Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

sad ce neko reci da sam opicena, ali stvarno se ne zezam. prosle noci sam sanjala da sam uradila pirsing na klitorisu :)

Opicena si! :)

 

Sad sam citao neke clanke o lucidnim snovima i shvatio da imam velike sanse da uspem. Cesto imam ona lazna budjenja(false awakenings) i cesto sam svestan da sanjam. Sad jedino da se malo potrudim :rolleyes: Stvarno me odusevljava to da u takvom snu mogu da radim sta god pozelim. Jos ako bih naucio da to radim svake noci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

moras biti uporan tj imati puno vremena (za san) na raspolaganju :) ja stalno znam da sanjam i cesto pomislim "jao bilo bi kul da..."i to se i desi... osim sto je vrlo lose kad pomislim '"bilo bi sranje da..." pa se opet desi.

 

Sanjala sam opet da imam probusen jezik i to jutro sam za malo otisla i izbusila celo telo :) volim kad lezim u krevetu posle super sna i samo mmmmm razmisljam i tako to.

 

jel imao neko od vas orgazam u snu? :ph34r: ne mislim na wet dream nego da bas sanjate orgazam i da (makar mislite da) ga zaista osecate? ne pitam ovo NIKAKO vezano za erotiku nemojte da offtopicimo, nego jer sam citala da je to zaista moguce i normalna pojava. A niko je ne spominje iz iskustva (narocito ne devojke).

Share this post


Link to post
Share on other sites

u periodu kad sam sanjao imao sam dosta apsolutno odvratnih snova sa bubuljicama

sanjao sam da sam cijedeci jednu otkinuo sebi glavu otprilike, genijalno los san

 

...haha sav sam se sjebao idem spavati u 6 a budim se u 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sanjala nesto na tu foru...Kako ne mogu da izdrzim svrab ujeda komarca i cesem ruku, sve dok nisam skinula kozu i meso i......arrrrrgh, grozan san.

Naravno da je bilo leto, nisam nikad bas ljubila komarce (kao i niko uostalom), ali od tada imam fobiju od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel imao neko od vas orgazam u snu? :ph34r: ne mislim na wet dream nego da bas sanjate orgazam i da (makar mislite da) ga zaista osecate? ne pitam ovo NIKAKO vezano za erotiku nemojte da offtopicimo, nego jer sam citala da je to zaista moguce i normalna pojava. A niko je ne spominje iz iskustva (narocito ne devojke).

ja sam imala i to vise puta :da: to su ubedljivo najjaci snovi :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel imao neko od vas orgazam u snu? :ph34r: ne mislim na wet dream nego da bas sanjate orgazam i da (makar mislite da) ga zaista osecate? ne pitam ovo NIKAKO vezano za erotiku nemojte da offtopicimo, nego jer sam citala da je to zaista moguce i normalna pojava. A niko je ne spominje iz iskustva (narocito ne devojke).

 

:da: pristojno chesto, osecaj je jachi od standardnog orgazma i drugachiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, da, redovno sanjam kako muvam Pcelicu Maju :bigblue:

 

-Paaaavoooo?Paaavo!

-Ali sto je, Maja? Za kaj me budis tak rano?

-Gusjenicu torbjenjacu je napao otrovan kuukaaac...!

-Ali, Maja, ti znas da ja ne mogu ljeteti tak brzo... :lol:

 

 

Ja sam bila zaljubljena u Sandokana! :) I u nekog lika iz neznamnijakoje anime... I u Princa Filipa iz "Uspavane Lepotice"... I u Belog Rendzera... I u Mica Bjukenona... :uhoh::lol::) :) :) :) :)

Edited by Inuria

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE! Pa i kocka coskovima zadaje boli...

Tako je. Vidis, sve se vrtelo oko 3 kocke koje sam morao da nadjem i mada sam dve opusteno pronasao u nekim "prostorijama", trece nigde. Morao sam da pitam "vodicha" gde je treca, a on mi je samo naslonio prst na glavu :D Tu sam krenuo da ljuljam glavom levo-desno da proverim to i osetio sam je u lobanji, kako udara u zidove...nije bilo najprijatnije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili kakve sanjash :):)

Pa dobro, ili to, mada je tvoja opcija mnogo bolja ako bismo birale što bismo radije voljele :)

 

Tome, to znači da ono što tražiš je isključivo u tvojoj glavi :D

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je. Vidis, sve se vrtelo oko 3 kocke koje sam morao da nadjem i mada sam dve opusteno pronasao u nekim "prostorijama", trece nigde. Morao sam da pitam "vodicha" gde je treca, a on mi je samo naslonio prst na glavu :D Tu sam krenuo da ljuljam glavom levo-desno da proverim to i osetio sam je u lobanji, kako udara u zidove...nije bilo najprijatnije :)

 

 

Ko behu vodici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...