Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Ortak sanjao kako nas cetvorica bezimo od nekih likova, cak i pushke imamo valjda, i oni za nama, a mi uletimo u BIBLIOTEKU, kao fol, pitamo za chlanarinu da bismo pobegli od onih sto nas jure i odjednom ortak pocne da CENTRIRA NASRED FUDBALSKOG TERENA :S

 

Najgori je trip kad znam da sanjam, a deshava mi se neshto extra loshe(jure me da me samelju/pokradu/da mi kazu da usisam kucu) i ja sve vreme znam da sanjam, a nikako da se probudim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da, cini mi se da sam se kao klinac najvishe plashio zena iz modnih chasopisa, jednom sam sanjao da su im lica kao od plastelina, i onako, oblikuju ih kako zele. Mislim da se nikad vise nisam skenjao od sna nego tad, ko zna na cemu sam bio, na boraniji mozda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da, cini mi se da sam se kao klinac najvishe plashio zena iz modnih chasopisa, jednom sam sanjao da su im lica kao od plastelina, i onako, oblikuju ih kako zele. Mislim da se nikad vise nisam skenjao od sna nego tad, ko zna na cemu sam bio, na boraniji mozda :)

 

 

Nisi sanjao stvarno to rade zar nisi znao? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh bre ljudi sto sam sinoc imala onaj 'oslobadjajuci' san, sanjam ti ja tako da pricam sa nekim ljudima i sve im lepo kazem, onako polako i natenane.. I tovarim j atako jednuosobu, p adrugu p atrecu.. Milina jedna.. Taman zavrsim to onako sva srecna i zazvoni mi telefon - budi me onaj koji zelim da me probudi... Milina jedna.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, ja sam sinoc imao do jaja san. Imao je minimum 5 delova, ali me uvek tripuju oni delovisna u kojima istripujem da sam na nekoj lokaciji koju znam od ranije (i to blago kontam da sam u snu, ali kao"eto zanimljivo kako sanjam nesto gde sam bio" i tacno znam gde je to bilo), a kad se probudim i probam da se setim gde je to skontam da tako nesto ne moze da postoji. Jako cesto sanjam neke cudne stvari. Ovo sinoc sam kokretno prvo bio u nekoj frci gde neki cas oce da me uhvate, cas se samo nesto zezaju, i u glavnom ja naskocim na nesto sto sad shavat da ne moze da ide, ali u glavnom to je neki bukvalno ko kameni skejt koji se eo kotralja ali ti sedis sve vrme na njemu (koji trip, znachi, ne izvodljivo :)), i tu tripujem kako "eto ubacio mi se trip iz onog filma sto sam gledao" (i ako nisam nista slicno nikad gledao, a tu onda krece cela prica da se menja), i klizimo pristojnom brzino na tom kamenju niz neki stari, kao kamenom poplocan, kanalcic za odliv vode sa neke planine, i onda stizemo do nekog kraja koji izgleda kao neki bajkovita rushevina nekog polu dvorca, polu izvidnice na ivici shume, iznad neke provalije i (sad me mrzi da objasnjavam, ja u glavnom tu tripujme sebe da je to "ono mesto" na kojem sam bio kad sam bio u Slovackoj na Tatrima) u stvari sve izgleda kao da je sazidano uz ivicu brda, ali je u neverovatnim razmerama i tu se budim jerbo je keva morala da mi kaze da je vec pola dva. :)

 

Uvek se izbedacim kad mi se prekine tako neki zanimljiv san, a kad sanjam da me jure, a ja ne mogu da trcim, onda niko dame probudi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"And have you ever had that dream

Where one you love passes away?

And you wake up crying to a world

Where she's long since gone

But you feel the pain

So close

As if she'd died today"

:cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, jel' ima neko onaj trip, da se trgne tek nakon sto zaspi. Ja obicno, taman krenem da sanjam da recimo hodam ili nesto slicno, ali se uvek ili sapletem ili okliznem ili nesto tako i trgnem se. To mi se desava samo u prvih pola sata-sat nakon sto legnem. (pod uslovom da se u opste desi, mada mi se dovoljno puta desilo, da se uopste ne zacudim kad se dogodi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, jel' ima neko onaj trip, da se trgne tek nakon sto zaspi. Ja obicno, taman krenem da sanjam da recimo hodam ili nesto slicno, ali se uvek ili sapletem ili okliznem ili nesto tako i trgnem se. To mi se desava samo u prvih pola sata-sat nakon sto legnem. (pod uslovom da se u opste desi, mada mi se dovoljno puta desilo, da se uopste ne zacudim kad se dogodi).

 

 

Yup, meni se to redovno dešava, kao i većini ljudi koje poznajem :) Ili padam niz stepenice, ili se sapletem, ili padam sa sprata zgrade... I uvek skočim iz kreveta taman pre nego žto tresnem o zemlju. :) Kažu da čovek ako se ne bi probudio u takvoj situaciji, ne bi ni preživeo, tj srce mu ne bi izdržalo... Tako da, super što se trgnemo ;)

 

 

najaci san - zvoni mi budilnik a ja u snu pokusavam da ga ugasim.......turn off, turn off......nista :)

 

Ah redovno to sranje. Kao zvoni mi mobilni u snu i čudim se otkud tako debilna melodija za zvono :)

Što je najgore dešavalo mi se da se u snu ''javim'' i nastavim da spavam :da:

 

:) :) :)

 

Ja nemam taj problem, jer kad izmucena insomnijom uspem da zaspim, onda vala ne cujem nista :)

Mora neko da me cima, a ja onda glumim da sam budna i pricam nesuvislo :) :)

 

 

Ha,ha... Imam tih problema sa bratom. Drmusam ga pola sata i kada me napokon pogleda zakrvavljenim očima, ja mu ispričam šta imam, i on nešto nerazgovetno promrlja i nastavi da bulji u mene :) Onda skontam da i dalje spava, nema šanse da ga čovek probudi kad on neće :)

I ujutru se naravno ničega ne seća...

 

 

Odoh sad da probam ponovo da zaspim, mada slabe vajde...

Damn those nightmares!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, jel' ima neko onaj trip, da se trgne tek nakon sto zaspi. Ja obicno, taman krenem da sanjam da recimo hodam ili nesto slicno, ali se uvek ili sapletem ili okliznem ili nesto tako i trgnem se. To mi se desava samo u prvih pola sata-sat nakon sto legnem. (pod uslovom da se u opste desi, mada mi se dovoljno puta desilo, da se uopste ne zacudim kad se dogodi).

 

Ili se sapletem niz stepenice.. Znam to.. Nemampojma zasto se to desava, uglavnom mi se desi kad sam bas preumorna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@akseanosilas- E, i meni se deshava slichno ponekada u prvih pola sata, samo se trgnem..iz chudnog razloga, a desilo mi se, kad sam spavala..... samo se odjednom pochela da se smejem u snu :) Naglas. I onda me je osoba do mene pitala "Shto se smejsh?" , ja sam samo rekla "Smeshno mi je". I nastavila da se smejem. :) Bilo je vrlo smeshno u datom momentu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...