Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

LJudi verujte mi, lapo je vreme, sto lepo ne izadjete da prosetate, evo, ja ne mogu vise da blejim za kompom, nesto da meznem pa idem ;)

 

Kakvi da poludim za nekim glupim snom....

 

Mozda i bih da sam sanjao neku bruka dobru ribu u odredjenim izvesnim situacijama jelte, al ne bih opet bas poludeo...

 

Aj chill people :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi da poludim za nekim glupim snom....

 

Mozda i bih da sam sanjao neku bruka dobru ribu u odredjenim izvesnim situacijama jelte, al ne bih opet bas poludeo...

Jbg, ja sam mesecima sanjao jednu ribu (koju inače poznajem i ne dopada mi se preterano) u raznim određenim izvesnim situacijama i pozama, pa sam popizdeo od toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сањала крајње чудан сан............ ноћ проведену крај човека кога сви ословљавају са Пали Анђео и нико, до мене, не види топлину у његовим очима........ нисам сигурна да ли је то подстакнуто књигом коју читам или неким дешавањима у животу, али је свакако пријало.. ;)

 

 

:):)

E loodaco!

Al dobro, kome kazem, ja sanjala Surinam...

 

Joj..hemija...od kad sam ja tu brigu prebrinuo....ziveo nam drustveni smer! :)

 

 

Haha, na drustvenom i nije neka briga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

EEEeeee jbg, zato ja nista nisam sanjao u poslednjih minimum pola godine, nista ni ne sanjam uglavnom... Jel to dobro ili lose???

 

Nikako da odredim...

 

Ma bole me brige...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ja sam mesecima sanjao jednu ribu (koju inače poznajem i ne dopada mi se preterano) u raznim određenim izvesnim situacijama i pozama, pa sam popizdeo od toga...

 

I presao na stvar, ali budan? :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

UUUu brate, ti bas volis da eksperimentises..

 

Kladim se da je zeljeni efekat tvog avatara :

 

A. Da svi imamo nocne more, pa da ova tema dostigne 100 stranica u rekordnom roku.

 

B. Da ljudima stvori u glavi pritisak od 100000 bara, te da im se spontano glave rasprsuju u braniac - alike eksplozijama . :)

 

 

E a sta ti pise?

 

Seizure!!

 

where!!

 

???

 

 

C. Molim te for cryin out loud skloni to!!! Milim , kapiram da si sadista , al brate ... .. . :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...