Jump to content

EKV


SRLE

Recommended Posts

A meni nisu nesto najbolje zvuchali na demo mastersu..

Mislim,pevach se raspao,i Ivana je par puta posteno ispala iz ritma.

Ali Golub je def. izvukao celu stvar...lik svira,pa otkida. icon_da.gifI Tinea je odradila svoje sasvim fino.

I taaaako,profo kad tebe nema,nista ne zvuchi bash najbolje. icon_smile.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh, da vam se ubacim u piskaranje... njah.. eto i tu sam..

pa, srecna vam nova godina i "Zelim vam prevenstveno zdravlja a za ostalo mozete sami da se pobrinete- Aca Kelt"... ja evo dodjoh kuci, i tako... nisam spavala 30 sati, odoh sad...

laugh.gif

 

@Ketty- ja se na Demo Mastersu nisam ni cula tako da ti dodje na isto... Bez profe MiZ nije MiZ icon_cry.gif

inace, mogu da kazem da je Relikvija bend koji je mogao mnogo vise za svo ono vreme koje je protracilo sviravsi Metallicu sa klavijaturama... i zato sad klavijaturistkinja svira jednom rukom EKV (sto je krajnje ponizavajuce), i imaju dve gitare... mada, podrzavam ih sve u svemu, nisu oni losi...

 

:* 4all

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jel zna neko koji je to bend? icon_confused.gif

Moj poslednji EKV tribute na kom sam bila je izgledao ovako.

Posto je dragi kretenski bend otsvirao citaviih 4 pesme naravno samo najpoznatije,koje je posle krenuo da vrti u krug, razgovor je isao ovako.

mi:˝Jel znate 7 dana˝

pevac:˝eeeee ne?˝

mi˝a dum dum˝

pevac ˝icon_confused.gif ˝

.... i tako u nedogled

Tako da se nadam da ce ovaj tribut konacno biti vredan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj poslednji EKV tribute na kom sam bila je izgledao ovako.

Posto je dragi kretenski bend otsvirao citaviih 4 pesme naravno samo najpoznatije,koje je posle krenuo da vrti u krug, razgovor je isao ovako.

mi:˝Jel znate 7 dana˝

pevac:˝eeeee ne?˝

mi˝a dum dum˝

pevac ˝icon_confused.gif ˝

.... i tako u nedogled

Tako da se nadam da ce ovaj tribut konacno biti vredan.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Znaci ne verujem! icon_smile.gif Jel se secas kako se zove taj bend? Da znam da ga zaobilazim! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,potisnuto,pevac je debeli masni lik,ako vidis takvog ruuuuuuuuuuun for your life!!!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ovo zvuci gore od svih ekv tribjuta sa zenskim vokalima! icon_da.gif

 

Uglavnom najbolji ekv tribjut je definitivno dolce vita, to su oni sto su svirali letos na beer festu! icon_rockdevil.gif

E, kad bi oni svirali u ponedeljak...

 

Mada mi je nesto sumnjivo za tu svirku... Nema plakata po gradu, a i u novom yellow cab-u u programu kluba fest ne pise nista... icon_confused.gif

 

Ako bude icicu 100%. Taman da docekam rodj uz ekv! wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dan pre toga u NS TIME-u u novom sadu.

 

 

ili mozda u petak...huh...

Nek neko nađe informaciju u vezi sa ovim, jer u nedelju uveče moram da budem u Kruševcu. Ako je u petak, mogu da se odvučem do NS.

 

Tačno sebi da pucam u glavu zbog tog ponedeljka... dadoše nam samo 4 dana za pravoslavnu Novu.

 

Livia: imam snimak koncerta grupe MIZ u III gimnaziji, ako ti nešto znači icon_smile.gif

http://www.megaupload.com/?d=36OTHY1T

 

BTW. Ako neko hoće, u Zagrebu u klubu KSET će 20. i 21. januara biti EKV Tribute svirka, sa Tanjom, Ćimom, Markom i bendom "Filigrani". Da nisam tamo gde jesam, išao bih 100% sigurno (ili bar da su mi dali vikend u to vreme)... sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek neko nađe informaciju u vezi sa ovim, jer u nedelju uveče moram da budem u Kruševcu. Ako je u petak, mogu da se odvučem do NS.

 

Tačno sebi da pucam u glavu zbog tog ponedeljka... dadoše nam samo 4 dana za pravoslavnu Novu.

 

Livia: imam snimak koncerta grupe MIZ u III gimnaziji, ako ti nešto znači icon_smile.gif

http://www.megaupload.com/?d=36OTHY1T

 

BTW. Ako neko hoće, u Zagrebu u klubu KSET će 20. i 21. januara biti EKV Tribute svirka, sa Tanjom, Ćimom, Markom i bendom "Filigrani". Da nisam tamo gde jesam, išao bih 100% sigurno (ili bar da su mi dali vikend u to vreme)... sad.gif

E ti filigrani su cula sam mnogo dobri,al mene je to njihovo ime uvek asociralo na Legende pa nikako nisam otisla da ih cujem.

 

Necu taj MIZ ako ce da mi osvezi secanje na taj nesrecni tribute sa debelim pevacem,pogledacu samo ako je nesto dobro. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ti filigrani su cula sam mnogo dobri,al mene je to njihovo ime uvek asociralo na Legende pa nikako nisam otisla da ih cujem.

Mene Filigrani smaraju jer nikada ne sviraju ono što najave da će svirati.

 

Necu taj MIZ ako ce da mi osvezi secanje na taj nesrecni tribute sa debelim pevacem,pogledacu samo ako je nesto dobro. icon_smile.gif

Ne verujem da će te smoriti jer nije mnogo loše (kako koji deo... hm). Prva svirka je, naravno da ima dosta nedostataka... Nedostaje 7 dana (moni!!! icon_smile.gif ), a inače sve je u MP3 formatu. Imam i video, mogu da ga kačim, samo što je 700 mega a mrzi me da smanjujem icon_smile.gif U MiZ-u sviramo Tinea i ja (tj. ja više ne jer branim otadžbinu icon_wink.gif ), inače se ne bih toliko cimao da reklamiram. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko koji je to bend? icon_confused.gif

Relikvija svira u Festu. Zajedno sa nekim grunge tribute bandom.

Pise da svirka pocinje u 21:30, sto mi je malo cudno, jer koliko znam svirke tmao ne pocinju pre ponoci.

No, mozda zato sto su dva benda bude ovako kako pise na plakatu (btw, ceo grad se plavi od njih).

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ti filigrani su cula sam mnogo dobri,al mene je to njihovo ime uvek asociralo na Legende pa nikako nisam otisla da ih cujem.

Mene Filigrani vise asociraju na Azru i Filigranske plocnike. icon_smile.gif Uostalom, oni su prvenstveno tribjut Azri. Ali ok su mi i za EKV. Slusao sam ih sad u Novembru, dan posle onog Dolce Vita benda, i vise su mi se svideli od njih. Dolce Vita opasno pocinje da smara.

Hoce neko u HR na tribute sa mnom? sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ISPRAZNITE SVOJE SRCE OD NJEGOVOG SMRTNOG SNA

Ali

SANJAJTE, SANJAJTE, JER I TO JE UTEHA

Sporo pišem. Ne mogu da pišem. Kao da u iščekivanju odlazi svaka mogućnost izbora, ovoga puta izbora reči; kao da svaka definisanost same reči ne ostavlja. Veče je sporo-požuri me! Izbor postoji-ali konačan. Spremna sam-ali moje vreme nije.

Kasnim, kasnim!-viče Zec, trčeći mi u susret. Sačekaj, samo da vidim šta je bilo...

Usnila je Margarita potpuno nepoznat predeo-beznadan, sumoran, pod tmurnim nebom ranoga proleća. Usnila je ovo kovrdžavo, pokrenuto, sivo nebo, a pod njim jato, nečujno jato gačaca.

Nekakav čvornovat mostić. Pod njim mutna prolećna rečica, neveselo i ubogo, polugolo drveće, usamljena jasika. A negde dalje-izmedju drveća, iza nekakvog povrtnjaka-brvnara, kao da je letnja kujna ili kupatilo. Đavo će ga znati šta je. Unaokolo sve umrtvljeno i do te mere sumorno, da čoveka čisto vuče da se obesi o onu jasiku kraj mostića.

Ni vetar da dune, ni oblak da se pokrene i nigde žive duše.

Pakleno mesto za živog čoveka.

Pakleno mesto. Za živog čoveka.

 

Margita Stefanović

 

(Iz Zbornika Udruženja književnika «ARS ANTIBARI» knjige «Izgleda da će jugo» )

 

-Izgleda da će jugo.-

-A đe će?-

Ovom crnohumornom vinjetom sa barskih ulica najprikladnije je započeti priču o ovom udruženju.

«Ars Antibari» je nastao (od grupe ljudi koji su se sakupljali po sobama i barakama i pili vino) kao institucija koja nastupa po svim važnijim manifestacijama širom zemlje,i proglašena najuspješnijom u ne tako davnoj SRJ. Rad ovog udruženja je, u suštini, priča o tri perioda: prvi, period apsolunog entuzijazma njih peotoro-šestoro, drugi, period oko nastanka drugog zbornika uz oživljavanje «klinički mrtvog» Udruženja, kada se priključilo petnaestak članova, a među kojima su Nikola Vranjković(«Block Out»), Margita Stefanović(«EKV»), Brane Babić Kebra(«Obojeni program»)...

Od 1998. do 1998. jedini način borbe protiv duhovne prostitucije i siromaštva bilo je stvaranje te je u tome i suština nastanka UKAA kao i borba za slobodu.

 

Btw, imam samo dvije od ukupno 15 objavljenih knjiga («Izgleda da će jugo» i «Da li da ti kažem ko te je ubio, Gea?»). U drugoj je čak objavljena Margitina pjesma u originalnom izdanju, dakle, njenim rukopisom uz neke grafičke dodatke, iliti crteže. Eto. Da, jedan od autora knjige je i čovjek iz Bara(mada je većina iz Bara) koji je i lično bio prijatelj sa njom. Mislim da su barske novine, zapravo, bile zadnje koje su napravile intervju s njom.

 

Ima tu još dosta toga, ali have to go...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...