Jump to content

Arch Enemy


Mr.Crowley

Recommended Posts

pazi ja iskreno obozavam gothenburgh metal ali obozvam i bendove tipa deicide itd...Arch Enemy sam zaista gotivio jedno vreme.Pogotovu albume Burning Bridges i anthems Of Rebelion ali sam se zaista razocarao u poslednji album i u Angelu. Album mi vise nekako nema taj njihov prepoznatljiv zvuk.Jednostavno mu nesto fali. A Angela mi deluje kao da se na svakom albumu sve vise i vise trudi da izvuce sto dublji i brutalniji glas a ono daje neki sasvim suprotan i los efekat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago vama.... a bilo bi dobro da obrazlozite zasto su sranje? Neki argument, a ne klasicno pljuvanje...

Ljudi su koliko-toliko uvezbani i tehnicki kvalitetni (ne savrseni - takav bend ne postoji, cisto da se ogranicim na izvrtanje reci i nepotrebne diskusije), ali to ne mogu fenseri i hoperi poput vas da shvate... jebiga... icon_smile.gif

Mislim, cim nije debilska matrica sa pop kalupima i sablonima, onda je sranje..

 

Sta City Records, neki levi andergraund prog bend iz Rumunije i H.I.M. uradise od ljudi - nateralo ih da budu iskreni i pametni. ph34r.gif

Bretae, sta da ti kazem, ne cistas moje ranije postove! Vec sam rekao zasto ih ne volim! Evo ponovicu ti:

NE VOLIM PEDERSKE DEATH METAL BEDNDOVE!

 

Volim cvrstinu, ozbiljnost! Sto je karakteristika pravog Death Metal-a sa Floride!Nije sve u tehnici! Recimo jedan BAPHOMET koji drnda samo riffove mi je masu,masu bolja grupa, ako me kapiras?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Angela mi deluje kao da se na svakom albumu sve vise i vise trudi da izvuce sto dublji i brutalniji glas a ono daje neki sasvim suprotan i los efekat.

ti to poceo da prodajes moje izjave za angelu a? ph34r.gif ma nije ovo death metal.. tooooo melodic.. ne kazem da mi se ne svidja.. al ne moze se uporediti da morbidom i necim sl. meni je bedak sto sam ih stavila u istoj recenici.. jednostavno nije uporedivo icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Kupio sam Doomsday Machine, i iako je dobar, nekako mi je... razvodnjen? Ne znam šta se danas dešava sa dobrim melodeath bendovima, il' se raspadnu, il' odu u mainstream... Čast izuzecima (Dark Tranquillity?)...

 

Na sreću, tu će uvek biti jedan Suffocation da razvali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...