Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

Moze, na primer, mogli bi da krenu na turneju sa nekim losim bendovima.

laugh.gif

 

mm.. dobro..

 

ma to je samo američka turneja.. i za ameriku je to pametan izbor bendova.. možda one praznoglave klince privuku ti krš bendovi, pa i opeth malo profitira.

 

evropska turneja nije još sređena, samo nekoliko festivala je ugovoreno..

 

čini mi se da su završili snimanje studiju.. još uvek nikakvih vesti nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

secam se kako si se smorio kad je trebalo da mi objasnis kako deliverance zvuci.. tamo negde kod ispred domladine smo bili bas se secam icon_smile.gif

 

posle still life, odnosno bwp koji je unapredjeni still life, sve je same ol story all over again.. damnation je bio tu cisto da malo presece monotoniju

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh, kao, smorio vas opeth..

no.gificon_rolleyes.gif

 

nema tu šta da se raspravlja, opeth je trenutno najbolji bend na svetu..

navedite mi 1 album koji nije apsolutno remek-delo..

navedite mi 1 bend na svetu koji je izdao 7 uzastopnih albuma, takvih da su svi remek-dela..

 

--

 

a videćete i ovaj novi.. apsolutno sam ubeđen da će ovaj album biti njihov najbolji do sada.

veeeliki respect za opeth, jer su uspeli da inteligentni death metal približe širokoj publici.. (ne mislim da nije bilo inteligentog dm ranije, ali ovo što su oni uradili za scenu je neprocenjivo).

 

tako da, nikakvi negativni tonovi o opeth-u neće biti tolerisani..

a ne slažem se ni da se ponavljaju.. ponavljaju se i drugi bendovi mnogo više, pa im to niko ne uzima za zlo..

ali ako neki bend ima potpuno specifičan i unikatan zvuk, mnogo lakše se primeti to "ponavljanje"..

 

ja sada živim za 3 albuma: opeth, katatonia i (naravno) BLOOD INSIDE

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponavljaju greske matori.

my arms your hearse i damnation su najbolji a znas zasto? zato sto su najmanje dosadni.

 

benighted je super pesma i to bid you farewell isto, ali pricamo o albumima.

 

jebote nek naprave neku pesmu da nije 10 ili 12 minuta dugacka..

bar meni nikad nisu uspevali da drze paznju sve vreme, a sa godinama sve manje imam strpljenja i tolerancije sa bendovima..

sto da se mucim da nesto slusam i silim da mi se svidja kad toliko dobre muzike ima..

 

ne treba mistifikovati sve toliko

 

zato mi se i smucila cela opeth prica. opeth ovo, opeth opno, mikael bog mikael car mikael novi papa jebote dosta bre vise sa tim

 

i zgadices mi i taj blood inside vise da necu ni zeleti da ga cujem

Edited by slowdiver

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izmedju Morningrisea, Stillifea, BWPa i Deliverencea ima malo razlike. Uglavnom u produkciji i po kojim aranzmanima. Ali, to je jebeno to i samo gluv moze da tvri kako je bogznakakav progres tu napravljen. Prakticno su se vise Iron Maiden menjali kroz istoriju nego Opeth, tako da zajebi tu pricu o 7 fenomenalno genijalnih albuma za redom i ostale gluposti. Inace, nijedan album nije ni remek-delo, a kamoli apsolutno jerbo svaki ima ubiboze dosadne momente, uglavnom iz razloga koje je slowdiver pobrojao. Tako da mi zajebi i tu pricu. Inteligentni death metal priblizili publici? Ma, nemoj, leba ti... Sve se pitam da li je vise ljudi slusalo svojevremeno Death... A pretpostavljam da Individual Though Pattern nije intelegentan album... Odlican su bend, na trenutke skloni cistoj genijalnosti, ali cesto i veoma veoma precenjeni, narocito Mikael i njegov rad. Moje kuce jbt zna koje on albume ima u kolekciji. Sernoja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel si ti krang pod drugim nickom?

 

orchid je toliko dosadan da treba podici spomenik onome ko ga odslusa celog a ne zevne bar dvaput.

 

morningrise je unapredjeni orchid i stoga orchid uopste ni nema neku vrednost -> najlosiji opeth ubedljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu uzor veliki, growl je do jaja, akustare savrseno snimljene i to..

 

ali nemaju pesme bracala, dosadni su

 

Pa eto, tebi su dosadni... Meni nisu, a nisu ni Krangu, koliko vidim... Tako da, sve se svodi na "ukusi su razliciti" foru...

 

Mene niko nece da ubedi da su dosadni, jer ja ne vidim tako... Mogu oni da vrte jednu te istu deonicu po 2 minuta, ali se ne smorim, to rade tako da me jednostavno ubace u trip... Dok sam se od nekih post rock stvari (sem Red House Paintersa, njima svaka cast!) tako smorio, da... icon_spava.gif

Edited by Powerslayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...