Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

heh sjajno... Nikola, veseo i optimističan kao i uvek... :mrgreen:

obratite pažnju na titl koji ide za vreme spota "Nevremena", baš šteta ,zbog nas, što se inate sa novim albumom, al realno u pravu su...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gledah ih sad poslednji put u Kragujevcu,ok nastup,ali nije to to,nije kao na beogradskim koncertima...ne znam do cega je,ali ima neka praznina,nedostaje nesto.Tako da zeljno iscekujem sutrasnji koncert i prizeljkujem da se ne odvalim kao u decembru. :bigblue:

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja znam... slabije definitivno nego onomad u Domu Omladine, ali meni okej koncert. Znam neke ljude koji su se bunili da su zvuchali bez snage i preumorni, ali ja to neshto nisam primetio. Dosta pesama su mi bili bash hajlajt, ali najznachajniji trenutak je bio kada se Mita oslonio na onaj betnon, kreda sta li je i puche taj beton i popada sve po publici i bini i odjednom publika pocinje da peva Nedostupna Polja, onako svi . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuu pa fino je maltera ovde otpalo, Nisam provalio da je ovoliko odvalio, držao je samo jedan komad u ruci...

ahahha a ljudi samo što su sredili livingrum i dodje Mita okači se i odvali plafon :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Одакле је ова слика? Очи ми испадоше да нађем слике са последње свирке у СКЦ-у на њиховом сајту, али нема ништа... Или ја не видим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...