Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Sanjala sam da sam bila na moru, i tu se ja kao suncala, i odjednom dolazi Dimmu Borgir da snima spot... :mhihi:

I onda odjednom vidim svoju sestru, koja uopste ne slusa metal, obukla martinke, ofarbala se u plavo, ma haos, i krecemo nas dve na lov na djavola!

Djavo je bio pevac Kamelota, i setao se ulicom kneza milosa, i kad smo dosli do njega, poceo je da prica kako on ustvari zivi u paklu samo da bi se ugrejao, ali njegovo prebivaliste jeste negde gde je hladno il tako nesto...

Na kraju, da skratim, ubila sam djavola, tako sto sam otisla do kuce i upalila ringlu na sporetu!!!

 

O Boze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre dve noci sam sanjala NESTO (ne secam se tacno sta, ali bila je umesana neka spijunska agencija :) ) i toliko sam bila ... besna na NEKOGA (nemam pojma na koga) da sam stiskala vilicu celu noc i sutradan sam imala upalu misica vilice. I sad me malo boli. :confused::udri:

 

Volim ove fuck me if i know what i dreamt snove.

Kao klinja sam znao da mesecarim i da pokusavam da zapisavam saksije i da pricam kojesta o nekim crnim masama koje me pritiskaju nekako...a dobio sam i klaustrofobiju iz snova.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre dve noci sam sanjala NESTO (ne secam se tacno sta, ali bila je umesana neka spijunska agencija :) ) i toliko sam bila ... besna na NEKOGA (nemam pojma na koga) da sam stiskala vilicu celu noc i sutradan sam imala upalu misica vilice. I sad me malo boli. :confused::udri:

 

Kaze se da ljudi koji sanjaju agresivne snove, gaje neku pritajenu agresivnost sa kojom ne mogu da se bore u realnom zivotu pa to rade u snovima "Pritajeni tigar i skriveni zmaj" :)

Upisi streljastvo, bice ti lakse ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog sna koji sam sanjao pre nekoliko dana.

 

Na nekom alternativnom mestu, vodi se rat između nacista i partizana, ali savremenim oružjem- ultra snajperi i slično. Pored njih, tu su i zombiji kao zasebna armija :) ja random menjam mesto, čas sam na bojnom polju, a čas posmatram sebe kako sedim za kompom. Treće mesto u istom snu je zapravo nekakava 3d animacija vodopada koji pada u neku pećinu, više puta sam se spuštao niz vodopad i upadao u podzemno jezero. Dok sam to radio, slušao sam svoj glas koji je hvalio ovu moju animaciju. Bilo je tu još nečeg, ali jedva se i ovog sećam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako je odeljenje iz srednje kod mene u osnovnoj skoli.i tako, sedimo mi, stize nam non-stop pecivo iz pekare...posle nekog vremena, pocnem da rokam ortakinju u dupe...eeeeeeeee, kako mi je bilo zao kad sam se probudio.bilo je jos necega, al' se ne secam.san koji srecan sanjas sam

Edited by Amon-Ra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjati meso, znachi bolest...tako sam ja chula :muzicar:

 

Enivej, provalila sam da kad nocu legnem da spavam, ako dosta razmishljam samo o jednoj stvari, to i sanjam.

Eto tako.

Pa probajte :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...