Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Da li vam se snovi nastavljaju? Meni se to desilo 3 puta...

Ma pitanje je da li sanjate jedan te isti san over and over again?

 

Btw, sanjao sam nešto otkačeno pre neku noć. Kao neki četvrti svetski rat, dva lika me jure da me ubiju i ja se sklonim u neku uništenu kuću i nađem unutra pištolj. Onda jedan od te dvojice upadne tu gde sam ja i puca na mene iz kalašnjikova, ali me promaši (!) pa ga ja ubijem, a onda upadne drugi i pogodi me tako da mi otkine kažiprst na desnoj ruci i počne krv da šiklja ko iz slavine. Tu se nekako probudim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li imate onaj trip da mozete da usmerite u kom ce pravcu ici san? Znaci, probudim se, i posto mi se svidja san ja se vratim spavanju i nastavim da sanjam taj isti san?

Meni se desilo da nesto sanjam, probudim se, ponovo zaspim i nastavim gde sam stao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sanjao pre neki dan da sam ortak sa Borisom Tadićem :) :) :) Ladno kao bilo šta što kažem, on kao : dobra ti je ta ideja ...

 

Možda je to neki znak... NPR. da treba da se prijavim za posao savetnika predsednika države :lol:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće ga majci - izbori baš na mojiu slavu!!! :hate:

 

Pa ti Ameri misle da će da nam tolko očigledno bodu oči. Što se mene tiče -NEĆE!!!

 

Da ih ne sanjam bolje;)

 

A i ako ih sanjam ,ima da ugrabim nekog mustanga i da otprdim autoputem u noć (with neke cice *OPTIONAL)

 

E to ti je taj dnevni san...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok ti si ;) Al je do jaja!!!

 

I svi muscle automobili! Nekako su HAKOR!!!

 

Naš kako zvuči... ko SAN!!!

 

Pre dve godine ja i ortak u šesnaji, uđosmo u terazijeki tunel prema Karaburmi, držimo se bezvoljno na zadnjem prozoru, kad odjednom neka buka užasna s druge strane tunela dopire... Ja nešto mislio na glas : Motor -NE!!!, Ferari - NE, DEFINITIVNO, i onda prolete :

 

Srebrni najnoviji mustang iz 2006te godine (tad se to odigralo), spojleri , sve full!!!

 

Kad mi je pala vilice, bem ti sunac!!! To je nešto neopisivo.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pitanje je da li sanjate jedan te isti san over and over again?

 

Na bas. Sanjao sam da me neki lik juri i hoce da me prekolje, sakrijem se iza neke kuce i tu je kraj.

3 godine kasnije sam sanjao nastavak i lik me je ubio.

Inace, do sada sam 4 puta umro u snu :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Vajar - posle si napisao ovo:

 

Znaci, probudim se, i posto mi se svidja san ja se vratim spavanju i nastavim da sanjam taj isti san?

 

A to mi se desavalo. Ne mogu da se setim da li sam bas "usmerio" san u nekom pravcu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...