Jump to content

Muse


Dragon Lord

Recommended Posts

da osvezim temu :)

http://www.youtube.com/watch?v=bUnIHWITPvY

 

inace s'obzirom da bas dugo nisam mogla da ih slusam, pevac me je iritirao, poceh pre par meseci da ih slusam kada sam cula pesmu butterflies and huricans i jedna mi je od omiljenih postala, volim klavijature, a u tu je Mat ubacio kao solo la campanelu od paganinija sto je fenomenalno ispalo... a sto se omiljenih albuma tice definitivno Showbiz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...

Survival mi je stvarno cool, logično se nadovezuje na The Resistance. Neki momenti u Unsustainable su mi vrlo zanimljivi ali mi pesma sve u svemu deluje nabacano, čućemo doduše kako funkcioniše u kontekstu albuma. Ali Madness mi je svakako favorit, jako prijatan vibe i prilično catchy stvar sve u svemu. Dovoljno je singlova, vreme je za full album. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni meni prošli među favoritima, prva tri albuma su mi ipak najdraža. Ali time sam samo hteo reći da me ove nove pesme nisu uopšte nisu iznenadile, očekivao sam da bend nastavi da se stilski kreće u ovom pravcu. Dok ima fanova koji još uvek žale što pesme ne liče na album koji je izašao 2003. iako se u međuvremenu izdešavalo svašta. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, pa da, uvek će biti onih koji kukaju za starim stilom. Osim ako se ne ispostavi da je album mnogo bolji i drugačiji nego što se može zaključiti iz ova dva singla, nastaviću da slušam stare albume. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja sam i dalje iznenađen time koliko mi je fino legao ovaj album. Nemam ništa protiv promene žanra dokle god su pesme zazarne, inspirativne i originalne. I treba da sviraju šta im se svira umesto da prate Absolution šablon da bi nekome udovoljili. Mislim da je na par mesta eksperiment propao, ali cenim pokušaj. Jedan od ubedljivih highlightova je Mattov vokal - prošlo je 11 godina od Origin of symmetry, a njemu falset ni najmanje nije oslabio. :da:

 

Favoriti: Panic station, Animals, Supremacy, Madness

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

aham... mada toliko pristojno da je slusljivo ali meni i dalje dosadno, ovi momci imaju potencijal i to su dokazali a jbga to sto im se desio Twilight, Kate Hudson sta da se radi, valjda ce izaci iz tog zacaranog kruga i poceti da prave ono sto treba... preslusace se nov album, prosli sam jedva preslusala takoreci na silu i zaboravila...

 

Muse su trenutno u onoj fazi Rush 80ih, nakon perioda kul rokerske proggy muzike oslonili se na sintisajzere i pop vise :haha:

 

Cisto da se ponovi ovaj post i na ovoj strani :haha:

*ne znam kako mi je promakao*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pet godina komentarišemo na jednoj stranici? :haha:

 

Tekst malo banalan ali tematika je classic. Muzički mi je OK osim što mi je refren malo jednostavan, generalno sam iznenađen da je pesma ovoliko heavy. :da:

 

EDIT: I da, ako su poslednjih par albuma bili 80s Rush, da li to znači da će Drones biti njihov Presto? :pivopije:

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...