođite u Pa. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa fejsbuka:

 

BLOCK OUT

27.Avgust, cetvrtak, Basta KSTa

 

 

Konacno posle vise od 10 godina, BLOCK OUT ponovo u basti KST-a.

Takodje, ovo ce biti posle duze pauze i njihov prvi samostalni koncert pod vedrim nebom. Ne treba ni sumnjati da ce ovog puta biti vrhunski zvuk i svetlo, kako to samo BLOCK OUT ume, a duzina samog nastupa se ne moze ni predvideti, s obzirom da su momci pripremili presek najvecih hitova i omiljenih pesama iz cele svoje karijere.

 

BLOCK OUT postoje preko 15 godina i iza sebe imaju 5 izdanja. Muzicki su orjentisani ka rocku,alternativi, a u svojoj karijeri zabelezili su hitove kao sto su : Neki moji drugovi, Protiv Sebe, Manastir, SDSS. Iako im je mozda i najveci kvalitet nastup uzivo.

Jednostavno to je bend koji se mora gledati bar jednom godisnje.

 

Naravno, bice tu i iznenadjenja ali to je namenjeno samo onima koji budu dosli u bastu KST-a u cetvrtak 27.avgusta.

Ulaz ce poceti oko 22.30, a pocetak koncerta nesto kasnije.

Karte se mogu kupiti po promo cenama od 500 din u samom KST-u i u Felix Shopu u trznom centru u Sremskoj.

 

info:

www.myspace.com/blockout

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја очекујем два и по сата концерта и пола сата на бис. Или три сата концерта, без враћања на бис. Дакле, три сата. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dva pitanja:jel ima neko predstavu koliko ce sutra ovo da traje tj kad ce da se zavrshi?

2. jel ima neki bus iz panceva za bg posle ponoci i kad?

Uf, teško. Poslednji je u pola 12. A prvi jutarnji oko pola 5 verovatno. Mada verovatno ima kombija oko ponoći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Uruk Hai:

Ulaz pocinje oko 22:30...Da pretpostavimo da ce koncert poceti oko 23:30...:) Nadajmo se da ce trajati dva i po do tri sata...znaci racunaj da si slobodan oko 2, pola 3, 3...nikad se ne zna. ;)

Uvek mi je isla ova matematika...XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

prodajem diskove

 

Block Out - San Koji Srecan Sanjas Sam

Block Out - Izmedju Dva Zla CD1

Block Out - Izmedju Dva Zla CD2

Block Out - Ako Imas S Kim I Gde

 

cena po disku je 250 dinara

diskovi su u savrsenom stanju

ako je neko voljan da uzme ceo komplet odjedared voljan sam da spustim na 800 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...