Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Snovi su djubriste mozga.

 

Sinoc sam sanjao kako pljugam(a prestao sam kad mi je cjale umro, pre 3 meseca) i kako mi se nabacuje jedna riba iz skole koja skroz fino izgleda ali je organski ne podnosim.

Da, i nebo je bilo narandasto-ljubicasto. Mora nesto da bude poremeceno u mojim snovima

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam se uvredio, niti bilo šta što mi neko kaže preko neta shvatam lično. U suštini nemam neki problem, dok ne počnem da analiziram stvarnost iz koje se reflektuju moji snovi. Onda shvatim da bi neko "normalan" na mom mestu verovatno davno odlepio. U tom smislu stvarno nisam normalan, a to mi je drago. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sanjala sam druga i mene u las vegasu i ja sam se udala u nekoj beloj pronicarskoj haljini boze sacuvaj ?! pijani smo i negde jurcamo. onda se pojavljuje moj bivsi decko koji mi je muz i mi se kupamo u nekom moru sa nekim ljudima.

trip :)

ajde sestro ne seri.

Jasta. Djubriste mozga. Naravno da je tako. Posvest cini cuda. Uglavnom ljudi sanjaju stvari koje ih muce. To sto si ti sanjao vezano za porodicu potrazi pomoc kod psihijatra. Ja sam bio i nisam se pokajao. pivopije.gif Samo napred... pivopije.gif

ajde molim te reci mi kako je to izgledalo kod psihijatra, sta te pitao, sta ti je rekao. ne volim ljude koji analiziraju i procjenjuju pa ne znam da li bih jos i jednog psihica mogao da podnesem

Edited by Peti_Maj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjao sam pre neki dan da sam na nekom svemirskom brodu tipa deathstara iz star warsa(a ne volim uopste te filmove) i tu je kao neka vlada sveta ili galaksije ili sta...I dolazi ceda jovanovic sa nekim likovima i vrsi revoluciju i sve ih poubija i ja kao neki akcioni heroj tamanim njegovu bagru...I na kraju u final showdownu me kopile ubije...Jebem mu sve,nemam blage sta ovo znaci ali mislim da mi je mozak vrisnuo :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od krvavijih snova koji sam sanjao, znaci ja sam u interfejsu neke igrice, i saljem betmena, spajdermena i Himena da napadnu neki voz u kome su neki moji ortaci sa kojima sam se kao pokacio. Medjutim popuse ga jer je tim mojim ortacima pomagao Terminator. :)

Ja sam lud svega mi... :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sanjao da sam negde na chuburi i idem nekom ulicom i odem na petlovo brdo i ne znam da se vratim. i onda sretenem nekog lika i on kao zna put nazad i onda odemo u kosutnjak i onda idemo kroz neko naselje i nigde nikog nema, ono prazne lice. totalno sjebano

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sanjao da sam negde na chuburi i idem nekom ulicom i odem na petlovo brdo i ne znam da se vratim. i onda sretenem nekog lika i on kao zna put nazad i onda odemo u kosutnjak i onda idemo kroz neko naselje i nigde nikog nema, ono prazne lice. totalno sjebano

To je znak da si gej :mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjala sam sinoc kako sam na nekoj zurci, sve kul,zezanje..Samo u jednom trenutku primetim da na nogama nosim kucne papuce, obucena sam u kratku spavacicu, a noge mi neobrijane..kao zaboravila da se obucem..I tako dok me izjeda blam samo pokusavam da se iskradem iz prostorije da me niko ne vidi..uzas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sinoc sanjala kao otisla ja da polazem ispit i tamo odjednom neki teroristi nindze ne znam sta i krenu da pucaju i ja pobegnem kroz prozor i upadnem u bazen i posto ne znam da plivam krenem da se davim i to kao postaje testo ta voda sto se vise batrgam, i onda padne mrak i kao vade me iz rerne i ja sam pita horor :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sanjam stalno neke fiju snove...jedno vreme imala sam čitav serijal snova sa Danilom Kiš-om, kao nas dvoje sedimo kod mene na terasi i razgovaramo u nedogled..Ne znam samo zašto baš on..Nikada ga nisam nešto posebno gotivila, i uopšte mi se ne dopada njegov stil pisanja, razmišljanja...but, on mi se stalno javljao u snovima. :D taman sam se odmorila od Kiš-a počela sam da sanjam još jednu osobu koja me ne interesuje ni pod tačkom razno...To je Pedja Stojaković..Ali sa ovom pričom je bilo sasvim drugačije..Isto je bila neka priča u pitanju ali čak i snu sam bila svesna da mi je to sve nekako čudno, znala sam da ne znam ništa o stvarima o kojima pričam, a razgovor je tekao i tekao i u snu sam se sama sebi čudila kako znam sve te stvari oko taktika, rasporeda igrača itd... :rolleyes::mrgreen:

Sad možete slobodno da mi se smejete :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uvek sanjam isti san.....

Kao ja setam po nekoj livadi,kad na dnu livade kuca a oko kuce 3 devojcice izgaju "Ringe,ringe,raja",a ja odjednom uzmem neki veliki bilijarski stap i krenem da probodem unuke,kad dodje njihova baba sa iznakazenim licem i pocne da me juri niz neku liticu,ja trcim,i najednom padnem,a ona uzme zicu i veze mi nogu za kamen,i pocne da mi se kezi u lice.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...