Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Ja obicno sanjam u jutarnjim casovima, kad se probudim, pa ponovo zaspim. Ali, posto se skoro svako jutro budim sada rano, za to nemam vremena.

Nego, juce mi je drugarica poslala poruku da me je sanjala da sam se ofarbala u tamno crveno i da mi lepo stoji. Uh, u zivotu se stvarno nikada ne bih ofarbala u tu boju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Shamandalie

 

Pa moguće da bi ti lepo stojala ta boja :lol:

Znaš kako kažu ono što se u snu desi, nikada neće i u javi :da:

Mada ja često sanjam ono što će mi se kroz par dana, nedelja desiti i u stvarnosti...

Nadam se da se to ne dešava i tvojoj drugarici :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda jesi, pa ih zaboravljas nakon sto se probudis, kao i ja :)

moguce... :)

 

ali ne verujem...

 

znas kako... ni sada se ja ne secam bas tacno sta sam sanjala... vise je to neki pozitivan osecaj i svest o snu... nego samo secanje sna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuti, vidish da je njemu to smeshno...

Nije mi smesno, koliko sam zacudjen koliko je nebulozno :confused:

Nijedan san koji sam ikada sanjao nije imao ama bas nikakvog smisla, znaci sanjam uvek svetove koji nemaju blage veze sa zakonima fizike, logike, sa bilo kojim zakonom uopste kad malo razmislim. Da, i u svakom svom snu sam samo nemi posmatrac

 

Da evo jednog totalno besmislenog:

Ja i moja ekipa, negde 20ljudi pravimo zurku u kuci koja je pored moje, divljamo, cirkamo itd. I kada se zurka kao rasturi, krenemo napolje kad ono sva vrata i prozori zakljucani, ne mozemo da izadjemo napolje. U tom trenutku vreme pocinje da se krece nekih 20 puta brze, i svima pocinju da rastu brade, da sede, umiru od gladi, pretvaraju se u skelete itd. A najveci je biser sto u toj kuci postoji terasa, kojoj svi imaju pristup, i koja je visoka jedno 2 metra najvise, i niko se nije dosetio da skoci odatle i naprosto ode.

Ko ovde nadje smisao nek se javi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sumnjam da će ti Akseanosilas rastumačiti ovaj san :lol:

A što se tiče kršenja zakona fizike i logike u snovima, pa to je normalno, ne bi bili snovi da se to u njima ne dešava :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Our dreams are a second life. I have never been able to penetrate without a shudder

those ivory or horned gates which separate us from the invisible world.

 

- - - Gérard de Nerval, Aurélia, 1855 - - -

 

 

What dreaming does is give us the fluidity to enter into other

worlds by destroying our sense of knowing this world.

 

- - - Carlos Castaneda - - -

 

'All men dream: but not equally. Those who dream by night in the

dusty recesses of their minds wake in the day to find that it was vanity:

but the dreamers of the day are dangerous men, for they may

act their dream with open eyes to make it possible.'

 

- - - T. E. Lawrence (Lawrence of Arabia) - - -

Share this post


Link to post
Share on other sites

oh, boze, sanjala sam da je ortak ukrao ortaku myspace account, i da mu je napravio neko ogromno sranje sa CIA-om, i onda mi nesto trcimo po sibiru, da nadjemo neki chip, neke nebuloze... strasno... :D

stvarno mi treba zabraniti da spavam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od najjezivijih snova koje sam ja sanjao poslednjih godina je da sam lezao zagrljen sa jednom devojkom, ona je lezala na meni, ja je mazim i primetim da ne dishe i ubrzo skontam da je bespovratno umrla, u to ulazi moja keva, a ja onako istraumiran se dizem, gledam bezzivotno telo devojke, samo lezi, ne mrda... jeza!

Inache u to vreme mi je vec bila bivsha i nije ostavila nikakav poseban emotivni utisak na mene, nisam je gotivio nishta vishe nego neku dobru drugaricu... Tako da nisam nikada uspeo da povezem taj san sa javom, a uglavnom uspem da povezem... i uglavnom imam lepe snove (npr. Angela Gossow :bigblue: ) i relativno normalne...

 

E da, a kada sam u periodu opsesivnog danonocnog igranja neke igrice uglavnom je sanjam, to je bio chest sluchaj sa serijalima Gothic-a, Final Fantasy-a, sa War Craft 3 i Populous :) - i to mi je pomoglo da shvatim, pre nego shto sam prochitao bilo gde, da su snovi samo manifestacija snaznih utisaka koje dozivimo na javi, nashe podsvesti, itd...

Edited by Murder Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...