Jump to content

Muse


Dragon Lord

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Svi su pricali kako Muse lici na Radiohead....da, slazem se da se cuju zvuci Radiohead-a u Muse svirci ali kad ti je neko idol naravno da onda iver ne pada daleko od klade...ono sto sam hteo da napomenem je to da uticaje na Muse imaju i RATM i Cajkovski!!! Muse je bend koji je spojio rock, pop, klasiku i njihov sopstveni trip i time dobili jedinstven bend u kome mozemo da uzivamo hvala bogu!

Inace Matt-ov glavni instrument je koliko ja znam klavir a ne gitara...:) ali svejedno coveku ne predstavlja nikakav problem da svira i gitaru i klavir u isto vreme! Ako neko misli da pricam gluposti neka pogleda Hullabaloo i pesmu Citizen Erased...

Koncert fenomenalan!!! Jedina mana je bila sto je doslo malo ljudi :( zvuk savrsen.... :)

Inace napravio sam Muse tribute (3Pueblo), svirali smo par puta i nije bilo lose :) naravno ne mozemo zvucati kao Muse ali trudimo se koliko mozemo...trebalo bi uskoro da bude neka svirka...obavesticu ako me Niking ne preduhitri :D

Jos jedna stvar....imam Muse napravljeni DVD Shepherds Bush (2006)....to je koncert koji je bio na MTV-u i mislim da je bio za fanove tek kad je izasao Black Holes and Revelations....ali taj koncert na MTV-u je skracen i nema neke pesme (koje imaju na ovom DVD-u :)) gde je Matt cak gresio :D....tako da ako nekom treba neka baci poruku narezacu ili neka skida s neta :)))

Ja se izvinjavam ako je mozda post bio duzi :)

Poz svima :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

slazem se, u pocetku nisam znao o cemu je rec i bukvalno sam mislio da su ovo demo pesme za novi Muse album :)

ali iskreno ne zivcira me to, Muse diskovi su mi medju omiljenima koje imam, a ovo nije lose da se preslusa neko vreme, malo prekratimo vreme do cekanja novog albuma...

Mislim ako tako krenem da razmisljam onda bi trebao da bacim pola power i prog albuma koje imam, jer se i za njih moze reci da besramno imitiraju uzore...

 

Sve u svemu, ovaj lik ima neverovatno slican glas kao Bellamy, kapiram da je to nekome bzvze ali ajde neka prodje bez flejma jer mozda postoji jos neko kome ce se svideti

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

naravno!

Uprising je klasican hit za koji se pravi spot, a Eurasia je ludilo, pocinje kao klasican Muse, pa na trenutak zapevaju zajedno kao Queen :) pa neka misticna egipatska melodija ! i klavir na kraju pobedjuje :)

 

Muse izmislio !! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...