Jump to content

SMF


marko.petrovic

Recommended Posts

  • 2 months later...

Cudno ja sam mislio da je SMF = Slobodan Milosevic Faca, to mi je rekao jedan ortak, koliko je to tacno nemam pojma

 

Zeno! de nam je daljinac, pocece mi utakmica a ne mogu da ga nadjem!

 

Cek da vidim da ga mali nije uzeo pocupacu mu usi ako ga je negde zaturio.

 

Ijaoo! vidi ga. Proguto ga celog! Kako li je samo uspeo!?

 

NAJJACI SU!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

SMF izdaje novi album!!! provereno! Za nepunih mesec dana treba da gostuju u Indjiji, gde ce najverovatnije i promovisati novi album. Ne znam tacno datum, kada je zakazana svirka ali cim saznam - JAVLJAM pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci vratili su se. I bolje im je. Ima li ko kontakt, vrijeme je da ponovo sviraju u BL. Kvltnu vikendicu na koju sam ih tad odveo vise nemam, ali bice vec nesto...

I da, SMF znaci Sick Mother Fuckers, bar tako Sale (pjevac) kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

To su bre carevi neprevazidjeni! Ja nazalost imam samo "Lako cemo", ali se sa njim zaredom odusevljavam zadnjih 2-3 godine icon_smile.gif

 

Mali, da sjebemo ovaj zid na brzaka pa da skoknemo na 'ladno pivo! laugh.gif

 

Moze li neko da mi objasni sta tacno znaci S.m.f.?

Bananaman-e procitaj malo ranije postove, izneli su ljudi svoje teorije o imenu icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nadjoh i ove. Sumpor! :mrgreen: Moze li neko da mi objasni sta tacno znaci S.m.f.? Cuo sam vise varijanri pa bih voleo znati koja je tacna. Inace zanimljiva im je muzika. Na Soulflaju su bas bili dobri!

 

Sick Motherfucker. Koliko se sećam iz jednog intervjua sa Francuzom iz 1998.godine, ne dugo po objavljivanju ''Lako Ćemo'' albuma.Mislim da ga je David Vartabedijan pitao šta znači skraćenica, pa je čovek odgovorio.

 

Iskreno, slušao sam ih ko klinac, ali mislim da nemaju šta novo da ponude...i Mićko je napustio Indexovce jer više nije bilo fore, isti slučaj je i smf-om, bolje da ne diraju lepu prošlost. Kad čujem ritam nereda danas...ono je tiha jeza... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

aj koliko znam pesme su odavno gotove samo treba da ga izdaju...navodno i izdavaca su nasli i treba da izadje album do kraja godine... ne znam dal ce se to desiti...

 

e ljudi bio sam na njihovoj svirci u Krusevcu sad u subotu 16og... bilo je prokleto dobro....jedino sto sam posle morao da idem pesaka od Krusevca do Stalaca jer ne radi pruga...18 km, nije frka....ozvucenje je bilo malo sjebano, vokal se nije dobro raspoznavao, ali ionako je vecina znala pesme napamet...bas je trajala svirka, pravi koncert... nisam znao da nikad nisu svirali van Bga...

 

a sto se tice imena ja koliko znam SMF je Sick Mother Fakers, pa su drugi to preobratili u S M Fuckers...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda, novi album se najavljuje vec godinama, a jos nista?! Ko je izdavac, gde ima da se nabavi?

Ima li neko drugi album (CD) da mi nareze (ima i spot ako se ne varam)?!

Nije to spot, nego neka kratka low-fi film zajebancija na temu pesme 'Majstori', gde se svaki clan benda pojavljuje kao razlicit majstor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proslu subotu sam bio na SMF svirci u Krusevcu...znachi odavno nije bila onako dobra svirka u ovom gradu! Doslo je izmedju 150 i 200 ljudi, i atmosfera je bila stvarno extra..ja sam nazalost bio crknut od Vadera koji je bio vece pre+nespavanje, te sam koncert posmatrao stojeci pozadi..al ipak je bilo do jaja :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...