Jump to content

SMF


marko.petrovic

Recommended Posts

Brate, pre svega respect za kacket :meshuggah:

 

Kupiti album, nego sta. Jos sutra :da:

Hehehe hvala :pivopije:

pa dajte ljudi to puknite na rapidshare ili nešto! postajem nervozan! violent.gif

Domaca muzika se ne uploaduje jer podrzavamo domacu scenu,ako ih toliko volis covek,idi pa ih kupi,nije ti sigurno preskupo 460din

Upravo to sjebava nasu domacu scenu,uploadujes im novi album,kakve su im onda sanse da se isti proda?Mozda samo tvrdokorni fanovi ga kupe,a ostatak...ne zelim ni da razmisljam o tome.... :no:

P.S.Imaju dbore goste na albumu Roga(Saht),Kole(Rapidforce) ;)

Samo mi nije jasno zasto se zahvaljuju Sky Wikleru :confused: ne vidim da je doprineo stvaranju albuma ili bilo cemu slicnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest hiperblast
Hehehe hvala :pivopije:

 

 

Upravo to sjebava nasu domacu scenu,uploadujes im novi album,kakve su im onda sanse da se isti proda?Mozda samo tvrdokorni fanovi ga kupe,a ostatak...ne zelim ni da razmisljam o tome.... :no:

P.S.Imaju dbore goste na albumu Roga(Saht),Kole(Rapidforce) ;)

Samo mi nije jasno zasto se zahvaljuju Sky Wikleru :confused: ne vidim da je doprineo stvaranju albuma ili bilo cemu slicnom.

 

da ga imam gdje kupit kupio bih ga odmah! a ionako ce se pojaviti na netu prije ili kasnije! da se mene pita bendovi bi zivjeli od zive svirke! audio cd-i su precijenjeni! kako moze naprimjer dvd gospodari prstenova film u koj je ulozeno pitaj boga koliko milijuna dolara/eura kostati 15 eura a cd od nekog benda/cajke u koj je ulozeno par tisuca eura kostati isto toliko! ja sam prestao kupovati orginal cd-e prije 10 godina. al da u mom gradu ima u ponudi novi smf bez razmisljanja bih ga kupio!

Edited by hiperblast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slazem se bas,prvo SMF definitivno ne moze da zivi od svirke jer zaista retko sviraju uzivo.Ako zaista ne mozes da nabavis,sacekaj malo pojavice se eventualno kod tebe,a ako se to ne desi uvek imas sajt pgp rts,pa mislim da mozes sa njega da porucis disk.A mozes i da kontaktiras SMF-ovce preko njihovog sajta pa da vidis da li mogu da ti posalju postom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Da, slazem se sa recenzijom. Nazalost, osnovno oruzje benda, Saletov vokal, ovde je manje razumljiv i potisnut samim tim u drugi plan. Humor je uz muziku ovog benda podjednak, ako ne i bitniji segment cele te SMF price. Ne znam zasto su bas taj deo odlucili da menjaju...

 

Album onako, prosek... tj. ni blizu kvalitetu legendardna prva dva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako, meni se takodje album nije nesto dojmio u pocetku, produkcija je onako, bubnjevi su ocigledno masina ili kao sto rece ovaj u recenziji zbudzeni kompjuterski, pa to ionako mutira Saletov glas, koji mi se jako dopada sto je agresivniji.

Ima zabavnih tekstova ali su sada vise cinicni i ironicni nego sto su humoristicni, jebiga dolazi to sa godinama, ali opet je ovo SMF album, kakav god da je, mozda samo za novo vreme u malo drugacijem ruhu....

Sve pesme sa ovog albuma bolje zvuce live, tako da jedva cekam da organizuju neku svirku u Beogradu, i da opice sto po novim stvarima, tako po i starim hitovima :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...