Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

nisam sanjala nego mjesecarila.. od prije neko vece.

 

ovako su mi rekli da se desilo, ja se ne sjecam..

ustanem u sred noci, udjem u klonju, podignem poklopac od vodokotlica, ubacim ga u lavabo - ne znam kako ga nisam slupala, posto je dobro tezak.. i onda ubacim ruke u vodokotlic i sve one zice i pumpe i cuda pocupam :) tu naravno voda krene da prska po cijeloj klonji, po meni, ama od vrata, zidova, plafona i poda - poplavu sam napravila.. moja gora polovina, utrci u sred te frke - nekako zacepi pumpu, obrise vodu, i mene mokru, presvuce me i vrati me u krevet :)

 

ne sjecam se nicega, naravno, tako mi on rekao.. znam samo da sam se probudila u drugacijem autfitu to jutro, i da su peskiri lezali po podu..

 

 

 

pa ako nekome trebaju da se oprave vodokotlici, tu sam :)

 

 

 

(ovo je moglo i na blam temu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jes`, konta - gdje ce spavati u mokrom krevetu :lol:

Paz' 'vako...

Mogao je da utrci u sred te frke, zacepi sta treba, obrise vodu, a tebe mokru malo propusti kroz peskir i ostavi na podu :)

Ali te on vooooji! :veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam sanjao da skupljam rolne toalet papira za neku nagradnu igru!I secam se da sam se svadjao sa kumom da li treba da se skupljaju rolne ili onaj sa listicima!A nedavno sam sanjao da raznosim hleb za pekaru koja je ustvari maska nekoj organizaciji koja lovi vampire i slicne karakondzule(jbg. puno gledam anime i sf) !Ja inace redovno sanjam totalne nebuloze, ali ne bih bas o svemu da pricam :ph34r: !

Edited by Kamaitachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

E a najgora nocna mora:

 

 

Budim se ja, vidim iznad plafon, pomerim pogled vidim zid moje sobe (sa sve posterima), komp u uglu znaci totalno realno!Pokusavam da ustanem, ne mogu da se pomerim, pokusavam da pomerim noge, ruke - nista, pokusavam da pomerim glavu, jok, pokusavam da urlam, ne mogu da otvorim usta!I sad lezim ja tako i razmisljam: Gotovo Aco, spucao te shlog, jbg ziveo si nezdravo, lose se hranio, malo fizicke aktivnosti...ko ti je kriv!Pocnem da placem i odjednom se trgnem i probudim!Bukvalno sam iskocio iz kreveta!Probudio sam se tada u pola pet ujutru i nisam smeo ponovo da legnem da spavam!A sto je najgore takvi snovi su mi se desavali vise puta i potpuno su realni, kao da sam u polu svestnom stanju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

elem samo shto smo doshli sa kampovanja u kanjonu reke Gradac, dal je promena jastuka u pitanju il' shta li svi smo sanjali neke nebuloze.... malo pobegnesh od kolotechine i odma ti podivljaju pihtije u lobanji. najlepshe se sanja pod otvorenim nebom :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E a najgora nocna mora:

Budim se ja, vidim iznad plafon, pomerim pogled vidim zid moje sobe (sa sve posterima), komp u uglu znaci totalno realno!Pokusavam da ustanem, ne mogu da se pomerim, pokusavam da pomerim noge, ruke - nista, pokusavam da pomerim glavu, jok, pokusavam da urlam, ne mogu da otvorim usta!I sad lezim ja tako i razmisljam: Gotovo Aco, spucao te shlog, jbg ziveo si nezdravo, lose se hranio, malo fizicke aktivnosti...ko ti je kriv!Pocnem da placem i odjednom se trgnem i probudim!Bukvalno sam iskocio iz kreveta!Probudio sam se tada u pola pet ujutru i nisam smeo ponovo da legnem da spavam!A sto je najgore takvi snovi su mi se desavali vise puta i potpuno su realni, kao da sam u polu svestnom stanju!

 

I meni se to desavalo, jednom cak potpuno isti trip kao tvoj. To se zove "fenomen odlozenog budjenja". U stvari, mozak ti je budan i ti stvarno gledas i vidis sobu, ali telo ti spava, pa ne mozes da se pomeris. Obicno traje manje od tridesetak sekundi. Nekad ti cak ni mozak nije skroz budan, pa vidis neke nebuloze, tipa neke ljude kako ti se setaju po sobi a ti lezis i gledas. I to mi se desavalo. Jezivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, ili još istripovaniji fenomen lažnog buđenja, kada se osoba probudi ujutru i normalno započne dan..bla bla, kupatilo ovo ono a onda se ponovo probudi i skonta da je ''prvo buđenje'' bio samo san, veoma realan. Snovi su više od besmislenih slika, posebno kada čovek uspe da ih kontroliše..to je jedna zasebna ravan bivstvovanja koja je na neki način itekako povezana sa našom ravni..blah, lupam gluposti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda su najgori tripovi tzv. fizioloski snovi - sranja koje ljudi sanjaju usled npr. neprirodnog polozaja u kome spavaju, ili bola koji osecaju.

moj najgori san te vrste je bio kada sam sanjala da nemam levu saku (koja je utrnula).

i probudim se, a kad ono stvarno ne osecam saku.

i tako nekih 5 minuta.

uzas. sveopsti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam nikad sanjao tako nesto, ali mi se jednom desilo da sam tako nezgodno spavao da mi je ujutru ruka do lakta bila skroz mrtva bar 15 minuta. Ja ustajem, a ruka ostaje u krevetu! Usrao sam se od straha, vec sam mislio u sebi: "jebiga, nema vise sviranja, nema vise crtanja, gotovo, slogirao sam se", kad je odjednom pocela da trne i onda je sve i proslo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda su najgori tripovi tzv. fizioloski snovi - sranja koje ljudi sanjaju usled npr. neprirodnog polozaja u kome spavaju, ili bola koji osecaju.moj najgori san te vrste je bio kada sam sanjala da nemam levu saku (koja je utrnula).i probudim se, a kad ono stvarno ne osecam saku.i tako nekih 5 minuta.uzas. sveopsti.
ili kada sam sanjao kako tražim vodu po pustinji i lagano umirem..a onda sam ustao i popio 5 litara vode, baš sam bio žedan i hvala mozgu što me podsetio na to :)
Ja nisam nikad sanjao tako nesto, ali mi se jednom desilo da sam tako nezgodno spavao da mi je ujutru ruka do lakta bila skroz mrtva bar 15 minuta. Ja ustajem, a ruka ostaje u krevetu! Usrao sam se od straha, vec sam mislio u sebi: "jebiga, nema vise sviranja, nema vise crtanja, gotovo, slogirao sam se", kad je odjednom pocela da trne i onda je sve i proslo.
Meni je jednom tako utrnula ruka dok sam gledao film, bila mi prebačena preko glave i deo šake mi je bio u vidokrugu (čudna poza :) ) elem, ja je nisam osećao i odjednom sam se uplašio šta m je to ispred očijui, nisam imao pojma da je to moja rukaa.A nervira me što se nikad ne sećam šta mi govore u snu..sinoć sam sanjao kako lebdim među oblacima i slušam veoma prijatan glas kako me doziva ponavljajući jedne te iste reči..i znam da je to bio Hrist ( ne pitajte me ništa)..wtf? Šta mi je govorio? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam nikad sanjao tako nesto, ali mi se jednom desilo da sam tako nezgodno spavao da mi je ujutru ruka do lakta bila skroz mrtva bar 15 minuta. Ja ustajem, a ruka ostaje u krevetu! Usrao sam se od straha, vec sam mislio u sebi: "jebiga, nema vise sviranja, nema vise crtanja, gotovo, slogirao sam se", kad je odjednom pocela da trne i onda je sve i proslo.

meni se to redovno desava, jer spavam sa rukama ispod jastuka i glave, i to mi bukvalno cela ruka utrne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је једна рука испод јастука, а друга испод груди, па ми се ретко дешава да било која утрне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se to desavalo, jednom cak potpuno isti trip kao tvoj. To se zove "fenomen odlozenog budjenja". U stvari, mozak ti je budan i ti stvarno gledas i vidis sobu, ali telo ti spava, pa ne mozes da se pomeris. Obicno traje manje od tridesetak sekundi. Nekad ti cak ni mozak nije skroz budan, pa vidis neke nebuloze, tipa neke ljude kako ti se setaju po sobi a ti lezis i gledas. I to mi se desavalo. Jezivo!

 

Ma jezivo bre, nikad se nisam uplasio kao tada!To mi se desavalo 4-5 puta do sada!Jednom sam utripovao da je cale u sobi i pokusavao sam da ga dozovem, al nista...ma jezivo...

Edited by Kamaitachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom sam utripovao da je cale u sobi i pokusavao sam da ga dozovem, al nista...ma jezivo...

 

Cuti, ja sam jednom utripovao da mi je u sobi deda koji je u to vreme bio pokojni vec desetak godina... Usrao sam se ziv!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se to desavalo, jednom cak potpuno isti trip kao tvoj. To se zove "fenomen odlozenog budjenja". U stvari, mozak ti je budan i ti stvarno gledas i vidis sobu, ali telo ti spava, pa ne mozes da se pomeris. Obicno traje manje od tridesetak sekundi. Nekad ti cak ni mozak nije skroz budan, pa vidis neke nebuloze, tipa neke ljude kako ti se setaju po sobi a ti lezis i gledas. I to mi se desavalo. Jezivo!

Ja sam jednom tako video ogromno oko u sobi i toliko sam se proderao da sam probudio cimera.

 

mozda su najgori tripovi tzv. fizioloski snovi - sranja koje ljudi sanjaju usled npr. neprirodnog polozaja u kome spavaju, ili bola koji osecaju.

Najgori neprirodni polozaj (za muskarca) je kad je u polozaju da sanja neku cicu.

 

а друга испод груди

Vatas se za sise dok spavas, priznaj :)

 

Jednom mi se desilo da sam u snu, koji je bio sasvim realan, skontao da sanjam. Mislim, desilo mi se to x puta, ali sam se uvek probudio nakon toga. Ovog puta nisam. Podivljao sam u snu. Zamislite da idete ulicom i mozete da radite sta god vam padne na pamet, jer je vas san i sve je po vasem. Obio sam neku poslasticarnicu i jeo cokoladne kolace. Posle htela da me hapsi murija, ali me nisu videli, posto sam rekao sebi "ovo je moj san i oni me sad ne vide, boli me bas k..., bice kako ja kazem". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom mi se desilo da sam u snu, koji je bio sasvim realan, skontao da sanjam. Mislim, desilo mi se to x puta, ali sam se uvek probudio nakon toga. Ovog puta nisam. Podivljao sam u snu. Zamislite da idete ulicom i mozete da radite sta god vam padne na pamet, jer je vas san i sve je po vasem. Obio sam neku poslasticarnicu i jeo cokoladne kolace. Posle htela da me hapsi murija, ali me nisu videli, posto sam rekao sebi "ovo je moj san i oni me sad ne vide, boli me bas k..., bice kako ja kazem". :)

 

Pa si bas obio poslasticarnicu i jeo kolace. Sto bre nisi neku mesaru ili pivaru obio?! Bas si slatkoguzac. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...