Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Uh, ovaj san moram da prepricam...

Sanjah da sam sa drugaricom na koncertu Maidena, i to u nekoj malenoj sali u Sapcu i sve sa stolicama...ljudi sede,niko nista,oni naravno prze,a samo nas dve kao divljakuse skacemo i ludujemo...A na kraju koncerta smo se pozdravljale sa njima uzele autogradm i pricale.....bas je bilo dobro!! :rockdevil:

 

E, i ja sam nesto slicno sanjala...kao...

Bila sam u svojoj ucionici, i tu je trebalo da svira Sonata Arctica, i ja kao, sa odusevljenjem sela u prvu klupu(????)..

U principu, nije slicno...XD...ali nebitno...sanjala sam ih...XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

POsto sam skinuo novi demo Metalnih lica 2008 godine i preslusao kasnije sam ig i sanjao...

 

Metallica je bila zapravo Slayer... :udri: :udri:

 

Nekada kada nisam u stanju da zaspim, cesto vidim partizane kako trce po nekim brdima i ratuju...

Edited by Loshme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio sam da postujem sta sam sanjao prosle nedelje (u noci izmedju srede i cetvrtka valjda).

 

 

Znaci,sanjao sam...ni manje ni vise nego - blondie!!! (ovu nasu sa foruma :D)

Can't believe!!! :lol:

 

Kao,ja u mojoj bivsoj kuci u ZR-u i ladno mi ona kao dolazi u posetu!I to sa njenom kevom,jer smo mi neki kao rod!!! :blink: Ja...ne mogu da verujem sta mi se desava :):ph34r: I nista,cujem ja nju u drugoj sobi (kako prica sa mojima nesto) i kasnije upada u sobu gde sam ja.

A onda...kad smo ostali sami...hehe :twisted::violent:

Sexa nije bilo,al je moglo biti krvi :lol::rockdevil::pivopije:

 

 

Nightmare,totalni... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam sanjao gadan trip: Kao odlazim u WC da pisam, medjutim ne ide, a pisa mi se ubi boze. Izadjem iz WC-a kao, tu jos neke akcije, vracam se nazad u WC da probam ponovo al ne ide. Tako jedno brat-bratu, 5-6 puta, dok se odjedanput nisam probudio i shvatio da mi se STVARNO pisha do daske. Stricim se do WC i opalim pishanje od jedno puna 2 minuta.. Mnogo piva vece pre, jbga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam nocas lose spavala, tako da sam sanjala par snova XD

sanjah da je mesec izgubio kontrolu i da pada na Zemlju i udara u Italiju XD i svi ljudi ginu osim onih gore u Svedskoj, Norveskoj i Finskoj,

onda sam sanjala kako neki lik otresa zmije sa drveta i one padaju na mene,

a zatim kako moj bojfrend gazi nekog tipa kamionom, i lik se zaglavljuje u tochak, a visok je 3 metra XD i izlazi zhiv i zdrav XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...