Jump to content

SMF


marko.petrovic

Recommended Posts

pravi srpski metal, zar nije? hehehe.. sta u stvari znaci SMF? jel to, kao sto mi neko rece, SrpskaMetalFarsa?

 

a kako bese pesma za kuma? evo je:

 

dodje kum na svadbu, sav je unezveren,

pogled na pevaljku, totalno usmeren

pevaljka je dobra, dobri su i cvarci,

al kad vide mladu,

prodjose ga zmarci

 

aaa,aaaj, daj mi mladu daj,

da kum prvi ljubi, pravilo je znaj smile.gif

 

i tako dalje vec.. smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend je osnovan krajem 80ih ili pocetkom 90ih godina i imao je kultni status u beogradskim HC krugovima. Pored legendarnog demo izdanja imaju i 2 odlicna albuma, "DALJE NECES MOCI ... PLATI PA CES PROCI" i "LAKO CEMO". To mi je definitvno jedan od najomiljenijih bendova i u mp3 formatu imam oba albuma, a kad budem stigao skinucu s kaste i demo na kome su stvari sa prvog albuma uz nesto siroviju produkciju. Raspali su se neposredno posle drugog albuma na moju veliku zalost, jer su njihove svirke bile zestoka zajebancija ... Obradjivali su aktuelne teme u vezi svopste drustvene krize kao i problematiku najnizih slojeva drustva ... zajebancija na najvisem nivou !!!!!! Kad se tome dodaju i mnogobrojni semplovi iz "Maratonaca" i "Ko To tamo Peva" .... mozete misliti koje su to legende ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno je cinjenica - Da nije bilo SMFa, ne bi bilo ni Interfectora, jer smo mi oformili bend samo da bi svirali njihove obrade smile.gif

I ne zezam se uopste!

 

Jedan od najboljih domacih bendova, sigurno. Ljudi su nevidjene legende, svojevremeno smo zaglavili sa njima na nekoj festi, kad su svirali u Banja Luci. NIsu verovali kad smo im rekli da su ovde skoro svi bendovi metal/hc usmerenja uvek svirali neke njihove obrade...

 

KULT !!!!!!!!

 

A sto se tice Nista ali Logopeda, zanimljivi su, oba albuma su kul, ali nista sto moze da prismrdi niti SMFu, niti slicnijem bendu PERO DEFFORMERO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a svadbarska Kum2 je najjaca.. bas je ono, heavy smile.gif sa distorzijom, mikrofonijama i tako to smile.gif)) prava baraka-atmosfera

 

nego, sta bre za logopede. oni su bili najjaci sa onom we are the serbs smile.gif i spot za istu je ubedljivo najjaci spot sa srbovanjem hehehe cak ima bolje fore i od Srbokapa biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend je osnovan krajem 80ih ili pocetkom 90ih godina i imao je kultni status u beogradskim HC krugovima. Pored legendarnog demo izdanja imaju i 2 odlicna albuma, "DALJE NECES MOCI ... PLATI PA CES PROCI" i "LAKO CEMO". To mi je definitvno jedan od najomiljenijih bendova i u mp3 formatu imam oba albuma, a kad budem stigao skinucu s kaste i demo na kome su stvari sa prvog albuma uz nesto siroviju produkciju. Raspali su se neposredno posle drugog albuma na moju veliku zalost, jer su njihove svirke bile zestoka zajebancija ... Obradjivali su aktuelne teme u vezi svopste drustvene krize kao i problematiku najnizih slojeva drustva ... zajebancija na najvisem nivou !!!!!! Kad se tome dodaju i mnogobrojni semplovi iz "Maratonaca" i "Ko To tamo Peva" .... mozete misliti koje su to legende ...

 

nisam cuo nikad taj demo... jel valja nesto... 'ajde ga izgrebuj, pa da slusamo...

 

i ljudi, sta je bilo? jel postoje ili ne? jel ce biti nesto od njih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sexy Mother Fuckers koliko sam ja obaveshten biggrin.gifa:

 

Najbolji domaci bend bez razmisljanja

 

...padao je dugo da bi jako tresn'o

antenu je namestio al' zenu nije tresno...

 

Neverovatno je koliko sam puta preslusao taj album, nazalost zaglavio je kod bivse devojke i tesko da cu ga videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ma ne mogu da se odlucim za najbolju pesmu..recimo sa prvog....ZORICEEEEEEEEEEEEE

MARSSSSSSS KUCI PO PETARDEEEEEEE

 

CIGANE NA ZELENJAKU RASTERALA MURKAAAAAAAAAAAAAA

BEZ KUTIJE PETARDI PROPASCE NAM ZURKAAAAAAAAA

 

Bas su legende...valjda ce valjati novi album!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka im chast za onu obradu od Chorbe .odlazak u grad

u njihovoj verzi mnogo je jaca..

 

To brate ..taman sam pomislila da se toga niko nece setiti biggrin.gif

 

Inace..niko nije spomenuo pesmu "Nacin zivota" koja ima odlican text..pogotovo "stalno mi govore nisi upravu zivis u snovima probudi se zato da ti put bude trnovit bolje radi da bolje sutra"

 

Ukrato ..obozavam ih biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...