Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

cesto sanjam da padam...ali nije sam udarac o zamlju najstrasniji..nego osecanje koje dolazi dok sam u vazduhu,to osecanje agonije,izgubljenosti,strepnje....to su moki demoni

 

To se dešava za vreme putovanja u astral, znam. Meni je to redovno, nekada i pre nego što zaspim, imam ''flešbekove'' kako padam sa ogromne visine..dugo me je to tripovalo dok nisam provalio šta znači :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se dešava za vreme putovanja u astral, znam. Meni je to redovno, nekada i pre nego što zaspim, imam ''flešbekove'' kako padam sa ogromne visine..dugo me je to tripovalo dok nisam provalio šta znači :)

vezu sa astralom sam izgubi prilikom prelaska iz Ether u smrtniski svet...dakle nije to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

cesto sanjam da padam...ali nije sam udarac o zamlju najstrasniji..nego osecanje koje dolazi dok sam u vazduhu,to osecanje agonije,izgubljenosti,strepnje....to su moki demoni

I ja sam imao takve snove kad sam bio klinac. Uvak sam jeko polako padao i uvek sam imao trip da cu da se razbijem k`o bundeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja lichno ne verujem u "astral" i te gluposti, ali verujem u snagu uma..tako da "astral" kao moguce tumachenje mojih snova definitivno otpada... :rolleyes:

 

Gluposti? :)

 

Zašto onda imaš taj nickname? :meshuggah:

 

Elem, astral nije ''tumačenje'' snova, to je ravan u kojoj se nalazi naša svest za vreme sna a to padanje je povezano sa odvajanjem svesti od fizičke ravni. Kao što sam rekao, meni se to dešava i pre nego što zaspim, nestrpljiv sam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw mogao di da pogledash FF advent children movie (topla preporuka ),pod uslovom da volish Manga toons

 

Uf, i ja bih FFAC toplo preporuchio svima, lol :)

I ize'm mu shto Sony 3 koshta ko djavo... a tako izgaram da igram remake sedmice :(

Edited by Extreme Within

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest eva_kant

U posljednje vrijeme baš često sanjam i stalno imam neke ludačke snove.Preksinoć sanjala da sam bila svjedok ubistva a sinoć da me kolju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...